Javari.co.uk /de /fr - място за боси стоножки - 56

  • 74 540
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 397
Преди малко си взех от пощата този органайзер Хареса ми, ще се вмести в повечето ми чанти Grinning

Ти на коя дата поръча твоят органайзър?
Alexa,  за малко да ме подхлъзнеш с този 36ти номер, но доста негативен единственият коментар в Амазон  Whistling
Марианка, пусни им етикета с бар-кода, който се генерира при Джаварци, като подготвяш връщане - може и това да е  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 263
Джулс, мерси  bouquet
Да, с това безплатно връщане, взе да става интересно.
Скрит текст:
Малко страничен въпрос- някой купувал ли е от sportsdirrect мъжки чехли Crocs, да ми каже дали си отговарят?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Да се присъединя към вас. HugВ очасване съм на едни детски Финиас -Фърбки     http://www.javari.co.uk/Etnies-Disney-Orange-Fashion-4301000110/ … =email_asin_image   ,като пристигнат ще дам отзиви.

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 16:33 от desuri

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 62
Да не ви изгубя от поглед  Wink
Вчера от DHL ми донесаха
http://www.javari.de/camel%20active%20772%2013%2002%20Halbstiefe … RL=%2Fmythings%2F
Супер са и на вид, изработка и номер
За Джулс   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 8
Аник, не е това етикета, показах им го но те ми показаха други две бланки! Джаварци бързо ли отговарят?

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 397
Аник, не е това етикета, показах им го но те ми показаха други две бланки! Джаварци бързо ли отговарят?

Да, бързо  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 3 857
  bouquet  Благодаря за новата тема!

# 22
  • Мнения: 171
Благодаря за новата тема Джулс  bouquet
Отказах се от Calvin-а сякаш, не е съвсем мой стил, но иначе ми изглеждат много удобни и красиви.

# 23
  • Мнения: 5 598
Огранайзерите( ибейските) с безпл. доставка до БГ ли са? За колко време пристигат,Благодаря!

RED. Видях,че е безпл. доставката.

Последна редакция: ср, 08 май 2013, 15:19 от Трапезица

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 397
Огранайзерите( ибейските) с безпл. доставка до БГ ли са? За колко време пристигат,Благодаря!

RED. Видях,че е безпл. доставката.

Дойдоха и моите - поръчани на 13ти април, безплатна доставка. Размерът е ОК, не съм го отворила още да си подредя нещата в него.

# 25
  • Мнения: 1 050
Моля, ако някой види някъде момчешки сандали 26 номер на прилична цена, да сподели newsm12

# 26
  • София
  • Мнения: 8
От Джавари ми пратиха мейл със стандартните условия на връщане, където пише, доколкото ми превежда гугъла, че безплатното връщане е само за Германия и Австрия! Май няма да ни огрее. Проблем ли е като съм генерила връщане, а не ги върна и ги задържа за по-късен етап?

# 27
  • Мнения: X
  bouquet за темата


Тези няма ли да пуснат я намаление, я код?!?!?

Какви са ви отзивите за Евита - качество и удобство?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 913
И аз се нареждам с надеждата за намаление. Пък ако може на сандали, още по-добре.  Blush

# 29
  • Мнения: 23
Чакам тези ботуши . Нещо бяха слънчасали немците и номера ми беше намален на 80 Е  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт