Тренировки в домашни условия: Тема 33

  • 36 919
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 571
Две и половина мили  свински тръс, акомпаниран с воя на моя дребен. Купих му светлини за колелото и той реши, че е пожарна  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 83
За вчера отчитам 7 км крос  Heart Eyes

Edira и аз с един дребен ,който караше неуморно колело  Mr. Green

Много мотивиращи снимки  Grinning
Аз пък вчера от седяне на бюрото на работа , чак дупето взе да ме боли и днес съм решила,че на всеки  1 час поне  ,ще ставам и ще се разхождам малко или нещо като упражнение да правя.
  Айде,в очакване на новата тема    bouquet

# 737
  • Мнения: 14
Днес да се отчета с комбинаци пилатес и йога общо 40 мин.
Трябва обаче да наблегна на фитнес блендера си мисля  HIIT...Все още си поддържам йогата и пилатеса да подготвя мускулите  за не се претоваря, че трябва да пазя едно коляно...

Успех на всички!
М

# 738
  • На острова
  • Мнения: 1 273
Тази сутрин се успах и не успях да си направя сутрешната тренировка, но ще я направя довечера.
Досега в офиса направих 60 клека, след малко още 40. Правих и едно друго упражнение, но гледам да внимавам да не се препотя  Crazy. Иначе и аз общо взето съм пред компютър цял ден и гледам да се размърдвам на час.

Иначе мадамата е тази: https://www.facebook.com/ChickenTunaFitness. Профилът и е занемарен, явно не пише там. Тренира от 25 години насам  Crazy

За стимул си следвам най-различни потребители в Instagram - както тази горната, други за упражнения, за фитнес, за здравословно хранене, за какво ли не. Горе-долу като тази страничка дето .svetlanka. я е показала.

Отивам за череши, че много огладнях  Simple Smile

# 739
  • Мнения: 6
~Миа~,тази мадама е НЕВЕРОЯТНА Shocked Направо ...не мога да си затворя устата Laughing

Аз тези дни не тренирах,но от вчера пак започнах.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 283
Чикън Туна е всеизвестна във фитнес средите с "медикаментите" които ползва. Не че тялото й не е хубаво, но не е за нашата тема  Peace

# 741
# 742
  • Мнения: 6
Чикън Туна е всеизвестна във фитнес средите с "медикаментите" които ползва. Не че тялото й не е хубаво, но не е за нашата тема  Peace

Радост,сигурно е така, но на мен дупата ми хареса много Heart Eyes

Нова тема има,извинете Blush

# 743
  • Мнения: 6
Привет, момичета! Аз се старая да направя дупе и да стегна коремчето, защото скоро родих. Бих се радвала, ако някоя от вас ми предложи упражнения за дупе, тъй като за корем вече правя серии. Благодаря ви искрено Simple Smile  bouquet

# 744
  • Мнения: 5 405
Елфче, първо - има нова тема, линка е два поста отгоре (следващия път пиши в нея).
Второ - не се работи само по отделни части от тялото, защото видиш ли там ти е проблема. Работи се върху цялото тяло. На първа страница има милион и една тренировки и тренировъчни програми.
Но като за начинаещ бих ти препоръча това - http://fitnesinstruktor.com/6-sedmici-nachinaesti/

# 745
  • Мнения: 6
Благодаря ти, Merry. ! Аз съм била балерина дълги години, но прекъснах кариерата си заради раждането на детето. Инак, ми е ясно, че е необходима тренировка за цялото тяло. Ще пиша отново там. Хубав и спорен ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт