Вънка жега е голяма, ЯНУАРЧЕ мира няма!

  • 26 311
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 77
 Hug

# 31
  • Мнения: 192
Привет момичета Hug
Да се запиша и аз в новата темичка,че май напоследък нямам много време да пиша Tired

Благодаря за пожеланията от вчера за именния ми ден. Поздравявам и аз /макар и на патерица Embarassed/ всички цветенца в темичката ни! Да са живи и здрави!!!
И една почерпчица:


Жоржи - Честита ви къщичка Hug Със здраве да си живеете в нея и с много детски глъч да е пълна! Heart Eyes

Дейзи - стискам палци всичко да мине ОК - стискай зъби още малко Peace

Тути Вярвам,че резултатите от изследванията ще са добри Praynig Peace Прегръдки от нас Heart Eyes

Емили - миличка изпращам Ви целуФчици на теб и сладък Сами! Hug Heart Eyes

Хубав ден Hug

 Hug

# 32
  • Мнения: 455
Прекрасен ден, момичета! Hug

С малко закъснение, но с много обич честитя именния ден на всички празнуващи тук - малки и големи! Бъдете здрави и слънчево усмихнати винаги! Heart Eyes

Ех, Дейзи, Hug колко хубава новина! Радвам се, че сподели с нас и ти желая безпроблемно бременеене до края и най-лекото раждане! Супер!!! Бъди спокойна! Heart Eyes

Тути, Hug радвам се, че се стабилизира Танчето. Трудното е зад гърба ви, очакваме добри резултати, в което съм сигурна!

Жоржи, Hug честит нов дом и от мен! Пожелавам ви да сте живи и здрави, да си живеете в хармония и уют в него!

Бонболина Hug браво за махането на памперса!

И Сами зачерви бузките тия дни. Само навън и му е много кеф. От зимните дрехи минахме на тениските. Но навън е приказна красота - нацъфтели пролетни цветя, люляци, храсти, раззеленени дървета - това ме зарежда невероятно!

Рал Hug и аз ви целувам мила, все се каня да ти пиша повече на ЛС, ама грам не остава време, а и Сами не ме допуска до компа.

Бъдете здрави всички!  Hug

# 33
# 34
  • Мнения: 205
Привет и от мен, аз вече нямам търпение да сме в почивка, така ми дотегна това ходене на работа напоследък
Жоржи, честит нов дом. Къде е къщата, да не се окажем съседки?
И ние ще ставаме селяни. Довечера отиваме за пореден разговор с фирмата, която ще ни прави етажа от къщата и най-вероятно до месец се почва. Това лято няма да е от леките, но дано до зимата да сме приключили с грубата работа
Дейзи, ти направо можеше с раждане да се похвалиш Laughing Честито и леко раждане.

Вече загубих броя на новите бременни и бебета, то цял бебевалеж.

Тути, стискам палци всичко да е наред с биопсията.
Елч, на теб кога ти предстои процедурата
Мартин е командирован 2 дни на Панчарево, да ви кажа там няма и помен от кашлица. Явно заобикалящата ни среда в София е силно алергенна.
Сега като откараме 2 седмици почивки и пътувания не ми се мисли как ще го водя на ясла след това. Между другото имам усещането, че някое дете го тормози, защото последната една седмица беше много нервен и не искаше да ходи там. Ще търся начин до есента да си е вкъщи и да не ходи.
В тоя ред на мисли търся жена да го гледа, ако някой може да ми препоръча някоя своя позната ще съм благодарна

# 35
  • Мнения: 295
Калифорния,доколкото разбрах гелът се ползва 10дни след цикъл до 28ден. Hug

# 36
  • Мнения: 496
Како Рала, браво и на вас за къщата! Да върви по вода строежът!  Peace

Люба, как сте?

Ние утре заминаваме за Бургас, малко разнообразие и си представям отсега какви са красоти в морската, нали ще откриват Флората...  Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 598
Привет на всички Hug
Включвам се от дъжд на вятър, но ви чета, като мога.

Жоржи, честита къщурка, със здраве да си я ползвате и много дечурля да отгледате там, че и внуци Grinning

Тути, пиши как сте. Сърцето ми се сви за Таня. Кога ще излезе резултатът? Стискам палци!

Елч, и за теб стиснати палци и много кураж, ще видиш, че всичко ще е наред.

