Августовски мами 2013 -10

  • 28 759
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Благодаря за хубавата темичка   bouquet
Лека нощ от нас и до утре Hug

# 16
  • Мнения: 97
Запис и от мен,
благодаря за страхотната темичка!   bouquet
Весели празници на всички!!  Grinning Hug

# 17
  • Мнения: 40
Всеки път като започнем нова тема си чета нещата от първа страница, много ми харесва всичко, благодаря за труда.  bouquet

Моята дъщеря утре заминава с майка ми на вилата, а аз и мъжа ми ще отидем в събота, за това ще боядисвам два пъти яйца, че не може да си оставя къщата без боядисани яйца  Crossing Arms.

lepelissima, може да попиташ и следящия те АГ за мозъка, за да не чакаш толкова време. Но щом са ти казали, че всичко е наред, значи е така  Peace.

И аз от сега да ви пожелая прекрасни празници и почивни дни, въпреки, че до събота ще съм на линия.

# 18
  • Мнения: 1
Ето и аз де се отбележа в новата тема и да кажа,че отдавна съм го изпъчила моя АВГУСТОВСКИ корем!  Heart Eyes
А що се отнася до топлото, леле мале вече ми е зор с тези подути крака, а като гледам,че отсега е 30 градуса... Ill

Весели празници и само хубави новини в новата темичка!  Hug

# 19
  • Мнения: 21
честита тема и весели празнициииииииии:)

# 20
  • Мнения: 1 214
Добро утро! Аз съм от ранобудните  Laughing Весели празници да пожелая от сега на всички , които заминават.На другите после Mr. GreenНие ще сме си в къщи , няма да пътуваме.Аз мисля да боядисваме яйцата в четвъртък , че и моята щерка няма търпение.

# 21
  • Мнения: 3
Весело посрещане на празниците на всички!

# 22
  • Мнения: 4
И ние с ММ няма да пътуваме никъде Sad  Crossing Arms аз даже съм на работа, но и без това няма какво да правя по цял ден. Весели празници на всичкии Simple Smile   bouquet

# 23
  • Мнения: 646
Добро утро кореммчета  Hug
Благодаря за новата ни темичка -прекрасна е!   bouquet

lepelissima , и ние сме  малко над нормата,но от кръвотока на пъпната връв. ooooh! Каза,че трябва да се следи щом нещо е над определени показатели,НО щом ми каза да отида след 2м. да не съм се притеснявала излишно.(да я пита човек как да не се притеснявам Thinking )

Относно магнезия-момичета ,ако са ви казали да го пиете-пийте го,но според дозата която определи вашия доктор.Бременноста ни напредва,казвам това ,защото минах през ада с втората ми бременност ,досега не съм споменавала,за да не ви натъжавам(загубих бебе в 32г.с. заради "хипер" контракции съответно отлепена плацента и ужасен край за моето ангелче) До последно имах безболезнени контракции ,но така наречения тогава "доктор" нищо и нищо не ми изписа ,по-думите му било нормално!  ooooh!

Пожелавам ви от все сърце ,весели празници Simple Smile ,обичайте се и се наслаждавайте на бременноста си  Heart Eyes Hug

Последна редакция: ср, 01 май 2013, 10:22 от Veseto_

# 24
  • Мнения: 1
Veseto, много съжалявам за бебето ти! Това трета бременност ли ти е(извинявай за въпроса)? Надявам се,че всичко е наред, ще си гушкаш малко риткащо Августинче скоро и ще бъдеш мноооого щастлива! Аз съм съгласна с това,което казваш за магнезия,макар че досега не съм имала проблеми,слава Богу.  Hug

# 25
  • Мнения: 1
Хайде да се запише и една косатка в новата тема.Специални благодарности на положилите труд.Аз смятам активно да почивам тези почивни дни-нищо няма да правя.ММ ще ме води на моренце утре за 2 дена.После гости абе общо взето релакс.
Желая ви весели празници и много усмивки

# 26
# 27
  • Мнения: 185
Да се запиша и аз, че предишната тема я изпуснах цялата...

Желая ви светли празници, пълни  с радост и топлина!

# 28
  • Мнения: 299
Запис и от мен!
Благодаря за хубавата тенмичка!  bouquet

Ние заминаваме за Плевен,така че следващите дни само ще ви чета Simple Smile

Весели празници!

# 29
  • Мнения: 1 796
Естествено, че когато се налага трябва да се пие или да се слага венозно магнезий, но не и превантивно, само защото жената е бременна.
При първата си бременност пих магнезий до началото на 9-ти месец, защото имах доста контракции, сега не съм взимала още, но ако се наложи, няма да се дърпам.

Чела съм различни неща относно това, с какво може да навреди магнезия:
Едно от лекарските мнения например е, че бебето привиквало към високите стойности на магнезиий в организма на мама и след раждането би могло да има проблеми с храносмилането, заради рязкото спадане на стойностите на магнезий. С дъщеря ми имахме проблеми с храносмилането, дали са били от това, аз не мога да съм сигурна.

Весето, съжалявам за това, което ти се е случило Sad

Общи условия

Активация на акаунт