AVON само за представители - КАМПАНИЯ 7 -Тема 113

  • 18 839
  • 437
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Честити празници, момичета! За снимките на beljata и  на Катето за темата благодаря!
Ще си правя поръчката в края на следващата седмица, вчера си разнасях старите поръчки и малко съм уморена. Дано да си позаредят лаковете, че вече имам заявки.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 727
Verchee, може ли да опишеш аромата на новия парфюм ТТА AMOUR. Миналата кампания я пропуснах, но сега в тази се колебая за този парфюм.
За мен е изискан аромат, нежен, може би нещо на момина сълза и определено е траен. За по-топло време е според мен.   bouquet

На мен ми наподобява малко на ТТА Always (зеления) свеж и пролетен, но не го превъзхожда откъм трайност.

Щастливи празници и от мен! Кате, за теб специални  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 914
Христос Воскресе! Живи и здрави да сме всички! 

rimar, може ли снимка на фдт-на, който похвали в миналата тема? Или ако ти е по-лесно, на коя страница вкаталога е?

# 18
  • Мнения: 284
Христос Воскресе!Бъдете живи и здрави!
Моите неща също си ги получих вчера,но в кашончето ми бяха добавили и листовка с нетни оферти от Кампания 9.Това дали значи,че тогава вече ще мога да поръчвам от тях,тъй като регистрацията ми беше в кампания 5 и пусната поръчка от кампания 6.Иначе нямаше да ми я изпращат си мисля Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 114
Воистина Воскресе! Честит празник, момичета! easter Вчера пощата работеше, специално за представителите. Пожелавам ви в този светъл ден да сте с най-близките хора,  радост и мир да има в дома ви! Hug

# 20
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен! Честит празник, момичета!

Пуснах поръчка на 4-ти вечерта и чакам кашонче къмто 9-ти.
Поръчах си едни очила (малко съм резервирана към некозметичните продукти на Ейвън, та да видим) и Демо на Сити Ръш Глемър (Сити Ръш ми е любимия аромат, та нямаше как да пропусна Laughing).

# 21
  • Мнения: 1
Христос Воскресе!

Ми66ел, Luisi го е описала ОК. Мен не ме бива хич по тези неща.
Точно, свеж, за топло време и се усеща момина сълза. Наистина ми хареса и е траен.
Дано се включи друг, за да ти помогне повече.

Екита по спомени след 5 кампании на 6 можеш да поръчваш, но може и да има промяна!
Весели празници!

# 22
  • Мнения: 6
Христос Воскресе! Здраве и любов на всички!  easter

Благодаря на всички за споделеното мнение за новия парфюм ТТА AMOUR. Точно нещо такова искам - нежно и свежо.
Весело празнуване!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 573
Христос Воскресе! Интересува ме защо Дълготрайно червило Extra Lasting Lipstick от няколко кампании го няма, да не би да го спират?

# 24
  • София
  • Мнения: 4 178
Христос Воскресе! Живи и здрави да сме всички! 

rimar, може ли снимка на фдт-на, който похвали в миналата тема? Или ако ти е по-лесно, на коя страница вкаталога е?

Дето го ползвам за тъмните кръгове ли? Той е от преди година, води се минерален и е прахообразен. Сега не знам дали го има.

# 25
  • Мнения: 55
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Нека сме живи и здрави, да обичаме и почитаме близките си,
да вярваме в доброто,да има светлина в душите ни
и любов в сърцата ни,за да бъдем щастливи

# 26
  • Мнения: 438
Христос Воскресе! Интересува ме защо Дълготрайно червило Extra Lasting Lipstick от няколко кампании го няма, да не би да го спират?
В нова опаковка е - като обикновено червило. В К7 е на стр.56.

# 27
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Честити и светли празници, момичета!

Новият ТТА ми харесва. Не мога да го пиша в графата "любимец", но определено е приятен аромат.

Успешна кампания за всички   bouquet

# 28
  • Мнения: 377
Щастливи празници момичета!
Чакам първата си поръчка във вторник. Този път е малка, но пък от сърце. Имам поръчка за комплекта от козметична чантичка, парфюмче и гланц, ако искате после ще щракна чантичката

# 29
  • Мнения: 6
Христос Воскресе! Нека всички да сме живи и здрави, мисля че това е най-важното!

Момичета как мога да сложа снимка тука, но не от линк - помня, че преди време някой обесни, но изобщо нямам спомен какво точно беше.

Скрит текст:
Още нещо - много ли ще е нахално от моя страна, ако ви помоля, която от вас има и иска, да ми даде Facebook-а си (линк), за да ви намеря (или вие мен), защото там ми е много по - лесно да споделям снимки и всичко направо от телефона, защото качването на снимките на компютъра ми е много трудно, защото имам малко технически проблеми...  Rolling Eyes Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт