БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 70 494
  • 721
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, един бърз въпрос - ще шия цветя на една бяла покривка, от плат, с кръстат бод по 3 нишки. Как обаче се започва? В смисъл възел правя, нали? Не виждам иначе как и къде да застопоря конеца?  newsm78

Или започни с примка  Peace

# 586
  • Мнения: 219
ФинЕти, голяма сладурана! Да ти е жива и здрава, и много успехи за напред Simple Smile)

Оххааа от любимите ми коктейлчета... ооо и пастичкии Simple Smile))

Аз ще покажа етап на тигъра, ама още е рано Simple Smile)

# 587
  • София
  • Мнения: 3 789
Финети, много е хубава девойката!  Peace Да й е честито и лек път в живота   bouquet

# 588
  • Мнения: 1 468
Също търся впечатления за читаво ателие за рамкиране на ръкоделиетор и питам сериознол Преди година във " Ванина Арт " на ул. Крум Попов – в София ми съсипаха нещо хубаво и със сантиментална ценност за нас

Не мога да препоръчам, но се присъединявам към негативния отзив, още не мога да преглътна един залепен гоблен (а при даването на поръчката изрично попитах как ги правят и ме увериха, че не ги лепели). Да не говорим, че с компетенен тон ми препоръчаха рамка, която (сега вече осъзнавам) е съвсем неподходяща. За това аз съм частично виновна, че се оставих да ме убедят... Всъщност така и видях как са ми съсипали гоблена - исках да прерамкирам и го отворих. Направо ми се дорева като видях какво са направили.

# 589
  • Мнения: 7
Финети, да ти е жива и здрава абитуриентката и нека сбъдва мечтите с лекота! Попътен вятър й пожелавам!   bouquet

bub.ka, не разбрах дали за детенце или за по-големи ти трябват коли? Имам няколко схемички, само да хапнем и ще покажа.

# 590
  • Мнения: 572
Финети, честито на абутуриентката и успех занапред. Ние миналата година минахме по този път.
teddy_krasteva мога да предложа една картичка. За съжалемие няма схема, но не е сложна и като си я увеличиш можеш да шиеш направо от картинката.

Има и едно малко гобленче, което аз харесвам за такъв повод. Надписа може да го направиш на български и да си го пригодиш спрямо човека. Щом е шеф не върви да е "с любов...", но "с уважение..." или "с най- добри чувства..."

 Може да се направи с червени рози вместо с жълти. Ако ти харесва ще ти пусна схемата.

# 591
  • sf
  • Мнения: 10 253
Също търся впечатления за читаво ателие за рамкиране на ръкоделиетор и питам сериознол Преди година във " Ванина Арт " на ул. Крум Попов – в София ми съсипаха нещо хубаво и със сантиментална ценност за нас

Не мога да препоръчам, но се присъединявам към негативния отзив, още не мога да преглътна един залепен гоблен (а при даването на поръчката изрично попитах как ги правят и ме увериха, че не ги лепели). Да не говорим, че с компетенен тон ми препоръчаха рамка, която (сега вече осъзнавам) е съвсем неподходяща. За това аз съм частично виновна, че се оставих да ме убедят... Всъщност така и видях как са ми съсипали гоблена - исках да прерамкирам и го отворих. Направо ми се дорева като видях какво са направили.

Е разбихте ме, моите всички са рамкирани там, сега ще ходя да разпорвам да видя дали са лепени  Rolling Eyes

# 592
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Готова съм и с контура, лъвчетата добиха вече по-нежни черти Simple Smile.

Скрит текст:

# 593
  • Мнения: 0
Каризма, заповядай:
http://dox.bg/files/dw?a=bf61aba8fa - В ПМ.

И в графика - схема и ключ:
http://dox.bg/files/dw?a=980062aa5b
http://dox.bg/files/dw?a=670ac0e1b3
По отделно ги качвам, защото докса не иска и не иска да ме пусне да кача повече от 1 нещо наведнъж.

Lady N ,БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ smile3525

# 594
  • Мнения: 7
bub.ka, ето какви коли имам за големи мъже:


Имам и едни по-малки:


И едни съвсем миниатюрни:


# 595
  • Мнения: 125
    Мис Емералд,много ми харесаха колите,точно такива ми трябват,обаче някой да ми обясни как да си сваля схеми!Ей,сложно нещо е това компютъра Grinning

   Благодаря!

# 596
  • Мнения: 7 803
кликваш на картинката да се отвори голяма
после с десен бутон на мишката върху картинката и избираш запази като

# 597
  • Мнения: 7
   Мис Емералд,много ми харесаха колите,точно такива ми трябват,обаче някой да ми обясни как да си сваля схеми!Ей,сложно нещо е това компютъра Grinning

   Благодаря!
Разбирам, че всичките са ти допаднали и за това качвам схемите на всичките, с изключение на тези по-малките, които всъщност са си самите схеми. Тях направо си ги свали както е обяснила Херцогиня фон Дж-то. Тези, които ще кача - по същия начин.
На първите три снимки:
Скрит текст:

На мъничетата:
Скрит текст:

Джемма, наистина са много нежни!

# 598
  • София
  • Мнения: 9 850
Минавам само да покажа завършения скорпион. Отдавна го свърших, но чак сега го качвам.

В момента шия сезоните на Дим, оригинал, направо вече съжалявам, че ги почнах на плата, който е в комплекта, но какво да се прави...

# 599
  • sf
  • Мнения: 10 253
Коте, покажи ги да видим. Аз навремето не посмях да ги почна на оригинала, сега от време на време се колебая, но се отказвам пак, май няма и да пробвам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт