Вънка жега е голяма, ЯНУАРЧЕ мира няма!

  • 26 313
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 311
Мерси момичета! Много е сладък малкият мъж Heart Eyes.
Тъпото е, че днес щях да ходя да ги видя, но преди малко ми върнаха каката с 39.5 от градина. А още по-тъпото е, че изобщо не са забелязали, че и е лошо и я тресе на слънцето, където са ги извели, докато не повърнала, а като забелязали и ми звъннаха не са се сетили един панадол да и дадат. Докато стигна минаха поне 30 минути - тя се тресе с почти 40 градуса, но няма кой да обърне внимание #2gunfire
И сега не знам слънчасала ли е или е вирус и ме е страх да не занеса нещо на сестра ми и бебешока.

# 676
  • Мнения: 1 687
мрм, честито бебче в семейството!
много тъпо това с темпеатурата, ама няма как да рискуваш.

мацки, мерси за лекарите! дано някой от тях да е неговият лекар, че нещо го прехвърлят между различни специалисти и все вика "не сте за мен, за другия сте!"

мерси и за гащичките!
бубе, за джъмбо не се бях сетила. добра идея ми даде! сега само трябва да намеря кой ще ме метне до там Laughing Laughing Laughing

# 677
  • София
  • Мнения: 28
 mrm честито племениче, да ви е жив и здрав  Hug

Елч, препоръчвам с две ръце, вече трети месец не са мръднали -  http://search.nextdirect.com/shop/gatt2/4/gatt2/8/cat/481/cat/47 … ID=01_02_03_02_05, имаме от първите 3 моделчета.

# 678
  • Мнения: 369
mrm Хихи добре дошла в отбора на лелите  Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много тъпо за температурата наистина!  #Cussing out

# 679
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Елч, Мартин е с на Мадъркеър, но следващия път ще му поръчам от Некста. На брат му взех от там и съм мн доволна, заслужават си парите Peace

# 680
  • Мнения: 455
mrm Hug честито бебче на сестра ти! Да е жив и здрав, много да ги радва! А на теб  - честит племеник! Много да го глезиш малкия сладур! Heart Eyes
Как е каката?

Дейзи, отчет... Hug

амнезия ти как си?

Рал, как си, не си писала отдавна?

# 681
  • Мнения: 748
 Тук съм pregnant

# 682
  • Мнения: 455

 Simple Smile Hug

Не помня дали си споделяла, знаете ли какво е бебчето?

# 683
  • Мнения: 1 687
Емили, лентичката на дейзи е синя Simple Smile

аз пак съм болна. аман!

# 684
  • Мнения: 455
Елч, какво ти е пак? Бързо да се оправяш!
Аз между другото в тази жега съм настинала - три дена бях само с болки в гърлото, от вчера съм само с течащ нос...
А за лентичката на Дейзи.... Blush Blush Blush

Люба, в Испания ли си вече?

# 685
  • Мнения: 1 687
емили, вчера бях в университета в стаята на едни приятели, които бяха надънили климатика на 17 градуса. в резултат сега ме боли гърлото и се чувствам като парцал. метнах сутринта дара на баба й и само се моля тя да е добре, че беше с мен Sad

# 686
  • София
  • Мнения: 311
Аз днес отидох до мола на Стамболийски за дрехи за бебето и чак сега забелязах, че са затворили Okaidi - толкова сладки дрешки купувах от там. Влезнах в Н§М и купих 100 неща намалени на по 2-5-10 лв. Моите двамата също намазаха - на Боян супер блузи и потници за по 5 лв, на Михаела куп глупости (напр. 3 бр. мн. готини гащи за 2 лв комплекта). Така че и това е вариант за евтини дрехи в момента - хем ги гледаш на живо, хем можеш да ги върнеш до 30 дена...
Каката сигурно е с ангина - ярко червено гърло и висока Т. Лекарката я няма до др.седмица и реших да видя става ли със сладолед или не става да се лекува. Свалям Т, пръскам с Тантум верде и яде сладолед - дано се размине!
Да взема нещо и за Боян да кажа - тези дни ме изненадва. АЗ все мисля, че е малък пък и момче и не се впускам в лирични обяснения за нещата. Онзи ден като се роди бебето го заведох до болницата (че не вдигаха телефон и се бях шашнала, а и е до нас). Само му казах, че бебето е излязло от корема на леля му и той супер щастлив каза, че вече е батко и ще му носи количка (без да съм му казвала нищо такова). Взе играчката, там естествено не влязохме и т.н. По целия пт обратно рева, че не е дал играчката на бебето, а сега я е прибрал в една кутия и го чака. Много мило ми стана.
Вчера пък баща му го подкокоросва да казва на свекърва ми по телефона, че е лоша баба и не идва да го вижда и аз му казвам да не говори глупости. И Боян взима слушалката и започва да мърка: бабо, аз много те бичкам, мъчно ми е тебе, ти си любимата ми баба Shocked Как го измисли не знам (той я е виждал преди 1 година и 2-3 пъти е говорил с нея по телефона). Въобще театрално го дава.
Голям ферман. И последно точно ми звънна телефона - участвала съм  някаква томбола в Пикадили и печеля бебефон - точно това си е избрала сестра ми от мен за подарък Simple Smile Дано да става!

# 687
  • Мнения: 1 687
еее, мрм, голям късмет с тази томбола! вземи пусни и едно тото! Simple Smile)))

а за връщането в х&м само да кажа, че срокът не е 30 дни, а 7 дни. пише го на бележката и онзи ден пристъствах на такъв спор на касата на магазина.

# 688
  • София
  • Мнения: 311
30 дена пише на моите бележки, а и питах. Ама няма значение - все е нещо и 1 седмица да е.

# 689
  • Мнения: 487
емили добре съм. бебето вече редовно рита - следобяда главно. Явно тогава е будно

Елч много е гадно това с климатика. Винаги съм се чудела на хората, които лятото слагат климатика на 17 градуса. В крайна сметка 17 градуса са си 17 независимо дали е зима или лято. А като дойде зимата го сложат на 28-30. Така първо никога няма да стане 17 в стаята, а най-много да се схванат или да се разболее човек. Аз също съм си патила от такива градуси.

Мрм, честито ви бебе и честита ти награда. Simple Smile

Нали ви бях казала, че мислим да се местим в София. Утре сме на първия си оглед. Като гледах днес обявите , направо се отчаях. Почти съм сигурна, че няма да ми хареса, но поне и за следващата седмица ще се виждам с един брокер. Дано да предложи нещо по-хубаво.  Айде това е от мен за днес

Общи условия

Активация на акаунт