Великден мина и замина,а ние чакаме нови мами от ИБ в нашата дружина-тема 6

  • 17 289
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Рокси  Heart Eyes браво, лелее, не си представям Анди сега да ми ходи  Mr. Green
Пете, браво за диетата  Hug тортата е супер  Heart Eyes
В тая кухня не давали риба  newsm78 това добре ли е или не толкоз  Mr. Green

# 76
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бютка нали знаеш,че е хубаво да се яде поне веднъж(2 пъти по-скоро) седмично риба.Аз дадох риба на 10 мес. и сега се опитвам поне веднъж седмично да давам.Ако няма в кухнята взимам пюре за съботата Peace
Рокси ходи и още как Peace прекрасна е Heart Eyes

# 77
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824

# 78
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Благодаря ви момичета  Hug
Пете, Митето е много сладък  Hug

# 79
  • Мнения: 2 358
Митето е уникален сладур  Heart Eyes

Браво на Ивайла страхотна и смела

# 80
  • Мнения: X
Ох, сладурчееееееее  Heart Eyes Heart Eyes трябва да ги запознаем с Пандолиньо  Blush
Поспаланчо, да, аз още не съм я вкарала, ама от другия месец сигурно ще предлагам веднъж, два пъти седмично  Hug

# 81
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Ох, сладурчееееееее  Heart Eyes Heart Eyes трябва да ги запознаем с Пандолиньо  Blush

това ми звучи като покана за среща  Mr. Green

Бюти, Ренди, Рокси, благодаря ви  Hug Hug Hug
всички наши дечица в темата са "номер едно", най-красивите  Peace

# 82
  • Мнения: 2 802
Лелелле Рокси  Crazy имаш си вече ходещо човече  Mr. Green браво, много ме изкефи малката  Hug
Представям си обаче какво ти е ... Пламен също е от бързаците и грам свободна секунда вече нямам.

Вчера даже показах в моята отчетна едно клипче на "спайдърмен както го нарекоха"  Joy
... сега ще ви го покажа и на вас  Heart Eyes


https://www.facebook.com/video/video.php?v=141150319402344&r … t=video_processed

За проходилка му е късно, за това давайте идеи за колани за прохождане  Heart Eyes

Петеса .. уникален е просто Митака  Hug
А за среща на градската хич не се ослушвай .. аз сигурно утре или вдруги ден ще съм там с мойте мами  Mr. Green та ако нещо решите може и да се видим  Hug И как ти остава време за гледане на бебе и да сътворяваш такива вкусотийки  Crazy


Мечкони ..ще потърся утре гаранцията и ще ти пиша  Hug



сега ми пратиха линк за това, отзиви някакви имате ли  Thinking

http://eurovoucher.bg/index.php/offers/view/1273

Последна редакция: вт, 14 май 2013, 21:40 от F.a.t.e.

# 83
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Лелее Фейтко страшен е Shocked Слав едва сега започна да се опитва да се катери по дивана и табуретките,но нашите май са и по-високи Thinking
Честити месечинки на Митака и на Дени.  bouquet
Днес писах с помощник та не успях да напиша всичко Whistling
Някой ще ходи в градската а Whistling Аз до там вече чак към 5-6 следобед стигам.Нещо малчо се повреди и не иска да спи навън та след кухнята се спираме някъде около нас да се нахрани и да пощъка малко и се прибираме по обед в 1 да спи(м).Пак спи по малко и се събужда,но като го гушна заспива пак ,а навън се ококорва и после е адско след половин час сън за цял ден ooooh! Пък и аз си почивам така иначе до 6 вечерта вече съм сдала багажа от обикаляне,а той тепърва иска да лудее Tired Но пък ако има някаква уговорка може да се присъединя един ден Mr. Green

# 84
  • Варна
  • Мнения: 915
Фрапетооо пазете  Mr. Green , да не стане зян , много е бърз Фейт  Heart Eyes, при това само пълзи ами я си представи като проходи  Whistling , жив и здрав да е и да те слуша  Crazy  Hug

Рокси , честити ходещи крачета  Hug

Петеска , много е сладък Митко  Heart Eyes , ще го папам реших го  Whistling  Crazy , отсега щом говори то след време дебати ще има у вас , няма да може да вземете думата от него , така ги усещам нещата аз  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 2 802
Пълзи сериозно и става все по-добър  Crazy само ме следи където и да ида, даже и в  Toilet
Идва и си отваря вратата  Joy абе ... забава е пълна  Mr. Green
А катеренето го откри преди няколко дена, как му дойде изобщо на акъла  Crazy


Поспаланче .. ние слизаме към 12,30/13,00 и до 17,00 стоим някъде ... разминаваме се много лошо  Whistling Няма как да оставам повече, че вкъщи готвене ме чака  ooooh!

# 86
  • Мнения: 1 498
Браво на сладките уникални дечица - проходилата принцеса, сладкото Митаче, което вика мама и баба и много бързо пълзите бе Фейт  Grinning. Браво живи и здрави да са Ви  Grinning

# 87
  • shumen
  • Мнения: 18 258
Добър вечер!
Благодаря за пожеланията за Дени.
Бюти и аз не съм вкарвала още рибата,но мисля да е вкарам скоро,че в частната кухня при нас им давали.

# 88
  • Мнения: 1 172
Честити месечинки на дечурлигите! Hug
Малеееееееее, ама какви са тези хубави децааааааа? То ходещи, то говорещи, то пълзящи като торпеда... Пу пу пу, всичките да ги нацелувате! Heart Eyes

# 89
  • Варна
  • Мнения: 25 340
браво на дечицата, много са сладки всичките Heart Eyes
Божеее, влязох да се оплача, че Бобо отново ми отказа банан - не ще и не ще пресни плодове. И поглеждам към него - той заспал на столчето за хранене ooooh! Ще падна, има майка-кокошка, дето не вижда, че му се спи, а го тъпче с банан и като отказа детето взех, че му го изядох Embarassed Иде ми да се наритам отзад Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт