Прием детски ясли Варна 2013/2014г.

  • 59 425
  • 1 091
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 913
Това е друга тъпотия.Не работиш  и нямаш половин майчинство.Ми нали е възможно да  търсиш и точно в  този момент имаш също голяма нужда от пари. ooooh!
Не казвам, че е умно, но се предполага, че щом получаваш майчинство,  си назначен на ТД, т.е имаш работа..  Wink

Две мои познати имат следния спор.Едната е с входящ номер   примерно 3450  и дата за участие  в класиране 1 януари.Другата има 3150 и дата за класиране  1 юни.Коя ще е първа?
С номера или с дата се играе?
Ако има класиране преди първи Юни, е ясно кой влиза - само който участва в класирането. Ако и двете участват в класирането, водещ е входящият номер. Датата няма никакво значение, тя играе роля до толкова, че определя участваш ли в класирането или не..

# 46
  • Мнения: 2 259
Благодаря Hug

# 47
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Идеята относно майчинството е,че като не работиш вземаш 240лв,а като работиш вземаш 120лв,че иначе ще се чудиш как да изхарчиш 240лв. и заплатата,която получаваш.Решили са ни  улеснят.

# 48
  • Мнения: 59
Не успявам да отворя страницата, за да видя последното класиране. Може ли да напишете последният приет номер без предимства за ясла N1.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 913
Не успявам да отворя страницата, за да видя последното класиране. Може ли да напишете последният приет номер без предимства за ясла N1.

На последното класиране на 20ти, последния номер без предимство е 6412.  Wink

# 50
  • Мнения: 195
А някой да е чул дали ще има нови свободни места след класирането за градините на 31-ви? (Миналата година май на 31-ви след класирането изписаха приетите в ДГ и навършили 3г дечица)

# 51
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Нали уж има ежемесечни класирания или аз не съм прочела правилно?

# 52
  • Мнения: 195
да, има - по принцип на 20-то число, но за яслата , която ние чакаме (Моряче) този месец имаше нулев прием. А по спомен някой тук беше споменал, че миналта година пак така се е получило и на 31-ви пуснали извънредно класиране с доста места (нали знаете надеждата последна умира Simple Smile - затова питам )

# 53
  • Варна
  • Мнения: 71
От Общината могат да кажат дали ще има извънредно класиране. И аз много се надявам, но ми се струва, че като цяло тази година в сравнение с миналата излизат много по-малко бройки и се чака доста по-дълго.

# 54
  • varna
  • Мнения: 404
Момичета,знаете ли на 31-и в колко часа излиза класирането за новия прием?

# 55
  • Мнения: 8 919
Момичета,знаете ли на 31-и в колко часа излиза класирането за новия прием?
В ранния предиобед, примерно след 9.30. Случва се да блокира системата от множество майки, влизащи с надежда.

# 56
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Има ли мами,на които децата им посещават полудневна ясла?Интересува ме хранят ли ги там?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 188
iv.elina , моето детенце ходи полудневно и още не я хранят. Плаче много. Посещава вече седмица и половина. Зависи от детето колко време ще се адаптира. Иначе май им се полага закуска и обяд, защото ние си взимаме обяда.

# 58
  • Мнения: 29
Моето дете ходи на полудневна ясла хранят ги в 12,00 и 12,30 го вземам.

# 59
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Много ви благодаря за отговорите.  bouquetРешила съм да опитам и този вариант.Дано там имаме късмет.

Общи условия

Активация на акаунт