Августовски мами 2013 -10

  • 28 755
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 028
Запис и от мен в новата темичка. Приятна почивка на всички момичета, които ще почиват.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Цоп и аз в новата тема!
Весели празници на всички и приятна почивка!

# 32
  • Мнения: 24
Весели празници Laughing и много вкусни козуначета да си хапнете  Peace

# 33
  • Мнения: 8
Весели празници маминки! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 38
Хайде и аз да се запиша и весело изкарване на празниците  Hug

# 35
  • Мнения: 433
За жегите-аз мислех,че ще съм както винаги,т.е. ОК,обаче състоянието ми явно си казва думата!Просто не се издържа! Rage страшна жега ми е!А и до преди седмица бях със зимно яке,а сега...това също ни се отразява!
Весели празници на всички!  easter

# 36
  • Мнения: 0
Здравейте Мами, първо Весели Празници от мен easter И искам да ви попитам нещо с риск да повторя тема.След почивните дни започвам да пазарува за бебко и въпроса ми е относно шишетата за мляко и вода, на коя марка предочитате и защо , а който има опит би ме зарадвала ако го сподели  Praynig sun

# 37
  • Мнения: 200
За шишетата аз съм твърдо за Avent, каката я отгледах с такива и  бях много доволна. Сега пак мисля да заложа на тях!

# 38
  • Мнения: 0
Весето съжалявам  Confused . Има ли промени със сегашната бременност. Контракциите в стягане ли се изразяват. Аз последните дни имам подобни усещания, почна се в петък, в събота ходих до спешното и казаха, че всичко си е ок и да си пия парацетамола, било нормално. Ок нормално да е, така ми казват и познати минали скоро по този път, но кога и как да разберем, че се минава границата и да избегнем непоправими случки.
Слънцето и при мен огря  Grinning, цял следобед бях по разходки,всичко ме боли. Спането и др теми продължават да са мираж. Що така не мога да спя  Sad,четох че недостига на магнезий се изразява в мускулни схващания, липса на сън, неспокойност. Спи ми се, но се събуждам  Sad .
Весели празници от мен.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 367
 Запис и от мен в новата тема,  пожелавам на всички весело пъсрещане на празниците. Относно шишетата с зъщеря ми ползвах Авент, доволна съм, за бебето сега ще опитам  Tomee Tipee

# 40
  • Мнения: 9
Хубава темичка Simple Smile
Благодаря!

# 41
  • Мнения: 71
запис и от мен и весели празници.

# 42
  • Мнения: 0
Търся да сваля някоя книга за бременноста, но никъде не намирам. Някой има ли представа или да ми прати ако може

# 43
  • Мнения: 0
hophoptrop, аз си вземам книги за бременни от библиотеката. Не са толкова стари издания,а и за без пари толкова  Laughing

# 44
  • Мнения: 646
hophoptrop да и сега имам контракции и пак са безболезнени,но се следя при двама доктори,които са запознати с предишните ми бременности и пия витамини+магнезии ,вечер но-шпа .С първата нямах никакви проблеми,даже напротив ,не се спирахме с ММ да ходим по-риби,кръчми и прочие,родих 10 дни след термин-нормално  Simple Smile С втората също нямах никакви оплаквания освен тези стягания,но го отдавах на напрегнатия живот вече! Сега също имам,но взимам не на своя глава,а след консултация с доктор.Не се филмирай излишно ,това че при мен се е получило така  неозначава че трябва веднага да почнеш да пиеш магнезии и т.н. Ако нещо те притеснява  просто отиваш на доктор,най-малко за твое успокоение Hug Наслаждавай се на бременноста си  и повече положителни емоции  Peace

Mimivassileva
 това ми е четвърта бременност ,като м/у втората и тази имах missed abortion(така нареченото кухо яйце). Вярвам,че този път всичко ще е наред Praynig

Хайде отивам да боядисваме с моята госпожичка яйца и да прегледам малко рецепти за козунаци,така обичам да ухае къщата на тях!  Grinning

Последна редакция: чт, 02 май 2013, 09:36 от Veseto_

Общи условия

Активация на акаунт