От РУСЕнските кърлежи и комари, бяга всеки накъдето свари

  • 32 962
  • 723
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 070
От страницата на кмета във фейсбук:

Скъпи приятели,

Благодаря на всички Вас за коментарите, преложенията и идеите, които еждневно отправяте към мен и екипа ми по електронната поща и във фейсбук. Уверявам Ви, че полагаме усилия да проверим своевременно подаваните от Вас сигнали за нередности на територията на Община Русе и да ги отстраним, доколкото те са в нашите компетенции.

Високо оценявам Вашия принос, като реален коректив на нашата работа, поради което бих искал да отправя към Вас покана за среща, на която да обменим мнения и идеи и да обсъдим възможностите за ползотворното ни партньорство в името на европейския облик на града и на Общината като институция.

Заповядайте утре, четвъртък, от 17:30ч в Заседателната зала на Община Русе (пл. "Свобода" 6, ет. 3)!

# 676
  • Мнения: 820
От страницата на кмета във фейсбук:

Скъпи приятели,

Благодаря на всички Вас за коментарите, преложенията и идеите, които еждневно отправяте към мен и екипа ми по електронната поща и във фейсбук. Уверявам Ви, че полагаме усилия да проверим своевременно подаваните от Вас сигнали за нередности на територията на Община Русе и да ги отстраним, доколкото те са в нашите компетенции.

Високо оценявам Вашия принос, като реален коректив на нашата работа, поради което бих искал да отправя към Вас покана за среща, на която да обменим мнения и идеи и да обсъдим възможностите за ползотворното ни партньорство в името на европейския облик на града и на Общината като институция.

Заповядайте утре, четвъртък, от 17:30ч в Заседателната зала на Община Русе (пл. "Свобода" 6, ет. 3)!


еха!

# 677
  • Мнения: 2 352
Брей, на мен като че ми се струва, че втори мандат го влече Simple Smile

# 678
  • Русе
  • Мнения: 656
Аз защо нямам известия по темата???

Рамлим, за Лятнта академия си в грешка, да знаеш! Децата имат нужда да контактуват с нови хора, научават нещо ново винаги, водят ги на екскурзия и прочее ...
К'во речИ  newsm78 ? Като че ли нищо?
 Защо да съм в грешка, аз просто попитах дали струва "гимнастиката"?
 Виждал съм редица "гимнастики" дето не струват и пет пари, а форумите са затова според мен, да обменяме мнения и по този начин да грешим по рядко  Laughing!

Брей, на мен като че ми се струва, че втори мандат го влече Simple Smile

  ....... нямам време баш сега да ви чета мейловете с оплакванията, обаче ..... Mr. Green
 
 

# 679
  • Мнения: 4 841
Агнес, отговарят като има какво - и аз съм писала 2 мейла, вкл. и че не им работи контактната форма. Имай търпение.

Аз сега подготвям писмо, но май ще го занеса лично този път. Че и аз съм набрала ....

На моите въпрос трябва да има какво да отговорят, понеже са точно от тяхната компетенция. Чакам вече седмица, а въпросът е важен и е свързан с моето дете. А до колкото разбрах от други родители и с техните деца. Накрая наистина ще отида и ще подам жалба лично на хартиен носител. Много ми се иска и аз да сляза днес в Пленарна зала, обаче най много ако се пусна по Борисова и да стигна до там търкаляйки се като буре. Вече съвсем не мога да ходя  Rolling Eyes

# 680
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Агънце, то не ти останало още много да се търкаляш  Mr. Green  Hug

Човекът каза да не го жалим. За това се жалвайте вие. И от мое име, нищо че не съм в града.

# 681
  • Мнения: 429
Какво станало Агнес, ама щом за детето се отнася много си ги чакала даже ако питаш мен

# 682
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Някой има ли представа какво се случва и защо фучат линейки от 8:30 сутринта? Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 4 864
Някой има ли представа какво се случва и защо фучат линейки от 8:30 сутринта? Rolling Eyes

и аз това се чудих  newsm78

# 684
  • Мнения: 4 841
Някой има ли представа какво се случва и защо фучат линейки от 8:30 сутринта? Rolling Eyes

и аз това се чудих  newsm78

Аз от как съм покрай Борисова само линейки чувам да пищят. Вече дори взех да не се впечатлявам.


Агънце, то не ти останало още много да се търкаляш  Mr. Green  Hug

Човекът каза да не го жалим. За това се жалвайте вие. И от мое име, нищо че не съм в града.

Изобщо не остана даже, но аз стискам краката и не давам да излиза  Crossing Arms Още 20 дена трябва да изкара докато ми свърши ремонта и си изпреа дрешките и изчистя/тим апартамента.

Какво станало Агнес, ама щом за детето се отнася много си ги чакала даже ако питаш мен

Шанелче, проблеми. С две думи с директорката на яслата на малкия ще си сменяме шапките. Подпалила съм яко и този път няма да оставя нещата така. Няма да позволя психически тормоз над мен и детето ми, а до колкото разбрах и над други родители.

# 685
  • Мнения: 820
http://ruse.topnovini.bg/node/53410

това е станало ....


Рамлим, не разбирам какво имаш предвид под "гимнастика", факт е че академията е страхотно преживяване за децата и щом те са доволни всичко си струва  Peace

# 686
# 687
  • Русе
  • Мнения: 904
Агнес за коя градина става въпрос

# 688
  • Мнения: 222
не знам дали забелязвате, но всеки ден има тежки катастрофи по пътищата близо до Русе, направо съм в потрес, не, че досега е нямало, но ми прави впечатление, че са всеки ден по 2-3, то не бяха тирове, бтр-и...ужас, кво става? ooooh!

# 689
  • Мнения: 4 841
Първа Тани.

Общи условия

Активация на акаунт