Фотография за начинаещи - 7

  • 24 916
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 263
добро утро и пак честит празник!
първи опит по седмичната тема:


Week Challenge Faith by mira-70, on Flickr

# 31
  • Русе
  • Мнения: 764
Христос Воскресе и честито на всички днешни именници!
Аз плахо пристъпвам при вас с нещо по седмичната тема, но няма да я в включа в предизвикателството, защото снимката е правена няколко дни преди задаване на темата. Simple Smile

IMG_4932 by elinora2, on Flickr

# 32
  • Мнения: 465
Здравейте, мили дами!
Голямо мислене пада по седмичната и нищо не измислям. Представям си охлюв, който пресича на пешеходна пътека в пиков час, изпълнен с вяра, че ще стигне на отсрещния тротоар. Как, обаче, да го снимам това?  Thinking
Един горски пътник и едно диво цветче от мен :

   

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377

Ден 127 by anton.slavi -hera, on Flickr

Определено вече се чудя какво и къде да снимам и съм в потрес от самата себе си  Joy
За новата тема - мисля още..мисля...и накрая като се знам...нищо няма да измисля Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 159
Ето от мен по темичката  Simple Smile Лебедчето е от сватбата на една приятелка, а халките са си наши  newsm04


Week Challenge/Faith by WhiteDove33, on Flickr

# 35
  • Мнения: 212
Чудя се защо никой не пише, а то нова тема имало, някъде съм я проспала.


Untitled by Фреш, on Flickr

# 36
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте и честит празник!

Готова съм със снимка по седмичната задача. Получи се съвсем както си го представях. Няма екзиф, защото го запазих през "принт" в лайтрума. Ако някой иска инфо да ми свирка.


Faith by Jill on the go, on Flickr

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377

Week - faith by anton.slavi -hera, on Flickr
И аз малко така леко по седмичната

# 38
  • Мнения: 1 080
Здравейте мацки! Нямаше ме тази седмица, бяхме на балканска обиколка и имам тоооооолкова много снимки да преглеждам, че ме заболява главата като се сетя  Laughing
Хера ще ме разбере  Laughing
Сега пускам един красавец и се връщам да ви чета.  Embarassed
Дано сте измислили някаква срещичка  Hug

IMG_8159AA by stefinka21, on Flickr

IMG_8166 copy by stefinka21, on Flickr

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 22:14 от stefinka

# 39
  • Мнения: 1 467
Момичета, преди малко видях уникално красиво момиче от ромски произход с едно синьо и едно кафяво око. Имаше много дълги мигли и беше толкова лъчезарна, че сякаш сияеше цялата. Ама от пусти срам не се престраших да я питам дали мога да я снимам.  Embarassed
Всъщност, когато става въпрос за тийнейджър, кого трябва да питам - родител или самото дете?

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 991
Да се запиша и аз с една снимка от тези дни, нямах декоративен заек, за да го снимам с яйцата, затова използвах нашия домашен любимец  Simple Smile

Rabbit and eggs by baby shadow, on Flickr

# 41
  • тук
  • Мнения: 510
Stillness, родител / казвам аз като майка на тийнейджър, която понякога са искали да снимат без мое разрешение. Жалко, че си изпуснала възможността, обаче, хората едва ли щяха да откажат.

Аз ви следя от съвсем скоро. Далеч съм от публикуването на снимка, но поне да се представя Simple Smile

# 42
  • Мнения: 24
Привет, привет!  Hug

Снимка от мен по седмичната тема, надявам се да успея да направя и нещо по-различно.  Wink

............................
Edit: Редактирам се, тъй като постнах снимката, видях недотам добрите й изпълнение и обработка и я премахнах.  Embarassed

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 11:39 от Isabell

# 43
  • Мнения: 1 467
karry port, благодаря!   bouquet
Аз предполагам, че пак ще я видя и ако се пресрамя, ще питам родителите и.
Колкото до снимките - публикувай, така най-бързо се напредва. Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 178
Много е приятно при вас  Heart Eyes Обожавам да снимам, но много рядко се получава, това което искам. Записвам се с надеждата, че ще открия това, което не ми достига...

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 08:16 от besyto

Общи условия

Активация на акаунт