Вънка жега е голяма, ЯНУАРЧЕ мира няма!

  • 26 315
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 748
Хехе Елч, какви болници, тъкмо приспах зверчето. Не ще да спи и това е. Така и не успях да се справя с копирането на таблета и не мога да пусна линк. Но отиваш в хоби и интереси->литературен клуб->интересни електронни книги и там ще я намериш

# 706
  • София
  • Мнения: 311
Дейзи, с теб сме, давай по-скоро, че направо ти съчувствам - аз преносих каката, но беше зима,а в тези жеги не ми се мисли.
Димара, весело изкарване и от мен! Как излекувахте ангината?
Emilly, радвам се, че се пооправят нещата! Явно приказката "малки деца - малки проблеми, големи деца - големи проблеми" е вярна - засега мисля само за сополите и пъпките, след години и за гаджетата и т.н. ще се тревожа.
На Михаела май и минава (пу-пу) - поне вече няма Т и малко яде. А колко сладоледа изяде...Гърлото и все още е малинено червено. Лошото е, че и Боян от днес е с 39.5 и червено гърло.
А днес какво ми се случи... загубих си телефона на обяд, звъня - затварят и така 20 пъти и накрая го изключиха. Аз си го харесвах и ми стана гадно, че са ми го откраднали - спрях си картите, мм ми купи нов апарат, пуснах си номерата отново и така. Вечерта тръгваме с моята кола до една градинка - поне 15 минути път, завои и т.н., спираме там и си намирам телефона на покрива на колата Shocked. Надлежно изключен. Кой ми го е оставил, как е стоял цял следобяд без да го свият и как не падна по пътя не мога да си обясня Simple Smile Сега съм с 2 телефона.

# 707
  • Мнения: 5
ехооо привет милички  Hug

бърз запис Simple Smile имам толковааааа да наваксваммм Simple Smile

надявам се всички сте добре, наслаждавайки се на лятото и жегите и най-вече на "НЕ"-то при малките пораснали зверчета  Laughing

ние сме добре: ясли, работи, морета и еждневните битовизми Simple Smile

ще се постарая да мятам по едно око и тук, когато имам време :

* П.С. Софиянкккиии пропуснахме Коледния купон, след това и 8-мо Мартенския, мисля време е за Джулай морнинг ?!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 708
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Едно ' Здравейте ' и от нас.
Ние пристигнахме живи и здрави. Днес цял ден се радваме на бебе Амалиа (1,4г), пообиколихме.
Какви паркове, не е истина. Тичат зайчета, кокошки( смяхме се, че циганите в Бг щели за вечеря да ги хапнат), ену и тн.тн. Парка е огромен, окосен, езеро, катерушки и пързалки на кг.

За плаж бе студено, но утре съм на линия.

Димара, весело и спокойно.

Еми, утре да си по-свежа!

Елч, как е Дара? Слепването?

# 709
  • Мнения: 1 687
дейзи, мерси за книжката, нещо не ме устройват форматите, ама ще ги мъча.
а ти имаш 18 часа да родиш. броя  едноооо... Grinning Grinning Grinning

кате, аз съм много За една срещичка, време си ни е!

люба, още буха малкото диване. евентуално другата седмица ще я водим нашият педиатър да я разлепи. каза, че ще й пръсне лидокаин и няма да я боли грам. според него и после няма да има проблем, ама мен малко ме съмнява...
а аз не разбрах вие къде сте?

мацки, аз съм много зле. вече трети ден непрестанно имам температура и ме боли от гърлото до под гърдите, боли ме дори като дишам. бих се пробвала да се самолекувам още един ден, ама пусто днес трябва да вземем дара, а после сме и на детски рожден ден и май ще се ходи на лекар Sad

# 710
  • Мнения: 539
Здравейте, момичета!
То се е видяло, че нямате изчитане, все на търчане съм, ама има тръпка поне...
Закачих оттук - оттам...
 Еми, много съжалявам, че така се е получило със Сами! Няма ли опция за по-радикални мерки? - при вас поне може да смените градината без проблем. Все пак опитай да разбереш защо му е тежко на Сами, може да е друга причината - някое по-агресивно детенце, липсатата или пък пускането на телевизия... А дали не е заради сборните групи? - повечето деца тежко ги преживяват. Помня, че и аз ги мразех много Mr. Green Синът ми също още ги помни с отвращение, но Снежи за сега няма ядове.
А за Маринчето не се коси - животът е пред нея, по-добре сега да си опази територията и позициите, отколкото после да се мъчи отново да си ги отвоюва. Ти й казвай, че я обичаш, пък тя ще се справи  Hug!

Ние ще ходим на кръщене утре, до Казанлък ще пътуваме. Дайте някоя идея - какво се носи, какво се подарява... Не сме кръстници, просто приятели на родителите. Мисля да нося цветя за майката, кога трябва да ги поднесем?

Дейзи, как сте с младежа?

# 711
  • Мнения: 455
Хей, момичета, благодаря ви от сърце!  Heart Eyes Днес вече съм добре! Много е мило толкова хора да те подкрепят! Hug

Елч, голяма любовна драма си преживяла, а на вашите какво им  било...по-зле и от на теб. Сега го осъзнавам. Как съм се тръшкала и аз от разни любови....и майка ми как се тормозеше, пък аз и виках - "За какво се ядосваш ти, нали аз страдам..."  Wink

Димара, радвам се, че сте добре и приятно изкарване!!!

мрм моят дядо е казвал на майка ми - "Животът ви е докато са ви малки децата, после все ще има за какво да ги мислите..." Ама то си зависи от хората де, такива мисловни като мен все си имат за какво да се тревожат...
А това за печалбата от томболата е супер!
Дано бързо се оправят децата.
Това с телефона - много странна случка.  Simple Smile Е, единия телефон ще е резерва!

Аз като четох тук, че масово се лекуват гърла със сладолед, моето го подложих на същото лечение - денем сладолед, вечер студена бира. Абе още се влача, ама дано скоро минава.

Елч ако ти не се чувстваш добре и все още си с Т. потърси лекар. Нека да те чуе все пак!

Катенце, радвам се, че се разписа. Прави го по-често!

Аз и Ти, Сами не е бил в сборна група. Снощи беше спокоен, през нощта също. Ще го наблюдаваме и другата седмица и ще преценим дали да говорим. Но и тук се оказва проблем мястото в градина/ясла. Имаме доста неприети познати деца...
Не знам какво да те посъветвам за гостуването ви...не съм била скоро по кръщенета...

И да се похваля и аз с голямото си момиче. Влязла е за шпрах диплом - немска езикова диплома. Има две шестици - по немски и по СИП за годината и много се радваме!

Люба весело и незабравимо да си изкарате...В Испания сте, нали?

Буби права си за това, че няма смисъл от ядове за такива неща. Осъзнавам го и все си обещавам, че няма да се връзвам, ама пуста ми природа е такава...
А на вас с малкия мъж - приятен купон самички.... Hug

Прегръдки на всички ви! Hug Дейзи...чакаме отчет с бебе! Heart Eyes

Последна редакция: нд, 23 юни 2013, 12:34 от Emilly1212

# 712
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Добро утро, момичета Simple Smile. В Испания, Малага сме. Марбея ни е под носа и мислим до Танжер и Гибралтар да отскочим. 20дни имаме на разположение.
Отчитайте се, болни , здрави, с проблеми и без  Hug

# 713
  • Мнения: 251
Елч, тук съм, спрях Ивайла от дг и по не ми остава време да пиша, докато спи и аз се отдавам на четене  Simple Smile майкъл конъли чета сега, нещо от известно време съм на такава вълна и все такива книги си свалям Бързо да се оправяш ти и всичко да мине леко и безпроблемно при Дара  Hug

дейзи, от сега проявява характер твоя младеж  Laughing

Емили, много неприятно това със Сами, аз мисля, че ако имаш някакви притеснения, трябва да говориш със госпожите. А, за маринка, и аз си спомням как емоционално и драматично се преживяват нещата на тази възраст. А и така се учат и порастват децата, важното е, да има вниманието и подкрепата ти, в което не се съмнявам  Hug

хубава вечер, момичета  Hug

# 714
  • Мнения: 186
Емили, браво на  Марина, много успехи и желая и занапред! Шпрах диплом, това беше дипломата с която може да се кандидатсва държ. поръчка в Германия , нали?
Елч, ако не си намерила "Ад" дай мейл.
Люба, приятно изкарване и чакаме снимки  Simple Smile
Димара, хубава почивка и на вас.

Момичета, пожелавам ви хубав уйкенд   Hug

ПП:  В нашият Карфур има страшни намаления, днес купих на Кали бански на Дисни за 3,50лв. имаше и цели за 4 и нещо.

Последна редакция: сб, 22 юни 2013, 21:13 от pepita1973

# 715
  • Мнения: 748
Елч, броиш ли? До колко стигна  smile3534

Адис, чети Лий Чайлд, ако не си го чела. Много добре ми действа между любовните романчета.

Люба, отчитай се редовно. Може и някоя снимка да пуснеш, да оплакнем окото

# 716
  • Мнения: 1 687
емили, толкова обичам да те чета! все едно чета себе си. и аз много се притеснявам, имам един приятел, който все ми казва, че ако престана да се притеснявам ще доживея до 300 години Simple Smile)))
и браво на маринката за sprachdiplom-а. аз навремето от много акъл реших да си остана нормална паралелка, защото видиш ли съм патриотка и никога няма да отида да уча навън. няколко години по-късно като кандидатствах за магистратура в германия бая се чуках в главата, ама така пък си останах тук Laughing Laughing Laughing

любааа, после да качиш снимкии, мнооого снимкии! Simple Smile

адис, майкъл конъли и на мен ми е любимец. според моя списък съм прочела 9 книги от него, като 6 от тях съм оценила с максимума Simple Smile))) ти коя четеш сега?

пепита, ти си злато! давам мейл! Simple Smile

дейзи, имаш точно един час да отидеш до болницата и да родиш малкото мързелче Simple Smile)))) започвам да броя минути - 60...

Последна редакция: сб, 22 юни 2013, 23:15 от Елч

# 717
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Дейзи, тръгна ли?  Hug
Елч, ще качвам в ФБ мноооого снимки. А какво вино пияяяя, ммм.
Почерняла и ходила на фитнес днес Simple Smile

# 718
  • Мнения: 1 687
ех, дейзи, дейзи, закъсня за срещата, дето му бях определила твоя мъж, ама нищо! айде все така да го чакат мацките, както ние сега го чакаме! Simple Smile))

люба, за да ти върна жеста ще ти кажа, че аз съм на бул. васил левски, бетонът се пука от жега, отворила съм прозореца, повява топъл бриз (топъл, топъл, колко да е топъл - навън е около 30 градуса), пия топла минерална вода (и тя да е топла, да е топла, колко да  е топла, почти като вода за чай е) и очаквам поредната изпълнена с температура и адски болки в гърлото нощ...
или иначе казано рядко завиждам, ама твоето последно изказване ми прозвуча баш като за завиждане! Simple Smile
айде, наслаждавай се на винцето! Simple Smile

# 719
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елч, ама довечера ще гушнеш Дара ..... Heart Eyes Лия ми липсва много.
Дейзи?

Общи условия

Активация на акаунт