Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 90~

  • 32 541
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
и ти не ме обичаш знам аз,само заради Бу ми прайш мили очи  ooooh!
Коя тая бе,няма ти пипа Буто,че  fight тука моето момче с кой ще лежи после в ареста,а ние да ги чакаме отвън и да им носим храна и цигарки Joy Joy

# 721
  • Мнения: 0
Габи Hugот почерпката видях уискито и Михалис Rolling Eyesа торти морти нещо ThinkingИ аз се радвам че си сред нас Hug

# 722
  • Мнения: 0
Ирка Hugедвам се измъкнахте срещу изпадащ отбор Mr. Green

# 723
  • Мнения: 21 201
Габи, като прочетох юбилей и ахааааа, да ти честитя, а то било 10 дни откакто си тук. Joy
Аз пък съм ветеранка от войната, от ерата на динозаврите, но ми е приятно с Вас, отпочивам си в свободното време и дискутираме какви ли не теми.
Май ни дойдоха в повечко питиетата, че започна часа на откровенията. Joy
Някой знае ли нещо за този сериал Ангели Пазители, който, ще замести нашия наесен, аз не съм чувала за него?!

# 724
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Габи Hugот почерпката видях уискито и Михалис Rolling Eyesа торти морти нещо ThinkingИ аз се радвам че си сред нас Hug
Стига ти толкова,пиеш и слушаш,ти с тия торти не ти омръзнаха обаче Mr. Green

# 725
  • Мнения: 943
Виж ги милите те , как ми звънят да ме чуят....Ало Ча как си мило


Корай яде джанкиии

# 726
  • Мнения: 18 785
и ти не ме обичаш знам аз,само заради Бу ми прайш мили очи  ooooh!
Иииииии  smile3544 тези думи ти ли ги написа , днес да не слънчаса на работа , с морска вода ли се нагълта....аз така да държа на теб , последната си капка кръв ще дам(в този ред на мисли съм 0 , тъй че няма страшно нали тя дава на всички) ти ми заби ножа....
компютрите май ми дойдоха в повечко  Mr. Green облъчиха ме нещо хаха ееее значи ти си 2-рия дет ме обича,Бу те измества ама ти ще му простиш Simple Smile

# 727
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Виж ги милите те , как ми звънят да ме чуят....Ало Ча как си мило

Корай яде джанкиии
Скрит текст:
Ми тъща му, му ги е дала джанките, тя ги хрупаше, като магаре ябълки.

# 728
  • Мнения: 18 785
и ти не ме обичаш знам аз,само заради Бу ми прайш мили очи  ooooh!
Коя тая бе,няма ти пипа Буто,че  fight тука моето момче с кой ще лежи после в ареста,а ние да ги чакаме отвън и да им носим храна и цигарки Joy Joy
не забравяй и чичко Джак,те много го уважават без него неможе,както и Мерцедеса  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 0
Габи, като прочетох юбилей и ахааааа, да ти честитя, а то било 10 дни откакто си тук. Joy
Аз пък съм ветеранка от войната, от ерата на динозаврите, но ми е приятно с Вас, отпочивам си в свободното време и дискутираме какви ли не теми.
Май ни дойдоха в повечко питиетата, че започна часа на откровенията. Joy
Някой знае ли нещо за този сериал Ангели Пазители, който, ще замести нашия наесен, аз не съм чувала за него?!
http://tvnovellas.blogspot.com/2013/05/blog-post_2962.html Наде тука пише за него Peace

# 730
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ирка Hugедвам се измъкнахте срещу изпадащ отбор Mr. Green
Нещо подигравка в тона ти се усеща,с привкус на сарказъм Mr. Green Сега им е слабия период,после като се засилят по надолнището,стигане няма да имат,да почерпим по случай победата,измъчена малко,ама все пак победа Mr. Green
Скрит текст:

# 731
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
За класацията:
Аз почти не мога да си направя класация на сериалите, щото май само АФК съм изгледала изцяло (ех, навремето и "На всеки километър" Laughing) и то няколко пъти.
Загледах се в Забранения плод, взех, че видях края предварително и после през куп за грош го гледах.
Малко Листопад, малко Времето лети, малко Любов извън закона ...
При мен тъпото е, че сериалите са ми много дълги, аз искам сега и веднага да разбера какво става, то затова и първия път си направих денонощен маратон с АФК-то. newsm39

Така при мен първа и единствена награда получава АФК. smile3501
Специални Оскари за Чаги и Хазал
   bouquet  bouquet

# 732
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
и ти не ме обичаш знам аз,само заради Бу ми прайш мили очи  ooooh!
Коя тая бе,няма ти пипа Буто,че  fight тука моето момче с кой ще лежи после в ареста,а ние да ги чакаме отвън и да им носим храна и цигарки Joy Joy
не забравяй и чичко Джак,те много го уважават без него неможе,както и Мерцедеса  Mr. Green
Ами с Джак в Мерцедеса ще ги чакаме отвън като ги пуснат и ще празнуваме,Евитке почна халюцинации получаваш,я да намалиш медикаментите,звъняли и били smile3533

# 733
  • Мнения: 943
Верче Бу човек убива за нас Wink двете с теб

# 734
  • Мнения: 0
Ирка Hugедвам се измъкнахте срещу изпадащ отбор Mr. Green
Нещо подигравка в тона ти се усеща,с привкус на сарказъм Mr. Green Сега им е слабия период,после като се засилят по надолнището,стигане няма да имат,да почерпим по случай победата,измъчена малко,ама все пак победа Mr. Green
Скрит текст:
Кат се засилат та у дерето Mr. GreenМоя вика в УЕФА да игрят Joyлеле и като играят те за резил ще станат LaughingНякога бях от говедата Mr. Greenама сега от никой Naughtyвсички са лебедари LaughingЛудогорец сами харесва до някъде Peace

Общи условия

Активация на акаунт