На пазар във Варна - 28

  • 40 732
  • 727
  •   1
Отговори
# 525
  • Добрич
  • Мнения: 795
Бихте ли ми казали,ако сте забелязали има ли намаление в H&M? И колко %?

В НМ намаленията започнаха от днес и са до 50%.
Утре започват в Индитекс - ЗАРА, Ойшо, Страдивариус и т.н.

Благодаря,ще посетя   bouquet

# 526
  • Варна
  • Мнения: 283
къде да отида да разгледам мобилни телефони.
Трябва ми максимално прост с едри цифри за възрастен човек.

Такъв съм виждала в М-тел офиса на бул. "8ми приморски полк". Големи копчета с големи цифри и малък дисплей. С половинът се смяхме, че като го натиснеш това копче сигурно щраква, а следващият модел ще е с шайба. Laughing  Идеален за възрастни хора  Peace

# 527
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Ако има с шайба - веднага го вземам Laughing

# 528
  • Varna
  • Мнения: 159
Вярно ли е, че от тази нощ в МЕТРО ще има някакво лудо намаление от 30% до 70% на всички стоки, без храната ?

# 529
  • Мнения: 109
Вярно ли е, че от тази нощ в МЕТРО ще има някакво лудо намаление от 30% до 70% на всички стоки, без храната ?
до  75% на определени стоки(бяха хилидя,но не пишеше на всички)доколкото разбрах от смс-а от метро трябва да се търсят по етикетите кои са точно тези стоки  #Crazy

# 530
  • Мнения: 137
http://www.metro.bg/public/bg/Home/METRO_Offers/Orange+weekend
Каквото и да значи това - регистрацията приключи?!
Само с регистрация ли ще се пазарува? newsm78

# 531
  • Мнения: 108
Трябват ми големи варненски аптеки, които работят с Биодерма и предлагат промоционалните им пакети:pray: Praynig

# 532
  • Мнения: 8 921
Трябват ми големи варненски аптеки, които работят с Биодерма и предлагат промоционалните им пакети:pray: Praynig
Много аптеки работят с Биодерма, повечето,  е, без най-кварталните и предимно пенсионерски, може би. Просто се разхождаш и търсиш.  Laughing

# 533
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Трябват ми големи варненски аптеки, които работят с Биодерма и предлагат промоционалните им пакети:pray: Praynig

Гарантирам за аптека Икар, ул. Димитър Икономов 17, Левски
 Mr. Green
До входа ми е, всеки ден минавам от там и знам, че имат тези промоционални,  с подаръци, че наскоро и някакво намаление гледах  Peace

# 534
  • Мнения: 11 462
От къде се купуват пръчки/колове за градински домати и на каква цената са? Трябват ми около 30 броя.

# 535
  • Варна
  • Мнения: 616
Цитат
Търси се добър шивач за ушиване на боди-риза за спортни танци МОМче   Ако някой знае наистина добър такъв да сподели. Искаме да е вталено, цяло; а не от 2 части - има някои, които правят нещо като блуза и после добавят парчето за долната част

Все още не съм намерила шивач, а не знам колко време имаме до следващото състезание - хелп  Praynig

# 536
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Дъщеря ми играеше балет към "Карма".
Имаха много добра шивачка. Ако не намериш друг вариант може да питаш ръководителката им. Тренировките са в читалище Маяковски, но вече  съм затрила телефоните....

# 537
  • Мнения: 8 997
Здравейте мили варненци.
Нахлувам с един въпрос.
С кой автобус на градския транспорт се стига от ЖП Гара до Хотел Бриз.

# 538
  • Варна
  • Мнения: 355
Здравейте мили варненци.
Нахлувам с един въпрос.
С кой автобус на градския транспорт се стига от ЖП Гара до Хотел Бриз.

Можеш да ползваш 8,9, 109, 51, 31а (важно е А-то, 31 само не отива до Бризовете). Това са тези, за които аз знам, 31а и 51 са по нарядко, другите са редовни. Едно време лятото и 39 отиваше до Бризовете, но не знам дали и сега е така (ако видиш обаче 309, мятай се).

# 539
  • Мнения: 8 997
Здравейте мили варненци.
Нахлувам с един въпрос.
С кой автобус на градския транспорт се стига от ЖП Гара до Хотел Бриз.

Можеш да ползваш 8,9, 109, 51, 31а (важно е А-то, 31 само не отива до Бризовете). Това са тези, за които аз знам, 31а и 51 са по нарядко, другите са редовни. Едно време лятото и 39 отиваше до Бризовете, но не знам дали и сега е така (ако видиш обаче 309, мятай се).

Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт