Прием детски ясли Варна 2013/2014г.

  • 59 448
  • 1 091
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 96
Прасунчо, аз пак след теб се падам  Laughing
Моля да ме посъветвате. Подали сме само за ясла 4 Приказен свят. Мисля, малката да тръгне живот и здраве от средата или края на септември. Писах дата за участие в класиране от 01.09, но сега се чудя, дали да не го променя на 01.08, в случай, че и през Август има голям прием. Какво ще кажете? Все ще намеря причини да я отложа 1 месец - сополи-мополи, има начини ...

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 860
Bad Diddy , направо сменяй за 1 юни  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 138
Bad Diddy , направо сменяй за 1 юни  Simple Smile

Никой няма да ги изчаква 3 месеца, а и не е коректен съвета ти.  Накрая може да настояват да си заемеш мястото както е редно, а така ще спрат и майчинските и сметката- без кръчмар Rolling Eyes По мое наблюдение до септември се класират страшно много деца, които до края на септември, октомври поетапно започват. Wink

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Прасунчо, аз пак след теб се падам  Laughing
Моля да ме посъветвате. Подали сме само за ясла 4 Приказен свят. Мисля, малката да тръгне живот и здраве от средата или края на септември. Писах дата за участие в класиране от 01.09, но сега се чудя, дали да не го променя на 01.08, в случай, че и през Август има голям прием. Какво ще кажете? Все ще намеря причини да я отложа 1 месец - сополи-мополи, има начини ...

Смени на 01.08. Както съм писала на предната страница, нас ни приеха с големия прием на 06.08. На моя позната, които се паднаха в нашата група, детенцето тръгна ноември със същия прием (изчакаха да навърши 2г., за да си вземе майчинските). Така че, ако искаш пиши и 01.06.  Peace

# 34
  • Мнения: 96
Мерси момичета, 01.06 няма да пиша, защото много ми се струва рано и аз също мисля, че никой няма да ни чака. Видях, че сега на 22ри ще има прием на 10 деца. Ще изчакам да видя кои номера ще приемат и тогава ще преценя какво точно да пиша, но клоня към 01.08.

# 35
  • Мнения: 8 922
Bad Diddy, на 22 май класирането е за полудневно гледане. За такова ли кандидатствате?

# 36
  • Мнения: 439
Правилно ли разбирам, ако детето ми го приемаг на ясла преди да е навършило 2, години, ще ми спрат майчинските?

# 37
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 860
Правилно ли разбирам, ако детето ми го приемаг на ясла преди да е навършило 2, години, ще ми спрат майчинските?

намалят ги на половина

# 38
  • Мнения: 96
Bad Diddy, на 22 май класирането е за полудневно гледане. За такова ли кандидатствате?
Ооооо, благодаря, че ми обърна внимание. Не кандидатстваме за полудневно. Просто не съм обърнала внимание.

# 39
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 860
Bad Diddy , направо сменяй за 1 юни  Simple Smile

Никой няма да ги изчаква 3 месеца, а и не е коректен съвета ти.  Накрая може да настояват да си заемеш мястото както е редно, а така ще спрат и майчинските и сметката- без кръчмар Rolling Eyes По мое наблюдение до септември се класират страшно много деца, които до края на септември, октомври поетапно започват. Wink

Съветът ми е много коректен за ситуацията на Bad Diddy. Кандидатстват само за една ясла и напливът точно за тази ясла е огромен ( има защо  Simple Smile). Колкото по-рано участва в класирането, толкова по-добре. Нека първо го приемат детето на Bad Diddy пък след това ако има нужда ще й помогна да отложи тръгването за когато тя иска. С директорката сме вече първи приятелки  Flutter

# 40
  • Мнения: 138
Bad Diddy , направо сменяй за 1 юни  Simple Smile

Никой няма да ги изчаква 3 месеца, а и не е коректен съвета ти.  Накрая може да настояват да си заемеш мястото както е редно, а така ще спрат и майчинските и сметката- без кръчмар Rolling Eyes По мое наблюдение до септември се класират страшно много деца, които до края на септември, октомври поетапно започват. Wink

Съветът ми е много коректен за ситуацията на Bad Diddy. Кандидатстват само за една ясла и напливът точно за тази ясла е огромен ( има защо  Simple Smile). Колкото по-рано участва в класирането, толкова по-добре. Нека първо го приемат детето на Bad Diddy пък след това ако има нужда ще й помогна да отложи тръгването за когато тя иска. С директорката сме вече първи приятелки  Flutter

Но  ако подушиш някъде за "прескачане на правилата", сигурно първа ще се завъзмущаваш тука Naughty

# 41
  • Мнения: 96
Bad Diddy , направо сменяй за 1 юни  Simple Smile

Никой няма да ги изчаква 3 месеца, а и не е коректен съвета ти.  Накрая може да настояват да си заемеш мястото както е редно, а така ще спрат и майчинските и сметката- без кръчмар Rolling Eyes По мое наблюдение до септември се класират страшно много деца, които до края на септември, октомври поетапно започват. Wink

Съветът ми е много коректен за ситуацията на Bad Diddy. Кандидатстват само за една ясла и напливът точно за тази ясла е огромен ( има защо  Simple Smile). Колкото по-рано участва в класирането, толкова по-добре. Нека първо го приемат детето на Bad Diddy пък след това ако има нужда ще й помогна да отложи тръгването за когато тя иска. С директорката сме вече първи приятелки  Flutter
Ами малко се притеснявам толкова рано. За протокола имаме входящ номер от ноември миналата година. Според директорката имаме шанс, но ... аз съм длъжна да се застраховам.

# 42
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 860
Ellyy78 , никой не говори за прескачане на правилата. Става въпрос за съвсем нормален разговор с директорката.

# 43
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Относно половината майчинство ще го получаваш ако работиш,в противен случай ти го спират напълно ако се обадиш ако ли не,като те гепят го връщаш заедно с лихвите.

# 44
  • Мнения: 2 259
Това е друга тъпотия.Не работиш  и нямаш половин майчинство.Ми нали е възможно да  търсиш и точно в  този момент имаш също голяма нужда от пари. ooooh!
И да питам аз още нещо.
Две мои познати имат следния спор.Едната е с входящ номер   примерно 3450  и дата за участие  в класиране 1 януари.Другата има 3150 и дата за класиране  1 юни.Коя ще е първа?
С номера или с дата се играе?

Общи условия

Активация на акаунт