Истанбул - 22

  • 46 799
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • България, София
  • Мнения: 1 754
2K* , аз не съм ползвала тази фирма и нямам спомен някое от момичетата в тази тема да са давали отзиви за нея.
Ако държиш да пътуваш с агенция, от личен опит бих препоръчала Бохемия. Офертата им ценово е по - добра от тази, която си посочила. Ето http://www.bohemia.bg/prog.php?p=44&c=22

Може и това да погледнеш http://comfort-travel-bg.com/bg/index.php/component/content/article/329.html
датите излизат само за 16.05.и 23.05, но може да питаш дали имат екскурзии, за дата, която вас ви интересува. Миналото лято с ваучери пътувахме с тази фирма до Истанбул и въпреки че не ползвах програмата им, а обикалях по наша си, съм доволна от организацията им.
Тук спокойно можеш да питаш за всичко, свързано с Истанбул  Hug

# 46
  • Мнения: 2 255
velina_v много ти благодаря   bouquet искам да пътуваме за 23-ти ...така, че "отивам" да ги прегледам и двете веднага  Peace

# 47
  • Мнения: 1 064
Докато чаках да дойде Битур да ме вземе от моя град, минаха сигурно 50 автобуса на различни фирми. Запомних този на Партнер Травъл - видя ми се като космически кораб  Laughing  Обаче 200 и кусур лева с подарък Тюркуазо, Форума и Синята джамия плюс един куп доплащания за възраст...  Rolling Eyes С още малко пари може да се докарат три нощувки  Heart Eyes

# 48
  • България, София
  • Мнения: 1 754
Напълно те подкрепям Бланка. За тази цена + още някой лев човек ще направи 3 нощувки  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 366
Сори, набързо правих  записа,  защото  бях в  сценична треска. През почивните дни / то аз само един почивам/, ще направя читав клип.  Вторник сутрин можете да ме гледате по БНТ-то.

Или Танчето да покаже нейния телевизор - hahaha

Последна редакция: пт, 10 май 2013, 19:05 от ASSAMARIS

# 50
  • Мнения: 0
b3, доволна ли си от туристическата агенция въпреки препоръките?

П@нди, за втори път пътувам с Къръджа. Не съм недоволна - хотелът ставаше, автобусът е ОК. За екскурзоводите не мога да коментирам, понеже не съм ги ползвала. Недостатъци за мен: много са им скъпи допълнителните екскурзии, за мен е по-удобно и евтино да посечавам обектите самостоятелно. Спирките за почивка са доста дълги, но предполагам с другите агенции е същото. Може да ви се наложи да стоите няколко часа на МОЛ Форум, но така може да посетите аквариума.

Препоръчвам ти да събереш информация от темата и така може сама да решиш къде да отидеш и дали ще ползваш екскурзовод.

При всички положение ти пожелавам весело изкарване в този невероятен град Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 413
Привет на всички  Hug Hug Hug
Да се запиша и аз в новата темичка, която отново е невероятна и Благодаря на Шебечето   bouquet

*2K* Нямам отзиви за Партнер травел, но мога да ти препоръчам Веста травел специално за Истанбул, нямам никакви забележки към фирмата всичко беше добре, както и автобуса и хотела.

# 52
  • Мнения: 27
Привет     bouquet
да се запиша

И малко инфо сега се сетих. На път за Истанбул не минахме по магистралата,  и така не платихме никакви такси. От  Одрин  през Хавса, Бебеаски, Чорлу и т. н. Пътят е със три платна в едната посока и се пътува съвсем спокойно, не знам по магистралата как  е но ние не попаднахме на задръстване на влизане в Истанбул. И винетка за града не сме купували.

И още нещо искам да отида пак  Joy Joy Joy 

# 53
  • Milano
  • Мнения: 3 658
http://www.youtube.com/watch?v=ZFIeXH64YMM

Един поздрав от мен, че имам двоен повод - Годишнина от сватбата и най-накрая станАх италианка преди няколко часа (докато се накумя след почти 20г). Laughing

Така се случва, че все пълня очите на този ден. Grinning

# 54
  • Мнения: 2 807
b3, благодаря   bouquet .

# 55
  • Мнения: 222
и тази година има безплатен транспорт до новия аквариум във Флоря -

# 56
  • Мнения: 4 571
Регина, да сте живи и здрави, още поне 60 годишнини да изкарате и вечна любов!
Честито гражданство!

# 57
  • Мнения: 6 031
http://www.youtube.com/watch?v=ZFIeXH64YMM

Един поздрав от мен, че имам двоен повод - Годишнина от сватбата и най-накрая станАх италианка преди няколко часа (докато се накумя след почти 20г). Laughing

Така се случва, че все пълня очите на този ден. Grinning

regina di cuori Честито! Да бъдеш винаги обичана и още дълги години да празнувате заедно.
Нека цял живот сърцето ти да пее



За италианката - пак честито.

Благодаря за поздрава!

# 58
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 Може ли да ме упътите как да стигна от Невизаде сокак до Балта лиманъ
защото съм нова в темата и не ми е познат града.
Благодаря ви. Crazy

# 59
  • Мнения: 14 417
Честито и по двата повода-живи,здрави и засмени Hug
За "Пратнер Травел"-ползвала съм ги -нямам забележки освен цената.
Велина-чудесно пътешествие.Не съм стигала до там,но при удобна сгода с удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт