Прием детски ясли Варна 2013/2014г.

  • 59 444
  • 1 091
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 095
мога ли да попитам по- знаещите...къде в сайта на яслите може да се види, в кои ясли могат да кандидатстват живеещите във Вл-во? търсих, търсих, не намирам Rolling Eyes

# 61
  • Варна
  • Мнения: 913
мога ли да попитам по- знаещите...къде в сайта на яслите може да се види, в кои ясли могат да кандидатстват живеещите във Вл-во? търсих, търсих, не намирам Rolling Eyes
Ако не греша:
ЗА ОДЗ
1. ОДЗ №10 "Приказка"     
2. ОДЗ №01 "Маргаритка"     
3. ОДЗ №16 "Българче"     
4. ОДЗ №11 "Детски свят"
5. ОДЗ №12 "Първи юни"

За чиста ясла:
Иглика, Русалка, Чуден свят  Peace

# 62
  • Мнения: 9 095
благодаря, Иглика и Русалка ги прочетох по- напред в темата, но Чуден свят не знаех, другата седмица евентуално ще подаваме документи...


в ОДЗ-тата сме 73та резерва най- високо...


а не видях да се коментира...или ако има тема..някъде частна ясла или градина за Трошево/Младост/Вл-во пак някой дали знае...? Идилията е там, че и двамата работим във Вл-во и ще са едни преходи до центъра за частна ясла, която и без това ще е безумно скъпа... ooooh!

# 63
  • Мнения: 3
Здравейте. И ние сме резерва за кв. Левски за яслени групи към 3 ОДЗ-та. Да попитам дали съм разбрала правилно- всеки петък след 19ч. излизат някакви свобдни места, за които няма нужда пак да кандидатстваме, просто си участваме със случайното число. Т.е. трябва само да проверявам в сайта на общината в този ден и час. За първи път подавам документи и ми е много неясно.  newsm78

# 64
  • Мнения: 8 922
а не видях да се коментира...или ако има тема..някъде частна ясла или градина за Трошево/Младост/Вл-во пак някой дали знае...? Идилията е там, че и двамата работим във Вл-во и ще са едни преходи до центъра за частна ясла, която и без това ще е безумно скъпа... ooooh!
Много ти е малко детенцето, може гледачка вместо частна ясла, ако нямаш много време за чакане. Защото за Русалка и Иглика се чака.

# 65
  • varna
  • Мнения: 404
Аз не съм сигурна,че за резервите се кандидатства пак на случаен принцип.По-реално би било да е по реда на изтегляне на самите резерви.Иначе защо ще има 1-ва,2-ра и т.н резерва,ако това няма значение.Ние сме 203 резерва и не мисля,че имаме шанс.
Искам да ви попитам мами,направи ли ви впечатление,че всички приети деца с номер,започващ с 7,8 или 9 хиляди и нещо.Как пък системата е изтеглила номера,започващи само с тези цифри?Дано не съм права де.

# 66
  • Мнения: 9 095
а не видях да се коментира...или ако има тема..някъде частна ясла или градина за Трошево/Младост/Вл-во пак някой дали знае...? Идилията е там, че и двамата работим във Вл-во и ще са едни преходи до центъра за частна ясла, която и без това ще е безумно скъпа... ooooh!
Много ти е малко детенцето, може гледачка вместо частна ясла, ако нямаш много време за чакане. Защото за Русалка и Иглика се чака.


Блу, от септември принципно трябваше да се върна на работа...тя проходи преди няколко дни, сега свиква и на гърнето...общо взето тия навици се надявам за тия 3-4мес да ги създам..мислех си че приема ще ни е най- малка грижа, а то какво се оказа hahaha


гледачка честно казано не искам, защото тя има нужда от контакта с деца...просто навън ме забравя напълно като идем на площадката, има си 2-3 връстничета и не ги търси като се съберат Blush затова ми се щеше ако ще е гледачка да е частна ясла...за нея ще е много по- добре мисля...

# 67
  • Варна
  • Мнения: 913
Искам да ви попитам мами,направи ли ви впечатление,че всички приети деца с номер,започващ с 7,8 или 9 хиляди и нещо.Как пък системата е изтеглила номера,започващи само с тези цифри?Дано не съм права де.

Нормално е всички приети да са деца с номера започващи с 7, 8, 9 - нали който има по-голямо контролно число е по-нагоре в класацията. Иначе системата е изтеглила и други номера - нашето например 16**.  Peace

# 68
  • Мнения: 29
Здр.,
и ние сме резерва в ОДЗ яслена група, за Русалка и Иглика наистина много се чака подала съм докум. 20.04.12 и все още нищо.


# 69
  • Мнения: 9 095
Здр.,
и ние сме резерва в ОДЗ яслена група, за Русалка и Иглика наистина много се чака подала съм докум. 20.04.12 и все още нищо.




мерси мила, аз вече се смея през сълзи Hug, наистина ако някой може да препоръча нещо частно ще съм много благодарна- извинявам се ако има тема Laughing

# 70
  • Мнения: 77
здравейте, някой знае ли кога се подават документи за детска градина, при положение че детето посещава ясла?

# 71
  • Мнения: 3
След като не сме приети, какво следва? Да си подаваме документи само в ясла до 10-то число всеки месец? А за яслените групи в ОДЗ-тата- има ли някакви срокове там?

# 72
  • Мнения: 63
Здравейте, документи за детска градина се подават в годината, когато детето навърши 3 год. от м.март до м.май.

# 73
  • Мнения: 63
Момичета, има ли някоя мама в темата, която е подала документи в ясла № 13-Русалка в Младост? Аз си взех Вх.№ още миналата год.-2012 г., през лятото, с тенденция да го пускаме тази есен, но се отказахме за пролетта. Срещнах се с директорката, за да я питам, кога трябва да подавам документи в този случай, отговори ми, м.януари-м.февруари 2014 г., и според нея имаме шанс за пролетта, ама аз като гледам, че почти винаги са нулеви местата за прием ooooh! Има ли приети във въпросната ясла?

# 74
  • Мнения: 1
Момичета,
Имате ли информация за новостроящата се ясла във Владиславово? Ще обявяват нов прием септември или ще прехвърлят вече класираните деца от ОДЗ-тата?
Кога и къде ще се подават за там документи?
И ние сме от неприетите за ясла и направо не мога да си намеря място от нерви!

Общи условия

Активация на акаунт