Вънка жега е голяма, ЯНУАРЧЕ мира няма!

  • 26 284
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 455
Елч Hug нали сме си стрелчета... Heart Eyes Днес дано си по-добре вече. Имаш ли Т?

Марина най-вероятно също няма да учи в Германия, по простата причина, че няма да имам финансовата възможност да я издържам, пък и тя не е навита май...Но пък по-добре да я има, знае ли човек?
А ти сега практикуваш ли си немския?

Пепита, да, това е дипломата. А за Лени кога ще се знае, че е приета?

Люба чакам и аз с нетърпение много снимки! Само Лия ли не е с вас? Представям си как ти липсва...но поне се чувате все пак! Hug

Дейзи.... Hug чакаме бебчо....

# 721
  • Мнения: 1 687
ааа, люба, дара си я гушкам още от вчера и стискам палци да не съм заразна Simple Smile)))

емили, ако за практикуване се брои, че имам близък приятел австриец, с който си пиша всеки ден и чат-пат чета по някоя статия за университета го практикувам, но като цяло сега не го ползвам активно и усещам, че не го развивам. но при всички положения да знаеш добре един (или повече) език си е голямо предимство.

дейзи, зарадвай ме! Simple Smile
шегата настрана, в случай, че не си родила, днес има пълнолуние. то ще е в козирог, но така или иначе има активност на луната, а луната е управител на зодията рак, та кой знае, може това да му даде тласък на нашия човек Simple Smile
ето малко инфо за днешното пълнолуние http://www.astro-dita.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-% … D0%BD%D0%B8-2013/

# 722
  • Мнения: 748
Момичета, надух ви главите май  Hug ама и днес няма да е. Отивам да изчистя една стая, може пък да помогне. Елч, а да видим дали "суперлунието" ще помогне, въпреки че не съм от зодиите, на които щяло да влияе най-силно

# 723

Общи условия

Активация на акаунт