Фотография за начинаещи - 7

  • 24 917
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 723
Аууу Стефи, този паун е просто прелестен!!  Страхотно си го снимала!  Heart Eyes

Ние ходихме до едно помашко село и много интересни ритуали видях и снимах там, но голяма жега беше и голямо тичане. То не бяха агнета, бебета, кучета...въобщеее циркът беше пълен. И след всичко това, вече тотално изморена и приличаща на парцал, зърнах едни полета с рапица на връщане към София и ми светнаха очите  Mr. Green   та ето един кадър от там. От утре се връщам на работа и малката шушка тръгва на ясла, така че сигурно няма да имам толкова време да снимам, но ще направя всичко възможно да не забавям темпото  Hug


DSC_0079 by Simona Ray, on Flickr

# 46
  • Мнения: 571
Снимки в последно време само с телефона...
Незнам какво е това нежелание за снимане, но докато ми мине се разписвам да ви чета.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 824
Хубави снимки

И аз съм пропуснала някакси факта, че има нова тема...
Вярата, както  и роклята не са ми много по вкуса, затова едва ли ще измисля нещо свестно и тази седмица, но ето едно семейство кончета от мен:

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 00:09 от Елл

# 48
  • Мнения: 27
Напоследък и аз се дъня - за пръв път пропуснах седмична тема, а преди 2 дни забравих да снимам и по годишния си проект. По новата тема ще се запиша, днес снимах кръщене, та се надявам да има някой читав кадър:)

# 49
  • Мнения: 616
Еди, не е кола това, като свърши да напълним резервоара и айде пак. Почини си от снимането, погледай работата на фотографи, които харесваш и пак ще дойде.

# 50
  • Мнения: 72
Нещо по седмичната да добавя и аз, както и малко бурени Simple Smile

Шумнички са ми кадрите от катедралата, пък и фокуса не знам дали е съвсем ок, но се оказа, че освен разрешение за снимане, трябвало да взема отделно разрешение за статив  ooooh! Така че снимах от ръка.

# 51
  • Мнения: 774
От мен днес малко зеленчуци:


shall we cook today?Simple Smile by yagodka Simple Smile, on Flickr

И по седмичната тема:


Вяра by yagodka Simple Smile, on Flickr


Faith - Week Challenge by yagodka Simple Smile, on Flickr

Последна редакция: вт, 07 май 2013, 11:12 от yagodka

# 52
  • Мнения: 601
Записвам се в новата темичка със първата си снимка, която харесвам Simple Smile
http://www.flickr.com/photos/bubanka/8715693313/in/photostream/

Ще се радвам ако разгледате и другите ми снимки и покритикувате. Не ме щадете  Laughing

# 53
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 820
Добро утро и благодаря за новата тема!

Стефи, паунът е страхотен!
Хера, и тук да ти кажа, че много харесвам цялата ти серия с езерата, цветовете са изумителни!
И аз като Еди напоследък нямам никакво вдъхновение и желание за снимки, дори и Фликър не го обикалям както ми се иска... затова си давам седмица почивка.
Утре заминавам за няколко дни в София и дори реших да не вземам фотоапарата  Whistling (освен ако не го стегна в чантата утре сутрин в 6  Laughing). Но ако има среща, бих се присъединила  Wink.

За да не е гол запис, едни стари аспержи от миналата седмица:

28042013-IMG_0042_R by Mira D, on Flickr

Лек ден, момичета!

# 54
  • Мнения: 41
Включвам се по седмичната задача, но не си харесвам снимката Sad Хем снимах с хубав апарат, но това ще ми е за урок, че 90 процента от снимката се дължи на задапаратното устройство Simple Smile


Faith by m0n14ca, on Flickr

# 55
  • Мнения: 24
Тези дни мотивацията за снимане взе да ми се изпарява...  Sad

Не исках да пропускам участие, затова се включвам със снимка, но понякога май е по-добре да пропусна, вместо да публикувам лишени от съдържание кадри.


Keep your faith after rain comes the sun by Colorful Place, on Flickr

# 56
  • Мнения: X
Христос Воскресе! Бъдете живи, здрави и много щастливи!

Христос Воскресе! by Imprevedibile., on Flickr

# 57
  • Мнения: 774
От мен днес едно цъфнало клонче  Grinning:


окъпани в светлина / washed with light by yagodka Simple Smile, on Flickr

# 58
  • Мнения: 465
Едно го мислих, друго стана... нямаше кой да ми държи оригамито (което творих вчера по нощите  Sunglasses ) и се принудих да го закача на едно клонче. Не си представях точно такъв фон, исках да има и малко небе.
Отивам да се разходя във Фликр.  Heart Eyes


# 59
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Май пролетната умора е налегнала някои от нас Wink.
Аз пак съм без кадър, ама нещо не успява да приспя малкия за бебешка фото сесия - постоянно го събуждам с бронхиалната си кашлица ...

Общи условия

Активация на акаунт