БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 653
  • 721
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3
Здравейте момичета. Много искам да си ушия този гоблен , но нямам схема и ключ.Моля , да ми помогне някой ако може

http://www.snimka.bg/?album;aid=754647

# 436
  • Мнения: 572
nosferata, поздрави и от мен за юнака. Това за завършването на детската градина ли е? Много тържествено са го направили. Успех с училището.
Поздрави на всички които показват завършени неща и етапчета. Аз съм в застой.

# 437
  • Мнения: 859
Мерси за милите думи, момичета! Завършването беше хубав празник- децата ни представиха тържество, в края на което се преоблякоха в тогите, получиха си свидетелствата за завършена предучилищна група и отидохме в двора на градината да пуснат балони (много красив и символичен жест), да се снимаме и да свалят тогите  Wink...после бяха в детски клуб, където бесняха-бесняха-бесняха. Преди да си тръгнем, получихме торбичка с произведенията им през годината, тетрадките и помагалата. На масовия въпрос:"И сега утре вече няма да ходя на градина, така ли?" последва масов отговор:"ще ходиш, как няма да ходиш, просто вече ще играете, няма да учите". На есен- на училище...
И за да не е спам- картички:

# 438
  • Троян
  • Мнения: 141
Специално за Бачийска  то не сме плетачки,но все пак

хубаво е да си имаш дебел шал зимата  Mr. Green

# 439
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
  hahaha шал ми се доплете Joy Joy Joy Joy Joy

# 440
  • Мнения: 617
Албенче, ето ми я поръчката


Аууу божурите са невероятни. Може ли схемата.  Praynig

# 441
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Специално за Бачийска  то не сме плетачки,но все пак

Говори за себе си, освен, че шия и плета. А в шалчетата съм направо - спец.  bowuu

Сега се чудя на кого да помогна - на този с по-дългият ... шал или на другият.
Единият изглежда много съсредоточен, но пък другият ми е много "светъл" - падам си по по-чернички. Но пък светличкият е много изостанал.  newsm78

Мъка, мъка...

Май ще ми е необходима помощ от приятел, а знам, че ще има много желаещи - да помогнат на приятел в нужда.  Peace

Мале, само спамя.  ooooh!
Отивам да шия   Laughing или да хвана някоя плетка.  newsm78

# 442
# 443
  • Мнения: 7 803

натюрморт с рак, вилер и милена стил  Mr. Green

# 444
# 445
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
nosfera поздрави за юнака. Разби ни с тези картички.
Потвърждавам, че се срещнах с Lady_N. Срещата беше кратка, но обстойна  Grinning. Благодаря ти миличка. Уточнявам на път за участие с танците в Казанлък, минахме през Карлово. В последния момент решихме да разгледаме къщата на Васил Левски и да пийнем нещо, а аз да звънна на Нона Simple Smile. Благодаря ти че, се нави и дойде да се видим Hug

Шошка кога уши тези еноти много са готини.

Малко сладко коте много хубава роза.

Бачийска може ли да помагам в плетеното по комшийски. Grinning Ще бъда старателна обещавам  Heart Eyes

# 446
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Бачийска може ли да помагам в плетеното по комшийски. Grinning Ще бъда старателна обещавам  Heart Eyes

Разбира се, иска ли питане..

И без това съм ти обещала нашенско вино Wine Glass

# 447
  • Мнения: 859
ЕЙ, сега ще вземе да се окаже, че бившата ми свекърва е била права за плетенето!

# 448
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Привет Simple Smile
Аз да се похваля до къде стигнах ... доста голяма шарения е засега, но предполагам после като направя контурите, че ще се открои и ще стане като на снимката Simple Smile
Ето напредъка (май много голяма ми стана снимката) -




П.С. Този къдравичкия му е по-дълъг шала, че явно по-усърдно плете, другия го е ударил на купон  Laughing

# 449
  • Мнения: 0
Напоследък наистина рядко влизам. Не се оправдавам, гледам да съм по-далеко от компютър в свободното си време. Да ви покажа завършен шкаф - съвсем пресен от снощи

Общи условия

Активация на акаунт