Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 109-тa тема

  • 191 015
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 485
  pipilota6 ,може ли за едно залепване, да цитираш цял чаршаф, вместо да се обърнеш по ник или име и да попиташ.Или цитирай само снимката,която те интересува.?

# 31
  • Мнения: 3 802
Джема,този Кюртош калач върху какво го навиваш?(на снимката не мога да видя ясно,макар че ми приличат на рола от тоалетна хартия,отгоре с фолио:) )Тук при на се казва трдлелник това печиво,навивам го на бурканчета от пюрета,но често ми се случва да се свлече при печенето и само се ядосвам.Ще съм ти благодарна ако споделиш  bouquet

# 32
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Точно рола от тоалетна хартия с фолио е. Peace

# 33
  • Мнения: 3 802
Много идейно Laughing Благодаря ти много Hug

# 34
  • Мнения: 171
кюфтаци с кашкавал за запис

# 35
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 052
  pipilota6 ,може ли за едно залепване, да цитираш цял чаршаф, вместо да се обърнеш по ник или име и да попиташ.Или цитирай само снимката,която те интересува.?
не виждам къде е проблема и какво ти пречи това Тайна. Весели празници!

# 36
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пипилота, с леко pазбит белтък Grinning.

# 37
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 052
Пипилота, с леко pазбит белтък Grinning.
Благодаря! Имаом още един въпрос -  след като залепиш картинките-отгоре на яйцето мажеш ли с нещо?

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не, с нищо не мажа.

# 39
  • София
  • Мнения: 15 485
 pipilota6 ,може ли за едно залепване, да цитираш цял чаршаф, вместо да се обърнеш по ник или име и да попиташ.Или цитирай само снимката,която те интересува.?
не виждам къде е проблема и какво ти пречи това Тайна. Весели празници!
     Проблема е,че се товари много страницата и едва се движи, поне при мен.Предполагам и при други.Много пъти е молено, някой като има въпрос, да се обръща по име към човека,който пита.Сега аз излизам нахалната,защото направих забележката,но сигурна съм ,че и други го мислят.

    Весели празници!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Всички така хубаво и цветно сте подредили и направили ,че ми напълнихте душата с красота. Hug Hug Hug

Хеййй момичета какви козунаци сте завъртели самоооооо #Crazy #Crazy #Crazy
Много се радвам ,че сте се доверили на рецептата ми и дано ви се усладят утре на всички. Hug  bouquet

СЕЛМА, аз много пъти съм споменавала ,че никога не втасвам два пъти каквото и да правя това за мен е губене на време. В моят опит с тестото вече 30години разбрах ,че няма смисъл от това няколко втасвания. Peace Много хубав е станал козунака браво! Hug Hug Hug

mama Tin уникален е козунака ,просто мечта то си личи колко хубаво си го замесила.  bouquet  bouquet Много се радвам ,че ти е допаднала рецептата. Peace

ani_d аз в рецептата съм обяснила ,че може със всичко да се направи но на мен най много ми допадна това с трите мазнини. масло,мас,и маргарин. Извини ме че чак сега влизам и май закъснях да ти отговоря но дано си се справила.  bouquet

Джема пак невероятни изпълнения при теб. Hug  bouquet

Мариетка всичко е прекрасно и при тебе.  bouquet

bubina , ето тук съм описала за яйцата как ги правя. Hug

Лабрекс хич не съм се престарала то при мен все си е така Mr. Green както и при теб деее Wink Wink

Пробвай го няма да съжаляваш много хубав и бърз. Peace

И за да не спамя още козунаци за подарък. Peace със много сухи плодове вътре.





Последна редакция: сб, 04 май 2013, 20:40 от ЗИЧЕ

# 41
  • Мнения: 1 435
Пепика, благодаря за темата!  bouquet

зиче, Мариета, колко козунаци сте направили  Rolling Eyes Shocked!Браво момичета!  bouquet
И какви яйца има показани!!!Много красиво, много!

Джема, впечатлена съм от твоите произведения!  chef

Ето ги и моите  с натурални бои яйца:





за жълтите-
тук


за брик и оранжеви-тук


Великденски яйца боядисани с натурални бои V и декупажни яйца с хранително лепило




и една

Великденска салата с яйца от мус

# 42
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 052
чудесни козунаци

Последна редакция: нд, 05 май 2013, 18:49 от pipilota6

# 43
  • София
  • Мнения: 208
Ето ги моите козунаци от днес
Голям козунак, по рецепта със заквасена мая - стана огромен! https://lh3.googleusercontent.com/-M7BQ2OTLtqA/UYVlRZucZfI/AAAAA … 1_110678284_o.jpg,
един по-малък, половин доза по класическа рецепта https://lh4.googleusercontent.com/-9Hor4tXdNrg/UYVlPzzDuEI/AAAAA … 9_795879595_o.jpg, и козуначени кифлички от тестото на вторият козунак https://lh6.googleusercontent.com/--JxenynQ3Y0/UYVlQ1F9KlI/AAAAA … _1110961971_o.jpg

BiankaD, твоите съвети страшно ми помогнаха в боядисването с натурални бои тази година newsm51

# 44
  • София
  • Мнения: 15 485
   Много хубави козунаци, личи си,че всички са се старали много!

Общи условия

Активация на акаунт