Тая колпоскопия всяка година ли е редно да се прави? На мен са ми правили веднъж, след като ми откриха раничка. Ще взема да питам при следващото ходене. Мойта АГ си е много добра, но ми прави впечатление, че ако нямам някакво конкретно оплакване, даже и с ехограф не ме гледа. Но ми взема цитонамазка на 6 месеца. newsm78 При вас как протичат профилактичните прегледи?

Аз днес съм в болничен. Диана изкара лек вирус миналата седмица и тъкмо се оправи, реших да я заведа в зоопарка, където според мен слънчаса. Вдигна 39 градуса Т без никакви други симптоми. Сега уж е добре, да чукна на дърво. Но и тя е много кисела, супер непослушна и се тръшка за всичко. Побъркваща е понякога.

Иначе при нас нищо ново, ходи си на ясла малката, влюбена е в едната медсестра, както и в дядо си и баба си. Реве за тях яко. А аз усещам как й ставам все по-скучна и досадна Laughing
Станала е супер социална, заговаря всички, нас изобщо не ни търси. Но си е много ангажираща, само щуротии прави, малък бяс просто. Онзи ден гледах как една майка стоя 2 часа на пейка, а детето й (от групата на Ди) си рови в пясъка. И даже не си проговориха за това време. А аз едно кафе не мога да изпия като съм с нея. Станала съм 20 кила сигурно, понякога ме е срам да ходя със смъкнатите ми дрехи. Трябва да взема да напазарувам нови, ама никакво време не ми остава.
Не знам за вас, ама аз по-асоциална година не съм имала. С някои стари приятели от почти година не съм се виждала. Тва тичане от работа до яслата и обратно ми гълта всичкото време.

Май това е.

Много здраве и усмихнати празници на всички!

# 38
  • Мнения: 186
Буби, до кога ще сте в Бургас?

# 39
  • Мнения: 496
Пепита, утре вечер се очаква да пристигнем и мислим да си тръгваме в петък. Вие докога сте в Плевен?

# 40
  • Мнения: 186
До петък  Grinning

# 41
  • Мнения: 496


еми то винаги така става...  Laughing няма нищо де, ние пак ще идваме сега летния сезон основно в Б-с ще летуваме, така че ще звънкам да ми заделиш едно кафе  Hug

# 42
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз имам чудни новини.
Днес ходих да си пусна документите да си регистрирам фирма и да започна да си развивам дейността. Много, много се радвам. Най-сетне имам дейност за тая фирма, от кога я лелея.  Joy Има-няма 6 години станаха. Crazy

Другата супер новина е, че мъж ми спечели един проект и той е много доволен. Проекта е интересен и парите са добри.

Та да почерпя по случай случаите:



# 43
  • Мнения: 748
Момичета, благодаря Ви  Hug

Нощни, честити ти случаи  Grinning Да ти се развива фирмата, да расте, да просперира... а след време и ние ще си купим акции  Wink

Какче, Клече е добре. Пише в бременната отчетна.

# 44
  • Мнения: 1 687
амнезия, според мен най-хубавите шапки са в магазините unique. не мога да изпиша сайта, че ще го засекат като реклама, но има сайт, можеш да го разгледаш. аз на дара само от там й взимам шапки, уникални са! аз онзи ден взех на дара тази, много е готина, със 100% UV защита и с много яка козирка, която пази сянка на личицето. снимката не е нещо особено, но тези дни ще кача повече във фейсбук.
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/944347_10151429158 … 8_430623612_n.jpg
иначе жълто и зелено просто не харесвам като цветове и не обичам да гледам и дара в тях, а червеното пък не й отива и общо взето милото дете си ходи все в бяло, розово и лилаво  Laughing

еее, жоржи, много готино за къщата! много да сте щастливи и там и да ти кажа отсега се записвам желаеща за гости Simple Smile))) а кой знае може и пак заедно да си бремнеем...с близнаците  Laughing Laughing Laughing

како рала, много тъпо, ако някой тормози марти. няма ли как да разбереш?
аз чакам резултатите от биопсията. надявах се да излязат днес, но казаха, че ще е след празниците. то едни празници, на мен всичко ми е на топка, ама няма начин - ще чакам!

ехеее, дейзи, ти се сети да се похвалиш! Laughing Laughing Laughing

буби, весело изкарване в бургас!

мелона, как така отслабваш, бе! кажете и на мен как става! аз вече се търкалям, а ужким и аз тичам от работа в къщи и по цял ден съм навън с дара!

Общи условия

Активация на акаунт