Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 81

  • 33 036
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добро утро на всички! ( то кои всички, като няма никой, ама после, като надникнете, да сте поздравени.

Тъкмо седнах да изпия едно кафе, докато втасват първите козунаци и викам да си похортувам тука, да разменим по някоя и друга гениална мисъл, ама ядец - явно всчки месите козунаци.

Роми, благодаря ти за всеотдайността и труда, сладурче, винаги може да се разчита на теб. Ейвалла!

Лудостче, ти картофи не ядеш, майка, а какви изкушения си ни постнала тука.. Пък Христос още не е воскресъл..

# 16
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Я,  Алиска! Ми къде беше ти тия дни? Тъкмо щях да питам за теб, но видях, че съм си сама, и сега, преди да затворя като погледнах - тук си! Вчера, като те нямаше, си мислех, сигурно са се разбрали с мъжа й накъде да тръгнат и са тръгнали.

# 17
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

Лудостче, ти картофи не ядеш, майка, а какви изкушения си ни постнала тука.. Пък Христос още не е воскресъл..

Майка ми има рожден ден почерпете се Simple Smile


# 18
# 19
  • Варна
  • Мнения: 685
Лудост4е, да е жива и здрава, щом е Телец е много хубав 4овек! newsm51

# 20
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Лудостче, ти картофи не ядеш, майка, а какви изкушения си ни постнала тука.. Пък Христос още не е воскресъл..

Майка ми има рожден ден почерпете се Simple Smile

Да ти е жива и здрава, още много дълги години! Майките са супер!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 685
Alo, нерде сте моми4ета?    mrstraetz

# 22
  • Мнения: 5 267
добър ден... HugЛудосче-да ти е жива и здрава мамчето и много да си се радвате взаимно... Hug     А....а няма никой... PeaceДа не забравя,че май все ми се случва:Роминка много ти благодаря за новата тема...  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 432
Лудостче,  Hug да е жива и здрава майка ти и винаги да е до теб, макар и километрите между вас!  Hug И моят баща беше телец. Хубава зодия, добри хора!  Sad

# 24
  • Варна
  • Мнения: 685








Последна редакция: сб, 04 май 2013, 13:31 от didi_spain

# 25
  • Мнения: 5 267
Диди сори за снощи...,но докато разглеждах сърцеразбивач №2 съм отнесла плувката... Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 685
Бой4е,  Hug, дове4ера ще ти пусна едно клип4е, от последния му филм, ме4тая си нащо мом4е да видя в подобна роля, 4е съвсем сърцата ни да бъдат разбити Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
(клип4ето е за 4ервена то4ка, затова след 22 4аса Laughing Laughing Laughing)

# 27
  • Мнения: 5 267
Бой4е,  Hug, дове4ера ще ти пусна едно клип4е, от последния му филм, ме4тая си нащо мом4е да видя в подобна роля, 4е съвсем сърцата ни да бъдат разбити Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
(клип4ето е за 4ервена то4ка, затова след 22 4аса Laughing Laughing Laughing)
ОК. PeaceА  на тез снимки....наште хора май пресата киризят.... PeaceНе е ли вече време за фрагман????

# 28
  • Мнения: 445
Мдааа, замесих тестото за козунаците и реших да ви видя малко, пък то... няма никой  Laughing

Лудостче, честит рожден ден на майка ти - да е жива и здрава  newsm59

Диди, все се каня да ти кажа - супер снимки намираш, гледам все така  newsm53

А, я че се сетих - коя от вас е мойта партия, аз също си падам по Рони Джеймс, RIP.  cry. Оная вечер стана дума Simple Smile
Показвам "мойта партия" в спойлер:
Скрит текст:

  superuu  superuu  superuu

# 29
  • Мнения: 1 413
Хайде, дами- честита ни нова тема в събота пред Великден!  bouquet
Хеленче, аз съм безпартийна... Peace
За Роминка  bouquet-



, че ни прави да сме като пеперудки около Киво/ Кузей! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт