Отговори
# 60
  • Мнения: 154
Честит празник на всички  bouquet  bouquet

Да попитам вие усещате ли разтягането на матката? И ако да какво точно усещате, че малко съм притеснена.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Христос Воскресе момичета! Да сте живи и здрави и много щастливи!
Ева, онзи ден нали бях писала, че ме боли корема като при цикъл. Обадих се на доки и той ми каза, че това е добре. Така трябвало да бъде, т.е. матката се уголемява и притиска други органи. И ми каза да пия 3х1 от нош-па.

# 62
  • Мнения: 154
Христос Воскресе момичета! Да сте живи и здрави и много щастливи!
Ева, онзи ден нали бях писала, че ме боли корема като при цикъл. Обадих се на доки и той ми каза, че това е добре. Така трябвало да бъде, т.е. матката се уголемява и притиска други органи. И ми каза да пия 3х1 от нош-па.

Мен не ме боли. Усещам нещо като потреперване, като разтягане точно и то само вечер като ставам до тоалетна ConfusedДали може да е нещо лошо?

# 63
  • Мнения: 154
Дали да се обадя на доки да питам......днес.....точно на празника

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Чак пък лошо, не вярвам. Може да ти се опъват мускулите. На мен вчера все едно ми се схващаше мускулите на стомаха. Стават всякакви чудеса вътре в нас Simple Smile

# 65
  • Мнения: 154
Чак пък лошо, не вярвам. Може да ти се опъват мускулите. На мен вчера все едно ми се схващаше мускулите на стомаха. Стават всякакви чудеса вътре в нас Simple Smile

Ох дано Praynig аз се опитвам да си набия в тъпата руса кратуна, че не е нещо обезпокоително, нямам кървене, нямам болки, а и точно разтягане усещам...........ама явно от хормони или незнам вече от какво се филмирам понякога.
 Забравих да се похваля, че тази седмица даже се престраших и ходих да се боядисам и подстрижа. Sunglasses

# 66
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
 easter   Христос воскресе!



Аз също усещам разни неща от тежест, до "боцкане", опъване .. Предния път имах същите усещания и ей го на Борис , здрав и див  Mr. Green

С предната бременност корема страшно ми опъваше,  точно все едно мускулите ми се разтягат, но това беше вече на по-късен етап. Peace

# 67
  • Мнения: 8
Здравейте момичета,ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!! С пожелание за много здраве и любов ! Весел празник! Нека се усмихваме повече и да оставим лошите мисли назад Simple Smile

# 68
  • Мнения: 18
Здравейте,мамчета!ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ,нека Неговото воскресение озари душите ви,много здраве и благоденствие!
Аз не усещам кой знае какви по-различни болки в корема,то е рано още,отвреме на време ме боли като при цикъл и това е...дали така трябва?!?Аз съм на лекар чак на 27ми и до тогава сигурно ще изперкам,иначе си имам апетит,не е като да нямам и вечер много ми се подува корема,имам чувството,че се пълни с въздух и ще се пръсне,при вас така ли е?

# 69
  • Мнения: 8
И на мен ми къркори много корема,относно храненето си наложих нов режим-сутрин ,обед и вечер:)
Преди се тъпчех цял ден с боклуци ,а само на вечеря ядях нормална храна...
Забелязах при мен нещо ,което въобщее не ми допада-започнаха да ми излизат пъпки по челото,за дори в пубертета не съм имала ,но сега...Sad( ?!

# 70
  • Мнения: 965
Христос Воскресе момичета!Желая Ви мн.здраве,щастие и красиви бебоци накрая.Относно болките мен от 2-3 дена ме боли ту силно ту слабо,или пак високо на пъпчето.На 7 съм на лекар и ще я питам,но на последния ми преглед каза че е нормално.Весел празник

Последна редакция: нд, 05 май 2013, 14:33 от Радинка

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 246
darimu, по стари бабешки приказки, тези пъпки би означавало, че чакаш момиченце. При майка, която носи момченце, лицето и се изчиства и става красива. При женските, майката погрознява. И на мен ми излизат пъпки от време на време. Та се надявам в случая бабешките поверия да излязат верни.

# 72
  • Мнения: 2 169
Христос воскресе!
Деси, и аз съм го чувала това - бременните, които чакали момиченце погрознявали, защото бебчето им вземало красотата  Simple Smile Аз засега съм си красива  Blush , така че ако се съди по тия бабешки деветини, пак ще е момче  Simple Smile

# 73
  • Мнения: 8
Да и аз съм го чувала, първия път с баткото наистина се бях разкрасила:) нямах петна или пъпки,а  сега ...май трябва да се настройвам за момиченце:))

# 74
  • Мнения: 10
Христос Воскресе, момичета! Желая ви много здраве и щастие и лека бременност!
И аз съм чувала това, но при мен периодично се появяват пъпчици по лицето, а после се изчиства. Също съм чувала, че при бременност с момче се казва по-малко, започва да личи по-късно и мамчетата растат само на корем. А при бременност с момиче е обратното. Ако трябва да съдя по себе си би трябвало да имам момиченце

Общи условия

Активация на акаунт