Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 19

  • 55 900
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Разбира се, че искат, и не само че искат лична карта, ами си и преписват данните за нея.
Ти май скоро не си пращал нищо в чужбина?
А и са прави хората да си искат документ за самоличност.

Моля? В кой пощенски клон това? Аз там дето си пращам си ги запечатвам подговтвям и давам само да ги претеглят? И от кога ще ми искат лична карта пък и ще преписват? То това си е противозаконно (банките осъдиха за това а какво остава за пощите) някой да не ви събира само данните за лична изгода?
Да се включа и аз-миналата седмица връщах на френското Джавари обувки, искаха ми ЛК
За Варна говоря

# 736
  • София
  • Мнения: 44 129
Аз мисля, че ако не е изрично упоменато, като промоция, че по-ниска цена няма да намерите и ако има, покриват разликата, никой не би върнал такава разлика в цената... Иначе по същата логика и те да си искат парите като свърши някое намаление и поскъпне стоката... Wink

# 737
  • Мнения: 6 296
pastir машинката е страхотна! Страшно съм доволна. Всички са подстригани вече. Едвам я дочакахме Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 44 129
Аз пък каква съм бяла птица, не е истина, поръчала съм си от немския едни сандали и си ги чакам, обаче пишат, че ще ги доставят на немски адрес м/ду 26юни и 2 юли , егати доставката... и 4 дни след поръчката се сещаме да погледнем какъв и от къде е магазина и се оказа, че е англия, в юк амазона същата цена...  направо загинах от яд, сега ще чакам сума ти време, че и 20 лв доставка повече, до немско и после до бг... акъл море, глава шамандура... hahaha

# 739
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А ако продавача не е амазон не може да се иска разликата в цената, нали?
Силно се съмнявам, че биха върнали. На мен и Амазонци ми отказаха...

Политиката за възстановяване на разлика в цената е на Джавари, Амазон нямат такава, така че, смятам за нормално да отказват. Peace

Хайде в новата тема!

# 740
  • Мнения: 6 296
А ако продавача не е амазон не може да се иска разликата в цената, нали?
Силно се съмнявам, че биха върнали. На мен и Амазонци ми отказаха...

Политиката за възстановяване на разлика в цената е на Джавари, Амазон нямат такава, така че, смятам за нормално да отказват. Peace

Хайде в новата тема!

Ок, но не отказват на всички има хора, на които са възстановили разликата при падане на цената. Pastir писа, че му се е случвало. Аз познавам  3 души, за които са го правили  Peace

Общи условия

Активация на акаунт