БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 109

  • 73 651
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 425
Светли празници, момичета.........
Здраве, благоденствие, мир и любов...........

Да се похваля със завършен гоблен. Не успях за Гергьовден да го рамкирам, но и това ще стане в първият работен ден..........



# 76
  • Бургас
  • Мнения: 94
Христос Воскресе момичета
Като съм почнала да показвам..., ето я и току-що завършената Балерина - оттук отива на баня  Whistling
А ето това ще започвам сега
 easter easter easter easter

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 678
Много нежна е станала балерината.

# 78
  • Мнения: 643


Сезони втори номер ,остава ми мнооого контур :

# 79
  • Мнения: 859
честит ви празник на храбростта! Да сте живи и здрави и да не се налага да разбирате, че всъщност сте много-много смели!

# 80
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Срам не срам, ама е само запис... Embarassed Wink

# 81
  • Мнения: 5
 Hug Hug Браво момичета! Страхотни красоти!  Hug Hug
Шошка за балерината ... думи нямам. Ina твоята скорост е забележителна и заразителна.
Днес най-после успях да завърша пейзажчето си:

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 22:02 от krk_kr

# 82
  • София
  • Мнения: 27
Христос воскресе, момичета! Честит имен ден на именниците с пожелание за много здраве и любов.
И да покажа резултата от почивните дни http://www.facebook.com/photo.php?fbid=652164418142472&set=a … ype=1&theater

# 83
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 710
Честит Професионален празник Lady N!
Честито и на всички именници.

# 84
  • Мнения: 228
Хей, Коте Ваня, благодаря ти! Честит празник на всички, които празнуват!
Черпя по едно коктейлче, че тези два дни ми предстои нещо много важно, та нали казват - полят изпит, взет изпит. При мен няма да е изпит, но хайде, по коктейл да ми върви, хахаха! След няколко дни пак ще съм на линия и пак ще почерпя!

крк-кр, страхотна си, бе, момиче! Този пейзаж е много хубав! За норматив го уши!
Ина, напредваш ли с контура, доста е наистина, гледах схемата, но пък си заслужава труда!
Шошка, балерината е страхотна!   bouquet А дамата е много красива!
Диана, нямам търпение да видя кончето в рамка!
Пепи_мама, ти така и не показа тук на всички покривката с пиленцата! А има защо да я покажеш!
Кали, браво на майчето! Показвай от време на време какво твори!
Жак, нямам думи отново! Браво!
Хайде, до скоро, момичета!  Hug

# 85
  • Мнения: 643
Не съм го започнала , остава ми на конете контур и на сезоните контур , но смятам да ги завърша и да не започвам нищо друго вече.... Tired

КРК , много е красив и  бързо  го уши !

Ина , напредваш с бистрото , любим гоблен ми е на мен   Hug

# 86
  • Троян
  • Мнения: 141
Не съм го започнала , остава ми на конете контур и на сезоните контур , но смятам да ги завърша и да не започвам нищо друго вече.... Tired
:
Какви са тези приказки,НИЩО ДРУГО,ти създаваш такив акрасоти да ни радвапш тук  Naughty
Аз! Lady N стискам палци и на ръцете и на краката  fingerscrossed
eminav   много красив става гоблена,с всеки етап му се навивам все повече и аз  Laughing
krk_kr   страхотен е станал  Hug
шошка(Силвето)   балерината е приказна  Peace
diana_at   коня е много красив,скоро да го видим и в рамка  Hug
Извинявам се ако някой е останал пропуснат   bouquet

# 87
  • Мнения: 19
Голямото завръщане .... Здравейте сръчки Христос Возкресе! Живот и здраве на вас и семействата ви! Повече добрата и обич!

Честит вчерашен празник на имениците да сте и да са ви живи и здрави! Здравка79 Честит рожден ден на патерица - повече усмивки и щастие!

Аз попътешествах тези почивни дни, изкарах си чудесно и даже имах време да побоцна по малко, скоро ще показвам красоти! Успешна кратка седмица на работещите и приятни разходки на мамите с количките в парковете!  bouquet

# 88
  • Мнения: 265
Првет и от мен дами  Grinning
Да, Христос воистина воскресе!
Пожелавам на всички ви здраве и късмет  Hug
Много хубавини сте показали през празниците. Беше ми зключително приятно да чета и разглеждам  Hug
Скоро и аз ще покажа етапче.

# 89
  • София
  • Мнения: 647
Голямото завръщане ....
Даааа, някои скитосвахме - а други сте показали такива красоти   bouquet
Поздравления на всички - няма да изреждам поименно, за да не изпусна някой.  Hug

Не съм шила 10 дни, но сега ме сърбят ръцете и дано имам време да хвана иглата.  Mr. Green

И честити именни и рождени дни, макар и със закъснение  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт