Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 109-тa тема

  • 191 014
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 123
Бети, знаех си, че няма да изневериш на сладоледените изкушения  Hug

# 721
  • Мнения: 1 435
О, ще има и още, но нямам много място във фризера, предполагам, че се досещаи какви неща има...все пак не е само мой и моите сладоледи Wink

# 722
  • Мнения: 57
Творите ли, творите, обаче аз пък вчера почивах и както се казва не станах от леглото - много мързеливо ми беше, та наминавам скромно и със стара снимка да ви честитя настъпващото лято и ви предлагам домашна лимонада за разхлаждане:

# 723
  • Мнения: 9 123
благодаря, нося си чашка  Wink

никой не иска да пише на последната страница ли  Laughing

у нас имаше  закуска - млечен крем с плодове и бисквити

# 724
  • Мнения: 92
Вярно, че свърши и тази тема Simple Smile За последно се отчитам в нея с този дип от сушени думати с черен сусам. Отивам за няколко дни във Варна и като се върна ще се разпиша в новата тема с поредния сладолед Simple Smile И с крем карамел предполагам, че много ми се дояде!



Хубав уикенд на всички! Hug

# 725
# 726
  • Мнения: 3 279
Вкусния шоколадов сладкиш на labrex   bouquet  

# 727
  • Мнения: 82
От мен Свинско със зеленчуци в глинен гювеч:



Рецепта: http://vkusnoteka.blogspot.com/2013/06/blog-post_21.html

Да ви е сладко!

  chef  bouquet

# 728
  • Мнения: 6 395
Момичета, ще прибягна пак до вашата sos помощ, имате ли от торбата със сладкиш някой изпробвано вкусен, лесен и плодов/чареши например/, може даже да е тарт  newsm78  ама от по лесничките, че ще ходим на барбекю и се чудя какво да занеса за десрт  newsm78 Благодаря ви предварително  Hug Hug

# 729
  • Мнения: 368
Момичета, ще прибягна пак до вашата sos помощ, имате ли от торбата със сладкиш някой изпробвано вкусен, лесен и плодов/чареши например/, може даже да е тарт  newsm78  ама от по лесничките, че ще ходим на барбекю и се чудя какво да занеса за десрт  newsm78 Благодаря ви предварително  Hug Hug
Никога няма да спра да си пробутвам клафутито Simple Smile Може би най-лекото и вкусно нещо, което горещо препоръчвам: http://vaklina.blogspot.com/2012/09/blog-post_26.html

Скрит текст:

# 730
  • Мнения: 9 123
ето този плодовия правих вчера http://pep-4o.blogspot.com/2010/09/blog-post_25.html
тъкмо да го отчета и тук  Laughing



става с всякакви плодове, за 10 мин. се приготвя  и винаги е сполучлив

# 731
  • Мнения: 153
Здравейте! Да си покажа и аз тортичката за предстоящия празник

Рецептата е на *sve* но съм си позволила някои интерпретации, съобразно вкусовите предпочитания на домашните  Wink

# 732
  • Мнения: 261
Здравейте на всички,имам въпрос-ще правя торта,с пандишпанов блат който ще разрежа и по средата искам да сложа крема от течен шоколад и заквасена сметана 50/50. Дали няма да е много течен,трябва ли да му сложа и желатин?Предварително Ви благодаря.martikom-прекрасна ти е тортата,ако позволиш ще открадна идеята ти за украса с тези неустойми ягодки топнати в шоколад.

# 733
  • Мнения: 3 279
Здравейте на всички,имам въпрос-ще правя торта,с пандишпанов блат който ще разрежа и по средата искам да сложа крема от течен шоколад и заквасена сметана 50/50. Дали няма да е много течен,трябва ли да му сложа и желатин?Предварително Ви благодаря.martikom-прекрасна ти е тортата,ако позволиш ще открадна идеята ти за украса с тези неустойми ягодки топнати в шоколад.
Няма да стане течен само че не разбивай с миксер а на ръка.

# 734
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт