Програма за подмладяване - диета с кленов сироп или сироп MADAL BAL - 7

  • 93 665
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 794
Момичета,не се отказвайте!Скоро приключих с 5 дневната програма.Минах през адско главоболие прилично силно прилошаване.Имам страхотен резултат.Сияйна кожа и коса,никакви налепи по езика и приток на енергия.Направо не мога да се спра!  Crazy Минаха около десетина дена,изобщо не променям тегло.Днес занесох любимите слим дънки за стесняване  Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 39
Здравейте!
Днес започнах сиропа(оригиналния) и го пия за пръв път.Приятен ми е на вкус,особено с изцеден лимон  Wink До сега съм правила редовно 3-дневния детокс на д-р Михайлов,но последните месеци все не успявах,а качените килограми само това и чакаха Crossing Arms Искам да се изчистя,чувствам се затлачена Tired Ако мога да сваля 5-7кг  Hug ,но колкото паднат,толкова.
УСПЕХ на всички 'колежки'  Peace

# 707
  • Мнения: 1 794
Момичета,само да добавя,че ако започнете програмата 1-2 дена преди пълнолуние ефекта ще е уникален.
Не бива да се забравя, обаче приема на повече вода отделно от сиропа.От самия сироп трябва да се приемат поне 6 чаши на ден.Не съм се мерила,но не ми е и нужно,изглеждам прекрасно!

# 708
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Малко Трънче, колко кг свали за 5 дни?
Аз съм вече трети ден на сиропа - имам свален само 1 кг.  Sad


IR*, какво значи "оригиналния"? Аз си го поръчах от тук: http://www.madal.bg/cgi-bin/s.cgi?lang=bg&act=online_request

# 709
  • Мнения: 1 794
Поне 3кг. със сигурност,но по-важното е,че се чувствам супер.Бодра,не ми се яде непрекъснато,енергична и мисля след коледните празници пак!На 15 януари мисля е следващото пълнолуние и ще опитам 7 дневна програма.Ако се захранвате правилно и не изоставяте сиропа после не се напълнява!

# 710
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
........Ако се захранвате правилно и не изоставяте сиропа после не се напълнява!
Това означава ли, че трябва да правя веднъж седмично "изчистващ" ден само на сиропа?

# 711
  • Мнения: 1 794
Аз замествам вечерното хранене с него  Peace

# 712
  • Мнения: 39
Оригинален имах предвид на Мадал Бал,не другите кленови сиропи,които ги има по веригите или билковите магазини Naughty Моят е от Гарабитов например http://www.garabitov.bg/

Днес ми е 2-ри ден и сутринта кантара показа -1кг ,но ходенето по голяма започва да става проблем ooooh! (спрях кафето,което ми помагаше) Купих си насипен зелен чай с нар,но днес не ми остана време да го запаря Tired
Къде го държите сиропа - в хладилник или не ?
Някой правил ли е 3-дневен детокс с английска сол и сироп вместо плод ? Така няма да имам проблем с WC-то  Whistling Thinking Смятам всеки месец по пълнолуние да изкарам 3-дневен курс за пречистване и задържане на кг разбира се  Peace Следващото пълнолуние е на 15,16,17 декември.

t_ilieva,изхвърляш повече токсини,затова не сваляш Wink но като ти се изчисти организма,започва свалянето  Hug

# 713
  • Мнения: 1 794
IR,чудесна идея!Моя сироп е в хладилника при плодовете.За WC то пия чай от сена.Само когато приемам сиропа обаче,през другото време сутрин топла вода.

# 714
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз замествам вечерното хранене с него  Peace

Веднъж седмично ли или по-често?

# 715
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..........

t_ilieva,изхвърляш повече токсини,затова не сваляш Wink но като ти се изчисти организма,започва свалянето  Hug
Дано е това. Много искам да се изчистя колкото се може повече.
Днес ми е 4 ден и съм минус 2 кг.  Thinking Първия и втория ден изпих по 10 дози - 3 литра, вчера изпих 9, днес съм си приготвила 8 и наблягам повече на водата....  Wink

# 716
  • Мнения: 1 794
Редувам,една вечер сиропа,друга вечер половин кофичка кисело мляко с 1ч.л. ябълков пектин.Така никога не си лягам с чувство за глад.На мен проблема ми беше,че много късно вечерям.Сега обаче след 19 часа не приемам никаква храна.

# 717
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Редувам,една вечер сиропа,друга вечер половин кофичка кисело мляко с 1ч.л. ябълков пектин.Така никога не си лягам с чувство за глад.На мен проблема ми беше,че много късно вечерям.Сега обаче след 19 часа не приемам никаква храна.
Ох, аз с моята лакомия няма да мога да се наям с половин кофичка кисело мляко с пектин.... ooooh!
Днес съм вече 5 ден на сиропа.
Който е правил 10-дневна програма - стигна ли ви една бутилка сироп  от 1 литър за десетте дни?

# 718
  • Мнения: 39
Първия и втория ден изпих по 10 дози - 3 литра, вчера изпих 9, днес съм си приготвила 8 и наблягам повече на водата....  Wink

10 дози ...ти 10 хранения ли имаш през деня  newsm78 ???
Нямам представа дали ще ти стигне тогава  Mr. Green аз прием по 3 дози дневно  Wink Днес приключвам 4-я ден и съм само на -2,очаквах повече,но явно имам доста да чистя Tired ooooh!

# 719
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..............

10 дози ...ти 10 хранения ли имаш през деня  newsm78 ???
Нямам представа дали ще ти стигне тогава  Mr. Green аз прием по 3 дози дневно  Wink Днес приключвам 4-я ден и съм само на -2,очаквах повече,но явно имам доста да чистя Tired ooooh!
Принципно имам 3 основни хранения + 2 междинни.
Мислех, че ще съм много гладна и затова изпих по 10 дози първите 2 дни. Вчера изпих 6, днес явно ще са 5.... Минус 3 кг. съм.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт