Прием детски ясли Варна 2013/2014г.

  • 59 465
  • 1 091
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 993
Присъединявам се към положителното мнение за "Звънче". Също  бях със свито сърце, още повече че преди 5г. дъщеря ми посещава същата ясла и беше голям рев и редовно чувах крясъци в нейната група. Периодът на адаптация беше дълъг и труден.
Сега съм повече от доволна, синът ми свикна бързо и, въпреки честите отсъствия, спря да плаче на втори или трети ден. Ходи с голямо желание. Новата директорка ми направи много добро впечатление, минава по групите и говори с родителите, много мила и внимателна, сестрите в нашата група - също.

# 1 036
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Ако позволят на хора, като мен и теб да посочат само една ясла, рискуват в някои квартали да има незапълнени места, в други - да има деца без ясла. С настоящия правилник места ще има за всички, без оглед на това, дали на родителите им е удобно или не.

Не е съвсем така, защото ако някоя ясла е нежелана, то тя няма да бъде посочена и сега. Ще се посочват по-желаните ясли като цяло. И ще е същата работа, само дето някой родител с по-малък входящ номер от мен примерно, който не е посочил Иглика, ще я посочи сега като трето желание и вместо моето дете да влезе в желаната от мен ясла, ще влезе неговото, нищо че яслата не му е фаворит, защото е бил принуден да впише 3-то желание. А моето дете ще бъде прието в ясла, която аз съм била принудена да напиша. Чисто хипотетично, но ще има много такива случаи.

# 1 037
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 805
На мен също не ми допада избора на 3 ясли,2 ме устройват.

# 1 038
  • Мнения: 361
Оффф......... с тази новата версия на сайта за яслите, ги няма всички досегашни класирания. Та, ако може някой да ме "светне" докъде са стигнали с номерата в ясла 14 Звънче, 4 Приказен свят, 8 Щурче и 7 Роза. Ще съм ви благодарна! Hug....... Обмислям кои ясли да пиша в новото заявление, затова питам......... newsm78

# 1 039
  • Мнения: 96
Оффф......... с тази новата версия на сайта за яслите, ги няма всички досегашни класирания. Та, ако може някой да ме "светне" докъде са стигнали с номерата в ясла 14 Звънче, 4 Приказен свят, 8 Щурче и 7 Роза. Ще съм ви благодарна! Hug....... Обмислям кои ясли да пиша в новото заявление, затова питам......... newsm78
За съжаление не мога да бъда съвсем точна, но 4 Приказен свят са някъде около 7 79? и нещо. За Роза и Щурче помня, че приемаха след 8 000 номерата

# 1 040
  • Варна
  • Мнения: 35
Здравейте   bouquet Ще споделите ли впечатления от Зайо Байо ДЯ №3. Обмислям вариант да я включа в желанията си. Благодаря ви предварително.

# 1 041
  • Мнения: 17
Здравейте,
Аз също ще съм благодарна ако някой сподели впечатления от ДЯ Зайо Байо.
Инъче аз съм подала документи в Приказен свят пролетта тази година и входящия ни номер е 89..
Директорката се държа изключително грубо и понеже попълвах на място заявлението /не го носех разпечатано и попълнено/ това допълнително я изнерви. Не ми даде възможност да я питам нищо,само повтаряше да си прочета информацията в сайта на общината ,то всичко си пишело там и т.н.. Притеснено го попълних на бързо да не и нарушавам спокойствието повече и сега се радвам,че ще имам възможност да си преосмисля желанията и да си запазя входящия номер.
Още една приятелка ми сподели ,че и тя е изумена от отношението на директорката. Никой обаче не смее на каже нищо,защото нали те "колят и бесят".
Има ли и други с такива впечатления или ние нещо не сме я хванали в настроение.
Надявам се ,че останалия персонал е по-ведър.

# 1 042
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 861
Директорката на Приказен свят е изключително нелюбезен човек. По време на престоя на дъщеря ми в яслата за година и половина няколко пъти съм й обръщала внимание на това как се държи с родителите. Като мениджър обаче си върши работата. Персоналът е с много добро отношение и към децата, и към родителите.

# 1 043
  • Мнения: 96
Има ли и други с такива впечатления или ние нещо не сме я хванали в настроение.
И според мен е малко на настроения. На мен също ми се е държала сопнато в началото, но после така да се каже "поомеква" и започваме да водим нормален разговор. Според мен проблема идва от това, че учителите (извинявам се за обобщението, но повечето са така) имат едно професионално изкривяване да говорят с малко особен и извисен тон, наподобяващ каране. Това от една страна. И от друга страна са изключително изнервени от това, че масово хората не търсят информация от местата, на които е обобщена и събрана, всичко е описано точно и ясно, а предпочитат да звънят по телефона и да отиват директно на място без изобщо да са се подготвили. Това разбира се не оправдава грубо държание, но го намирам за една от причините.

# 1 044
  • Мнения: 18
Здравейте   bouquet Ще споделите ли впечатления от Зайо Байо ДЯ №3. Обмислям вариант да я включа в желанията си. Благодаря ви предварително.
Моето впечатление от нашата група-прекалено много претенции- за дрехите, за вида на памперсите,за това в какво и как слагаш нещата в шкафчето-първо искаха в раница, после в торбичка, после без торбичка. Да не са с бодита, ама дрехите да са лесни за събличане, Да няма копчета и куп други "изисквания". Ама тази дреха незнам какво си, другата незнам що си. Обувките да са с лепки.Да има едно лесно голи да ги заведем децата.Работното време не се спазва.Следобед  искат бързо да се вземат децата за да си тръгнат, сутрин да не подраняваш  от казаното ти устно време,съвсем различно от установеното по написаните правила.Непрекъснато претенции, претенции...Добре, че сме в друг квартал вече и няма да се срещаме пак с тази ясла.

# 1 045
  • варна
  • Мнения: 1 228
Аз от Зайо Байо съм доволна като цяло.
Претенции за дрехите не са имали ,но и аз не съм си позволила да заведа детето с боди защото знам че не ги искат така .Малката много неща научи като песнички ,стихчета ,игри.
Нищо лошо не мога да кажа за госпожите и лелите ,проблеми не съм имала.
Искаха да им занесем играчка когато започнахме да ходим както и лигавници и кърпички това е.

мисъл вие коя група сте? Ние сме трета.

# 1 046
  • Мнения: 1 993
Да не са с бодита, ама дрехите да са лесни за събличане, Да няма копчета и куп други "изисквания".

За другото не знам, ама това ми избоде очите. Опитай се да съблечеш и после облечеш 25+ деца за определено време, всички овъртяни в бодита, връзки и копчета и ела после тук напиши нещо за претенции.

# 1 047
  • Мнения: 781
Бодита не искат и защото като ги сложат на гърнето и отзад бодито като се цопне в пишуто....трябва и да се преоблича

# 1 048
  • Мнения: 80
здравейте нямам никаква възможност да препрочета дали сте обсъждали новите заявления за яслата... Peace затова моля да ми кажете ,трябва ли да нося някакви документи или нещо др ,като отида в яслата  или там ще ми дадат това което трябва да попълня!?

# 1 049
  • Мнения: 162
Здравейте, тепърва започвам да се интересувам от темата и аз. Моля да ми кажете дали в момента се приемат заявления и могат ли да се изтеглят от интернет. Ако има мами от Трошево, ще съм много благодарна да споделят впечатления за яслите там. Колебая се между Чуден свят и Иглика за първо желание, на еднакво разстояние са ми.

Общи условия

Активация на акаунт