Вънка жега е голяма, ЯНУАРЧЕ мира няма!

  • 26 313
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 748
Честит първи летен ден  sun С пожелания за незабравимо лято!

Емили, синя е лентичката. Аз изпратих всички роклички и розови дрешки на една братовчедка на ММ и съм предупредила док, че ако е объркала пола, тя ще купува нови дрехи  Laughing

Амнезия, това са хубави вълнения. Късмет с намирането

Половината нощ четох "Ад" на Дан Браун, другата половина го сънувах. Сега съм  smile3557

# 691
  • Мнения: 455
Привет момичета! Hug

Дейзи Hug, трудно ли ти е да спиш нощем? Почивай си още малко, че после ще ти е натоваренко повече...Аз тайничко си бях заложила да родиш утре, че познавам един много готин човек, роден на 22.06... Simple Smile

Амнезия, успех с намирането на това, което търсите! Много хубави вълнения са това, както е казала Дейзи!

Елч, как си днес?

И да помрънкам малко....Откакто стана онзи проблем с пъпките в яслата, Сами стана много неспокоен, нощем се върти, плаче насън в някакъв момент, вечер е един агресивен, плаче за щяло и нещяло, и най-гадното започна да плаче сутрин като го води ММ на ясла. 8 месеца ходи с удоволствие, а сега ММ вика, че се дере и не иска да влиза. Мисля, че нещо са променили отношението си към него госпожите...Просто защото искахме да знаем, какво се случва, и защо го взимахме всека вечер с пъпки, и че ако има проблем просто да напръскат...Е, да, ама те го изкараха алегричен към млечни продукти, а аз като си остана в събота и неделя вкъщи го тъпках с всичко, от което казаха че най-вероятно е алергичен и пъпките си изчезнаха...Ние сме сигурни, че беше нахапан от бълхи в яслата, питахме и други, събрахме - само че устни доказателства...но не - нямало никаква вероятност да е ухапан от нещо...Довечера обаче мислим с ММ да говорим с госпожите и да ги питаме - има ли някакъв проблем със Сами, защото не издържам повече така....

Извинете ме, ама исках да споделя...

Хубаво и незабравимо лято и от мен! Hug

# 692
  • Мнения: 1 687
ей, дейзи, добута го до рак Laughing Laughing Laughing
аз между другото и съм те планувала за утре Laughing Laughing Laughing

емили, много гадно това със сами! дано да не си права и да се държат добре лелите с него!
в крайна сметка каквото и резерви да имат към вас не е редно да си го изкарват на него!
да кажеш какво е станало като говорите с тях!

мерси, че питаш за мен, аз бях решила да не дудна Simple Smile
ами...по-зле съм днес, кашлям много, имам температура и все едно хриптя. не съм се разболявала поне 3-4 години и ми е много криво. взех си някакъв сироп за кашлица, да видим.
дара е при баба си и се чудя дали да я взимаме довечера или не...

# 693
  • Мнения: 487
Дейзи, аз залагам на 26 (Тогава е моят РД)  Laughing Терминът на майка ми е бил на 18. На 26 са и казали, че няма никакви индикации да се родя, обаче тя казала, че вече не издържа в тази жега и иска вече да ражда и така  Mr. Green

Емили много гадно така. Не разбирам защо хората трябва да си го изкарват на някой друг, още повече на деца. В крайна сметка, ако техните деца бяха нахапани, надали щяха да оставят нещата така.

# 694
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен  Hug На работа съм и в тази жега е голяма скука  ooooh! Поне вече имаме климатик,че се наложи да работим тези дни без и направо щяхме да умрем.Онзи ден Т в офиса беше 36 градуса

Емили много мъчно ми стана за Сами,дано мине бързо този период.Нелката беше и тя така и като споделих с госпожите,че нещо я тормози и плаче на сън,а и сутрин като я водя, си взеха бележка и нещата се промениха за дни.
Преди няколко дни и тя се прибра с пъпки по тялото,сега всяка сутрин си я мажа с крем против ухапвания и няма нови
Дейзи мила стискам палци скоро бебо да тръгва само,че нали и аз нося като слоновете(по две години)та знам какво ти е  Hug
Днес и аз гледах Ад на Дан Браун,но си поръчах Чест на Елиф Шафак,че отдавна я търся и все се разминавам с нея
Елч  Hug
амнезия успех и от мен,скоро да се похвалиш  Praynig

# 695
  • Мнения: 1 687
тути, "Чест" не е лоша, малко тягостна, но върви интересно, а дейзи, как е "ад" и аз я заглеждах онзи ден?

адис и буби ми се губят нещо...

# 696
  • Мнения: 455
Благодаря момичета за подкрепата. Днес ми е адски крив ден. Наревах се едно хубаво в стаята си, не че не ме видяха колегите....ама направо не издържах.  Sad
Сутринта изядох кавгата от шефа, заради простотията си на всеки да помогна тук и да върша чужди работи, на всичкото отгоре колежката дето ме замества ми вдигна скандал, че не можела да се съобразява все с мен /заради лятната отпуска на яслата/, после пък една друга я хванах как ме лъже тъпо....и направо ми писнаха всички. Казах си "Край с прекалената ми доброта...взимат я явно за простотия..."
Оф и с Маринка малко мисли си имам....абе... ooooh!
Стига толкова от мен!

Тути, тук като се опитаме да говорим го приемат като упрек ли, какво ли - и положението става лошо. Даже одеве се обадих на ММ да не говорим тази вечер, да изчакаме още малко, че направо ми писна от нерви и проблеми. Ще видим и другата седмица как е, и ако е все така - няма как - ще говорим.

Елч, дано бързо ти мине и да си вземете Дара при вас...Гадно е наистина, то пък и през лятото да се разболее човек, аман!

# 697
  • Мнения: 1 687
Емили, горе главата! да си добър не е порок. да, има много хора, които използват това, но в крайна сметка ти седиш над тях, по-силна си само от това, че си добра. ако така си усетила нещата е било правилно да ги направиш. човек не може да върви срещу себе си. не смятам, че нагативът е в теб, дори напротив. сега какво ще правите с ваканцията на сами?
и какво става с машата любимка прекрасната марина? да не е някое момче?

аз днес съм на всяка манджа мерудия, ама нали съм затворена в къщи, а само се места от кълка на кълка Simple Smile

# 698
  • Мнения: 455
Елч, благодаря за милите думи! Hug

Позна за проблемите...ама се пооправиха нещата. Нещо се бяха поскарали, пък ми е гадно когато детето ми страда...знам, че е неизбежно, ама... Wink

# 699
  • Мнения: 1 687
емили, то на тази възраст при добрите деца това е най-кофти проблемът Simple Smile
аз като бях на 19 г. ме заряза първата ми голяма любов, ученическата, с която бяхме заедно 3 години. амалелеее, каква драма беше! месеци наред ревях! за една седмица свалих 9 кг. нашите не смееха да ме оставят сама, сигурно си мислеха, че мога да се самоубия. но сега съм на мнение, че тези неща трябва да изживяват навреме и се радвам на този си и на последвалия си любовен опит, защото сега съм профи Laughing Laughing Laughing а и съм се наживяла де, знам как е и от двете страни..

# 700
  • Мнения: 748
Дария е постоянно нахапана от бълхи. Вече и на нея не и прави впечатление. Но тя мъкне котки, кучета, ходят да гледат някакви кози, интегрира се успешно (почти няма българчета на нашата улица). Карам понякога майка ми или баща ми да я преглеждат за въшки, че аз не ги познавам. Но за бълхите се примирих. А тя първо става на големи червени петна, които се свиват до малки пъпчици и ги влачи така по много време.

Аз не съм си купувала "Ад", свалих я от нета. Няма кога да чета нормална книга, нощем ММ мрънка за лампата. На таблета е идеално. Точно в стила на Дан Браун е, поне докъдето съм я прочела. Нищо различно.

Залагайте си за 22ри (Амнезия, няма кой да ме чака до 26ти, иначе аз мога и до там да откарам). Аз бях обявила на всички, че ще е на 21ви, защото днес шефката има РД. И ще го кръщаваме на нея. Много ме кефеше как всеки подскача като му го кажа  Laughing ама и 21 си мина. Сега даже се чудя дали да не се завлека на банкет, че са ме канили колегите, но ме мързи.

# 701
  • Мнения: 496
Хелоу!

Елч, тук съм, душицо.  Hug Ама от дребните зверове не ми остава време да седна на компа да пиша, само попрочитам. А и съм зачела Хосейни и гледам като легнат да почета малко.  Wink Ти гледай да се оправяш и внимавай с климатиците в жегите, че са много, ама много коварни. Включително и тези в колите. Наистина е ужасно да си болен в жегите.  Confused

Емили, съжалявам за гадния ден. Голямо гуш от мен!  Hug Има такива дни. Не се ядосвай, заради колегите. Хората понякога не разбират усилията на другите, но е трудно, да не кажа невъзможно да ги промениш. Гледай себе си и семейството си, да сте здрави, а останалото са нерви на вятъра, нали знаеш...

Ееех, Дейзи, голямо кътане на тоя малък мъж бее!  Laughing Когато тогава.  Hug

Утре ММ отива за риба с приятели, Зоринка е при свекитата и ние с Митачето ще свирим соло. Може да идем на бар.  Laughing

# 702
  • Мнения: 16
Момичета, вече тотално ви изтървах. Няма време и това е. Вече не успявам и да чета.

Ама така е като и двамата ми се поразболяха. Петър изкара прословутата херпангина с афтите. Сега са добре и Слава Богу, защото утре отпрашваме за о.Лесбос (само с Петър) за една седмица. Днес се утрепах с тоя багаж, ама е готово всичко вече, само се разписвам да не ме забравите и отивам да спя.

Дейзи, май ще пропусна събитието. Желая ти леко и безпроблемно раждане. Hug

Емили, много тъжно звучиш. Понякога проблемите се трупат наведнъж. Хайде дано утре всичко да е няколко нюанса по-ведро.

# 703
  • Мнения: 496
Димара, весело изкарване!  Hug Ама тая херпангина върлува из цяла БГ!  Shocked

# 704
  • Мнения: 1 687
димара, весело изкарване!

дейзи, моля те метни ни "ад" от болницата, че нещо не я намирам. Grinning

буби, щом четеш книга си извинена. с книги даваме да ни изневеряват Wink

Общи условия

Активация на акаунт