Истанбул - 22

  • 46 809
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 42
Сиссс имали сте незабравимо преживяване Peace
И при мен не се отварят камерите така че явно наистина са ги спрели не е само при теб проблема. Анджи благодаря за картата, ако пътувахме довечера щеше да ми свърши страхотна работа, то мен ако ме питаха щах да пътувам, но от агенцията отмениха екскурзията. Аз пък не мога да вляза във сайта на транспорта от няколко дни, дали аз не бъркам нещо Thinking

# 721
  • sf
  • Мнения: 10 156
lovelymam , коя агенция?
Аз вкарах параноя и в главата на мъжо  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 788
Хелънчо, ти ела, пък...
Ама и в Истанбул отиди. fingerscrossed

Мерси за картата, Андж, много полезна.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 030
Момичета, знам, че ще можете да ми помогнете със съвет. Отдавна ви чета и черпя ценна информация. Благодарение на вас бях отлично ориентирана при първото ми ходене в града.
Сега ще пътувам пак. Всичко бях замислила добре, но...
Ще отида с автобус на Метро, от гарата планирах с техните шатъли да стигна до Таксим и от там една спирка с метрото до Османбей, където са ми и двата хотела.
Понеже не знам каква ще е ситуацията около Таксим през следващите дни, искам да планирам и придвижване с друг вариант, с градски автобус. Не се ориентирам добре в сайта на градския транспорт обаче.
Та ако можете да помогнете със съвет:
Автогара Еселнер до тук http://alsinnohotel.com/location.html
Благодаря ви предварително!

# 724
  • Мнения: 14 424
до колкото знам истанбулските камeри са спряни, така че може и да не е при теб проблема  Simple Smile
и при мен е така Peace

# 725
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 582
Не работят камерите  Peace Не се знае и кога ще ги пуснат, нещо искат оставката и на кмета  Rolling Eyes
Гледайки картата, не мога да се добера до нито едно от местата, които планирах за сегашното ходене  ooooh! Само плажа на Флоря ми е възможен  ooooh!

Speed, кофти ви е локацията на хотела спрямо сегашната ситуация. Не можеш да отидеш с градски транспорт ако не минеш през Таксим  Peace През деня не е опасно, така че споко. Дано само метрото работи. Вечерно време се конценрирайте в Османбей и Нишанташъ, и така.

Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 17:34 от Шебек

# 726
  • Мнения: 42
Donsita агенцията е Бтур, уж обещаха да пускат извънредни автобуси като се успокоят нещата, ама аз нещо им нямам много доверие, да видим  Thinking

# 727
  • София
  • Мнения: 4 753
Donsita агенцията е Бтур, уж обещаха да пускат извънредни автобуси като се успокоят нещата, ама аз нещо им нямам много доверие, да видим  Thinking

Аз се записах за началото на август, пък да видим  Peace

Дано дотогава протестите са приключили, защото е страшно това, което се случва на хората там.  Praynig

# 728
  • Мнения: 972
И ние пътувахме с Бтур. Доволна съм от обслужването !
Но честно казано сега не бих се решила да пътувам до там !

# 729
  • sf
  • Мнения: 10 156
И ние сме с Бтур  ooooh!  утре ще звъннем. Склонна съм да отложим за есента, нещо не ми се рискува точно сега. не че има гаранция и в отлагането ,ама  Tired

# 730
  • Мнения: 14 424
Ми и аз отложих за есента,дано нещата се наредят.

# 731
  • Мнения: 574
И ние сме с Бтур  ooooh!  утре ще звъннем. Склонна съм да отложим за есента, нещо не ми се рискува точно сега. не че има гаранция и в отлагането ,ама  Tired

Моля те сподели какво са ти казали от БТур. Ние също пътуваме с тях на 20.06 и незнам какво да правим. Чакаме го от зимата и сега....

# 732
  • София
  • Мнения: 1 030
Шебек, много благодаря за отговора!!! И аз мисля, че през деня ще е ОК дори и през Таксим. Няма вечер да се разхождаме, то се е видяло Wink Не зная какво ще се случи с Шопинг фестивала, който сега трябва да започва. По-важното е ситуацията скоро да се разреши по най-благоприятния начин.

Пожелавам екскурзиите на всички ви да се осъществят в най-добрия момент и да се приберете с още нови впечатления! През следващите две седмици ще мога да ви информирам от мястото на събитието как са нещата Hug

# 733
  • Мнения: 14 424
Лек път и очакваме информация от мястото на събитието Peace

# 734
  • София
  • Мнения: 1 668
Момичета, утре сутринта пътуваме, решихме окончателно,че няма да се отказваме. После ще дам отзиви как е обстановката. Дано всичко е наред, малко ми е свито сърцето, но мерака ми е по-голям. Мисля вечер да избягвам тези места и да ходим в моловете. А и сме за кратко.

Общи условия

Активация на акаунт