От РУСЕнските кърлежи и комари, бяга всеки накъдето свари

  • 32 950
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 133
Здравейте!
Честито на днешните именици - Петър, Павел и производни.  Heart Eyes
Весел празник!   bouquet

# 706
  • Мнения: 250
Добро утро!


Темата е към своя край-дайте идеи за заглавие на новата тема..... Peace

# 707
  • Русе
  • Мнения: 7 803
Добро утро

"Русенската жега няма край, на море ни замириса май!"
"Русенски страсти и неволи"

# 708
  • Мнения: 4 841
Кажете ми някакъв бебшки прах, от който сте доволнии. Първият път се бях заредела с Тео бебе, ама изобщо не ми харесва. Пенеше се супер много и пералнята не го хареса. Ползвала съм и Персил сензитив, обаче напоследък май нещо се отказах от Персила или поне този, който е по нашите магазини.
На Борисова има магазин за паралелен внос точно срещу Космос и мисля и о тоам да отида, но незнам какво да гледам  Rolling Eyes В един бебешки м-н гледах Сано Максима или нещо подобно и ми го препоръчаха. Отделно видях и Рекс бебе, което ме озадачи. Не знаех, че имат.

Русенските жеги нямат край, във басейна ще стоиме май до край.  Макар че тия дни не е баш много жега и се живее  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 250
agnesana, аз съм доволна от БОЧКО течен  Peace
Ще изчакам и други предложения,но засега това "Русенската жега няма край, на море ни замириса май!" ми хареса най-много  Wink

# 710
  • Русе
  • Мнения: 662
Здравейте, дами
Искам да ви попитам знаете ли къде в Русе мога да запиша 5-годишна госпожица на балет. Събирам идеи. Засега са 0 броя  Mr. Green

# 711
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Агнес, купих си Персил от Карфур, огромна разлика! Супер пере, направо мога голяма реклама да му направя като по телевизията. По Петър Берон (улицата, която отива към общината) също има магазин за препарати. Отдавна не съм влизала там, но може да има и други варианти. Аз от скоро пак пера с бебешки, не за друго, а за да се ориентирам на време кое ще ми върши работа. Пък от Персил Сензитив специално се бях разочаровала, не знам какво ме накара пак да го грабна. А е идеален за цялото домочадие, макар детенце отдавна да го пера с универсален препарат.
А между другото не съм фен на сухите препарати. Уж ми е хубава пералнята, но много често ми оставаха бели следи по черните дрехи.
Колди, дори и никой да не успее да ти отговори тук, ще те замоля да споделиш после като откриеш нещо. Не че съм проучвала, но ми се ще щерката да я запиша на балет или художествена гимнастика, но твърдо не с професионална цел!
Това намерих аз - "Слънчорани", но информацията им е от 2011 г. Все още танцуват в сградата до Пинко, късно следобед съм ги виждала мъниците. Но подробно инфо не знам.

# 712
  • Русе
  • Мнения: 656
.... "Русенската жега няма край, на море ни замириса май!"....
 "Българската криза е без край, избори до дупка ни чакат май"  Laughing
това е шега разбира се.

# 713
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
На фона на днешното ужасно време, направо забравих що е жега и море. Това с изборите обаче ми се види по-актуално  hahaha

# 714
  • Мнения: 2 732
Здравейте, дами
Искам да ви попитам знаете ли къде в Русе мога да запиша 5-годишна госпожица на балет. Събирам идеи. Засега са 0 броя  Mr. Green
За класически балет ли става въпрос?В читалище Захари Стоянов -до Олимпа има ,но не знам дали вземат толкова малки деца .Иначе модерен балет в Центъра за работа с деца -мисля че от 5 год записват поне преди години така беше.
За заглавието първото на Ели .
Лек дъждовен ден!

# 715
  • Мнения: 222
Агнес, аз съм доволна от Рекс бебе, последно все него купувах, има страхотна миризма, вече пера всичко накуп с Ариел...

# 716
  • Мнения: 541
Бочко течен, заради алергични ми деца, доволна съм как пере, не е силно ароматизиран Simple Smile

# 717
  • Русе, у дома
  • Мнения: 741
Здравейте, дами
Искам да ви попитам знаете ли къде в Русе мога да запиша 5-годишна госпожица на балет. Събирам идеи. Засега са 0 броя  Mr. Green
Мойте танцуват класически балет тук - https://www.facebook.com/slachorani?fref=ts. Сега са във ваканция, ще започнат от Октомври новият "сезон".

# 718
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Дай подробности Simple Smile
Какви са условията, колко често са ангажирани, доволни ли са/сте от ръководителката, какво е отношението към мъниците? От много време искам да я запиша малката, но все се притеснявам, че ще попаднем на застаряваща лелка, опитваща се да си избие комплексите и болните амбиции върху децата. Причината, поради която аз спрях с балета...

# 719
  • Русе
  • Мнения: 103
Кажете ми някакъв бебшки прах, от който сте доволнии. Първият път се бях заредела с Тео бебе, ама изобщо не ми харесва. Пенеше се супер много и пералнята не го хареса. Ползвала съм и Персил сензитив, обаче напоследък май нещо се отказах от Персила или поне този, който е по нашите магазини.
На Борисова има магазин за паралелен внос точно срещу Космос и мисля и о тоам да отида, но незнам какво да гледам  Rolling Eyes В един бебешки м-н гледах Сано Максима или нещо подобно и ми го препоръчаха. Отделно видях и Рекс бебе, което ме озадачи. Не знаех, че имат.

Русенските жеги нямат край, във басейна ще стоиме май до край.  Макар че тия дни не е баш много жега и се живее  Mr. Green

Аз ползвах Сано Максима и бях много доволна. Само че го купувахме от Кауфланд - и омекотителят, и прахът са по-ефтини там.

Общи условия

Активация на акаунт