ползвате ли пелени за многократна употреба?

  • 2 089
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не, не мога да си представя, че детето ще е постоянно с мокро дупе Naughty

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Че аз като ми се изака на пелената която постилам под не я хвърлям и не я пера,какво остава да пера акото и пак да ползвам.Пък и трябва да съхнат.Не не  не...

# 17
  • Мнения: 2 000
Никога не съм ползвала и не мисля да ползвам. Хората са измислили памперсите, а аз да ходя да се моря да пера пелени. Я, да не съм луда  Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
и аз не съм -още в началото изключих това ,като вариант- хамалогия, не ми се дтрува и особено хигиенично, все да седи мокро и мръсно бебето, и по-евтино дори не е... преди като е нямало памперси или са били доста по-скъпи ок, ама сега - не благодаря...

# 19
  • Мнения: 307
Може би имаш предвид пелените ,които се появиха след нова година в страницата на "Неделчев и Неделчев".Те са нещо като памперси,но се перат.И аз бях пуснала питане за тях но не се появи някоя мама,която ги е ползвала Simple Smile

# 20
  • Мнения: 498
Може би имаш предвид пелените ,които се появиха след нова година в страницата на "Неделчев и Неделчев".Те са нещо като памперси,но се перат
точно за тях питам

# 21
  • Мнения: 1 489
Ползвах само за няколко дни,защото малката се беше обринала от урината и това наистина беше кошмар.

# 22
  • Мнения: 1 489
Може би имаш предвид пелените ,които се появиха след нова година в страницата на "Неделчев и Неделчев".Те са нещо като памперси,но се перат
точно за тях питам
И колко струват тези пелени?

# 23
  • Мнения: 307
Разгледайте ги на този адрес:
www.nn-bg.com

# 24
  • Мнения: 240
Никога не съм ползвала и не мисля да ползвам. Хората са измислили памперсите, а аз да ходя да се моря да пера пелени. Я, да не съм луда  Laughing

 Peace

# 25
  • Мнения: 1 107
Не би ми хрумнало дори  Sunglasses

# 26
  • на село
  • Мнения: 3 926
Разгледайте ги на този адрес:
www.nn-bg.com
Някой успя ли да зареди pdf файла с цените, че немога да го отворя ?
Успях да видя начина на приложение и колко бр. долу -горе ще ми трябва,
 ама пусти цени...
Иначе ми се струва хитро измислено, нали се говори постоянно за екология, а тези за еднократна - с тях се трупат камара буклуци.
Навила съм се да взема поне за проба, а и още не ни остава много време да сме с памперс  Wink.

# 27
  • Мнения: 272
Не съм.Не ми вдъхват доверие нещо. newsm78

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не смятам да ползвам   Sunglasses

# 29
  • на село
  • Мнения: 3 926
Ама вие разбрахте ли, че момичето пита не за старите едновремешни пелени, а за тези http://www.bambinomio.nn-bg.com/, така че не избързвайте със заключенията.

Общи условия

Активация на акаунт