БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 653
  • 721
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 44
моргана, благодаря ти за комплимента! На мен проблема ми е, че не мога да направя никога две абсолютно еднакви фигурки. Да не говоря, че винаги обърквам нещо по схемата...независимо колко е голяма Laughing

Довърших и една картичка днес! Ще я пращам за РД на свекървата. Дано да я изненадам!
Благодаря на този, който беше споделил схемата тук! Много ми харесва.

# 496
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
момичета, купих двата комплекта балони  Blush за единия вече има кандидат, остава един свободен. до сега цената е 50 лева, може (но не е задължително) да има +20% ДДС, ако ги спрат в митницата.

# 497
  • Мнения: 219
момичета, купих двата комплекта балони  Blush за единия вече има кандидат, остава един свободен. до сега цената е 50 лева, може (но не е задължително) да има +20% ДДС, ако ги спрат в митницата.



Край! Не издържах! Отдадох се на изкушението - вземам 'излишния' Simple Smile)) Сега ще ти пиша на лични Simple Smile)

# 498
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 42 757
готово Simple Smile
ще пиша щом долетят Simple Smile

# 499
  • Мнения: 0
готово Simple Smile
ще пиша щом долетят Simple Smile

Дано да е по-скоро  Simple Smile

# 500
  • sof
  • Мнения: 444
Добро утро, много ме кефите с ентусиазма си, а пък какви хубави и вдъхновяващи работи показвате ! Е, да поблагодаря за инфото, че Аmazon продават и бродерии, поръчах си, естествено. За ваша инфо слагам поръчката за да знаете как се таксува:

Order Details
 
Order #112-4444026-4367442
Placed on Tuesday, May 28, 2013

Dimensions Needlecrafts Needlepoint, Chickadees & Lilies
Kitchen
Sold by Amazon.com LLC
$26.40

Dimensions Needlecrafts Stamped Cross Stitch, Hummingbird Fuchsias
Kitchen
Sold by Amazon.com LLC
$14.30

Item Subtotal:

$40.70

Shipping & Handling:

$10.77

Total Before Tax:

$51.47

Estimated Tax:

$0.00

Import Fees Deposit:

$9.78


Order Total:

$61.25

Горе-долу намалението от цената покрива междуконтиненталната доставка, и ще видим дали ще ги обмитяват – по всякя вероятност ДА - казват моите хора, но какво пък, удоволствие ми е.

Maй си падам по птици, шия едни от Риолис сега, и в къщи ми ги харесват, та за това. Хубав ден на всички Ви, ще ви следя най-редовнол

# 501
  • Мнения: 720
ето още един сайт , незнам скъпи ли си или не , просто ми попадна , но вие сте го срещали сигурно вече , но все пак ето линк http://www.cross-stitch-centre.co.uk/acatalog/gold_collection_2.html

# 502
  • Мнения: 19
ето още един сайт , незнам скъпи ли си или не , просто ми попадна , но вие сте го срещали сигурно вече , но все пак ето линк http://www.cross-stitch-centre.co.uk/acatalog/gold_collection_2.html

 newsm78 на мен ми се струва скъпичък! Тези цени в лири... в 123 са в долари, и още по-евтини като че ли? Но пък и доставка има ... презокеанска  Sunglasses

# 503
  • Мнения: 720
наа който му се рови , тук може да се открие нещичко ... http://bookcube.ru/jurnaly/jur_rukodelie/page/4/
аз тук успях да си намеря схемата на това
но не щракайте там дето пише скачать с оранжевото , или пък дето пише прмая ссъiлка , защото тогава препищява антивирусната ми , и блокирва файлът. Там дето пише Скачать с depositfiles.com  или Скачать с hotfile.com там става  Peace
http://bookcube.ru/191458-dimensions-35256-paris-market.html Paris Market

Последна редакция: ср, 29 май 2013, 09:53 от Мимито & Светла

# 504
  • Мнения: 265
Мимито & Светла  благодаря. Аз схемата на "Парижки пазар" я имам, въпроса е, че не съм сидурна дали ще си заслужава резултата от конвертирането на голям гоблен с толкова много цветове  Rolling Eyes

Вече мога да покажа какво боцках последните два месеца Mr. Green.
Ей за тези маргаритки питах преди известно време за цветовете. Ключа е с V&Н конци-разбрах от вас      bouquet благодаря (Викито дето превеждаше "бутилково залено...... Hug). Мерси Вики   bouquet 


И още малко  Simple Smile

# 505
  • Мнения: 482
Красота! Didida,  Hug

# 506
  • Мнения: 265
ИнаТ Hug много мило. Благодаря  Blush

# 507
  • Мнения: 19
Дидеее всеки път измисляш нещо оригинално!  Peace Crazy

Скрит текст:
ха ха това не е поредната ЯКА картинка като на ba4iiska - само да подскажа, че тя има в оригинал Парижкия пазар и може да се консултирате с нея за цветовете. Е разбира се ако не е твърде заета да се разхожда по страниците за плетки, шалове, плитки и др.  Mr. Green

# 508
  • Мнения: 859
ох, didida, как ми се прияде торта ако знаеш! ама не е разрешено...

# 509
  • Мнения: 684
Привет момичета,

само да кажа, че сватбеният гоблен е ушит и вече рамкиран, но ще покажа след сватбата за всеки случай.
Покрай него си рамкирах и Хубавата мадона, много съм доволна. Имам и други ушити и трябва да събера финанси, че да си ги рамкирам и тях, но по - нататък.

Приятно боцкане.

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт