Любители на кучета - 37

  • 52 116
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 282
Хубави предложения ,ох не мога да се свържа с жената,изпадам в паника направо  Rolling Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 11 117
Хубави предложения ,ох не мога да се свържа с жената,изпадам в паника направо  Rolling Eyes

Спокойно.  Hug

# 692
  • Мнения: 21 282
Хубави предложения ,ох не мога да се свържа с жената,изпадам в паника направо  Rolling Eyes

Спокойно.  Hug
Hug
Намерих дъщеря й във фейса и й писах дано отговорят скоро  Praynig

# 693
  • Мнения: 115
Ето я нашата дрисла - още е много срамежлива стои си в легълцето и рядко излиза да изследва, това не и попречи да забърше един чехъл на Вики и да си го гушне докато си чеше зъбки в него. Снощи е спала много спокойно. Сутринта Милото я разходи и тя там си свърши всичко.


Кокерите са невероятно красиви. Вчера като вземахме Маги /така се казваме вече/ дойде и едно семейство, коет оси взе кавалер кинг чарлз шпаньол - също много красиво кученце.

# 694
  • София
  • Мнения: 11 117
Разкошно сладко бебе.  Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 21 282
Гери,много е сладко  Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 266
Гери честито ново бебче!Много радост да ви носи сладурчето.

Рапунцел страхотна кокерска среща!Много ме е яд, че нямахме възможност да дойдем.
Много хубави снимки и големи красавци!

# 697
  • Мнения: 72
Момичета, да се отчета - днес всичко е наред, никакви проблеми с изхождането нямаше сутринта. Млякото ми снощи беше отказано категорично, но важното е, че всичко е наред. Дадох хапче днес, така че поне една полезна работа свърших в цялата история  ooooh!
И аз помислих, че може да са аналните жлези, но днес няма никакви признаци на нещо подобно. Ще я наблюдавам.
Гери, честито и от мен! Да е здрава и много радости да ви носи, в което не се и съмнявам  Hug
Рапунцел, много готина кокерска среща, завиждам  Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 406
Гери, честито ви момиченце, да ви е здравичка да не ви създава здравословни грижи и да ви радва много.Голяма хубавица е  Hug

# 699
  • Мнения: 555
Бертичка, тва ми беше любимия въпрос когато кажех, че съм бременна - Ами кучето? Викам - Еми то е с нас. Няма да го махаме. И получаваме -  Shocked ooooh! С удоволствие ще споделям опит. Не че на чен ми е много ясно на този етап. Предишното ми куче беше вече на етап - знаеше всички правила и не прави никакви бели. Сега ще имам малко работа, но поне съм си вкъщи вече по цял ден и ще имам време за това. Ако и бебето влиза в час бързо, просто ще е супер. Ти за кога си?
Със сигурност сега ще ти е по-трудно, защото ще гледаш две бебета, но пък после ще имаш незаменими спомени  Heart Eyes
На мен в момента единствено пространството ме спира да си взема още едно бебе мопс.
Аз съм за докогато издържа. Да се надяваме не по-рано от началото на юли  Praynig
Маги е прекрасна  Hug Не губи време и започвай да я дресираш от сега, че после ще настане лудница.

# 700
  • София
  • Мнения: 11 117
Лисичке, някакви новини за бебето ?

# 701
  • Мнения: 21 282
Лисичке, някакви новини за бебето ?

Не,никакви,дано не е обещано на някой друг  Confused

# 702
  • Мнения: 8 163
Шийпи, търкането на дупето в земята според мен е било резултатът това, че повишената киселинност на рядкото аки е дразнела ануса. В такива моменти най-добре е да използваш мокра кърпичка, за да почистиш дупето. Видях, че Марта ( Hug ) е припомнила и за ползата от варената тиква при разстройство и запек на кучета.

***

Ха! Имаме си още едно мопсче, така ли? Честито, Гери!

Рапунцел, благородно завиждам за кокерската среща!

По-назад видях и Едко, "див и щастлив", с лятна прическа  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 21 282
Свързах се с жената и дъщеря й,кученцата били на 15 дни и поне още месец ще са с майката,но не било сигурно дали ще дадат 1 на бащата.Ако дадат ще ни го подарят.
Утре може би ще знам

# 704
  • Мнения: 2 286
Гери, честито бебче прекрасно! Много е хубава Heart Eyes

Малката лисичка, стискам палци да се наредят нещата с палето Hug !

Фея, много му е добре на летен Еди, така му е лекичко, вече не плези езика при първите слънчеви лъчи, които го огреят.

Много, много, много ме е яд, че успяхме да се включим в кокерската среща Sad , дано скоро има пак Praynig

Общи условия

Активация на акаунт