Прием детски ясли Варна 2013/2014г.

  • 59 427
  • 1 091
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Сега реших да си попълня новото заявление и ми изскочи един въпрос относно предимствата. Там където са критериите, никъде не видях да се дават точки за деца с един родител. Има за сираци, но не и за неизвестен баща. Какво мислите по въпроса?

И на мен миналата седмица ми се обадиха от яслата, да ме уведомят за новите промени. Зададох си въпроса, как ще се доказва трудовото правоотношение на родител работещ в чужбина и с чужд договор. Ами познайте, шах и мат бяха, отговор - не знам.

# 1 081
  • Варна
  • Мнения: 913
А такааа, значи не сме само ние,Пепсилайт при нас таткото също работи в чужбина,той също ще предостави служебна бележка и трудова книжка ( или формата която те използват ) , относно превода на български в яслата не успяха да отговорят дали има някакви специални изисквания, та реших аз да изпратя писмо до Нели Вълева със същият въпрос и невероятно  Crazy, получих отговор само че следва да бъдат преведени на бг, не пише нищо за апостил , то само това и остава , таксите и без това за превод са високи  ooooh!

# 1 082
  • Мнения: 781
Много добре изглежда Simple Smile http://www.varnautre.bg/gallery/2013/12/21/2148-novata_detska_ya … o_puh_stil_i_uyut
Успех на всички дечица, които са приети там  Peace

# 1 083
  • Варна
  • Мнения: 913
И аз искам там. Какво ще ми е.  Laughing
Наистина много хубаво! Сега се надявам и подбора на персонала да е добър и дечицата да бъдат гледани с много любов и топлина.

# 1 084
  • Мнения: 8 919
Честита нова ясла! Много уютно изглежда вътре. Дано и персонала е на ниво и да се адаптират бързо дребосъците.

# 1 085
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Ехааа, страхотна е! Тъкмо ми беше едно такова... сега като я видях се радвам, че детето ще е там, дано наистина и персонала да е добър.

# 1 086
  • Варна
  • Мнения: 483
Искам да попитам мамите с опит ( а и всички, други които имат наблюдения). Сега като отпадна районирането се чудя дали не е по-добре да запиша детето в ясла, която ми е по-близо до работа, отколкото до вкъщи(абстрахирайки се от всички условности- ако има места и т.н.). Идеята ми е, че дори да трабва спешно да го взема трабва да карам поне 20мин до вкъщи и кел файда като е близо до дома, като там няма никой по цял ден.

ММ смята, че е хубаво да е близо до нас, понеже можел и той да води и взима малкия, но през повечето време той е на работа от 10 до 18:30, което не е много в режима на яслата, та май пак за мен ще остане тази задача.



# 1 087
  • Мнения: 8 919
Гери, бих избрала твърдо близка ясла. Особено пък във вашия случай - спокойно ще може и бащата да я води. Живеем във Вл-вово, на ясла водехме малката в Трошево, а и двамата работим в центъра, та имам някакъв опит. И сега пак сме в сравнително далечна градина. И нужно ли е да разкарваш всеки ден детето из целия град, ако може да го водиш близо до вас. Мисли, преценявай и късмет!

# 1 088
  • Варна
  • Мнения: 483
Като закъсняваш за работа винаги можеш да го оставиш тате да го заведе. Другото предимство е, че ще си намерите приятелчета от вашия квартал. На голямата ми дъщеря най-добрата и приятелка е именно детенце от яслята. А и да допълня, може някой път де се наложи някой друг да го вземе, я съседка, я приятелка така няма да има нужда и от транспорт.

# 1 089
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Аз избрах ясла до офиса ми - на 50 метра е Simple Smile Обаче близо до нас няма никакви, тези, които ни бяха в района са по-далеч от къщи от тази, която ми е до офиса и се води в друг район. Ако имаше ясла съвсем до нас... не знам, може би бих избрала нея.

# 1 090
  • Варна
  • Мнения: 483
Благодаря момичета, май наистина е по-добре до вкъщи.   bouquet

# 1 091

Общи условия

Активация на акаунт