Истанбул - 22

  • 46 792
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Speed, няма защо  Peace Само провери сайта на метрото за някакви съобщения, но мисля че е ок  Peace Можете да ходите до Левент, от там се хваща автобус за Емиргян, за Саръйер  Peace За Азия трябва да стигнете до Еминьоню  Peace

insane, вечерно време можете да се разхождате извън горещите точки, не е задължително да сте в мол  Peace

Лек път и весело изкарване на всички

# 736
  • Мнения: 14 413
Шебече,мислиш ли вече новата тема,че все хубави изненади ни правиш Hug Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 366
до колкото знам истанбулските камeри са спряни, така че може и да не е при теб проблема  Simple Smile
и при мен е така Peace
Уф, камък ми падна от сърцето. Защото не работи и една камера от Карловия мост в Прага, където гледах наводненията.

# 738
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Тоя път ще е по-различна, Сосче, правя я  Hug

# 739
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Пътуващи момичета, стискаме палци всичко да е наред!!! Ще видите Истанбул по-различен от всякога!  newsm10
Надявам се следващите пътуващи да го видят вече спокоен и доволен! След всичко случващо се там, хората заслужават да постигнат целите си, дано!  Hug

Скрит текст:
На фона на тези бурни събития, направо ме е срам да се похваля, но получих картите от Германия. Благодаря за инфото! Едната ще я подарим в школото, другата - за лично ползване

# 740
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Честито, Нощна птица   bouquet

Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=723013.msg25363795#msg25363795

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт