Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 83

  • 26 327
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 432
Скрит текст:

Добро утро, мили дами! Хелън,  Hug имахме среща на темата преди време, беше много хубаво. Сякаш се познаваме от векове. Със сигурност ще повторим.  Hug

Госпожата я чух в петък, пътуваше за Италия. И на мен ми липсва много!  Hug

И аз искам поне още един фрагман, малко повече инфо.  Peace

# 46
  • Мнения: 123


Благодаря за темата Ромина    bouquet  bouquet



Кажете моля ви , момичета разбра ли се КАКВО казва Кузей накрая на Джемре....
Довиждне Джеймс или  Живот мой ?????????????????? newsm78 Heart Eyes



Има ли някъде повдигане на завесата за Енигмата Хандан Джемре?



Прекрасен ден на всички...  bouquet

# 47
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Утро, ами ти пък къде се изгуби?
Разбра се, че Кузей е казал "Ще се срешнем", т.е. било бъдеще време на глагола и накрая звучи като Джемс.
За Хандан-Джемре не се знае още точно. Предполага се, че Джемре си е поговорила човешки с нея и е обяснила колко обича сина й и как иска той да е щастлив и т.н.

# 48
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Момичета, закъсахме го нещо с превода на епизодите. 72-ри още не са го завършили, а 73-ти е едва 8% преведен на англ. Има да си чакаме!

# 49
  • Мнения: 123
Утро, ами ти пък къде се изгуби?
Разбра се, че Кузей е казал "Ще се срешнем", т.е. било бъдеще време на глагола и накрая звучи като Джемс.
За Хандан-Джемре не се знае още точно. Предполага се, че Джемре си е поговорила човешки с нея и е обяснила колко обича сина й и как иска той да е щастлив и т.н.

Тука съм, следя ви изкъсо  Mr. Green , ама нещо нямам ищях да пиша... Whistling
Благодаря а инфото  Hug
И ан мен ми липсва превода.... Rolling Eyes


# 50
  • Мнения: 1 012
Добро утро с малко късно кафенце, ама докато обиколим мола с мойта глезла за любимите й маратонки, ми се завъртя главата  ooooh!



# 51
  • Мнения: 18 562
Хай, дружки! Hug много благодаря за кафетата, добре ми дойдоха... Хелънчо  Heart Eyes наистина ще е страхотно, ако се запознаем наистина! Кралицата  Heart Eyes е права, беше страхотно на срещата ни, и наистина все едно, че се познавахме от години...трябва да го направим отново! И аз чакам с нетърпение фрагман, че поне да има над какво да разсъждаваме...
Алиска  Heart Eyes благодаря, мило!  bouquet
Дафне  Hug и на теб за поздрава!  bouquet

# 52
# 53
  • Мнения: 2 282
И аз чакам с нетърпение фрагман, че поне да има над какво да разсъждаваме...
HugЗа баланс, новият фрагман ще е романтичен. Като за последно.  И ще Ви стиснат за гушата.

# 54
# 55
  • Мнения: 2 282
Аз да ви кажа какво видях - когато Гюней заговори, че това била тяхната градина и тяхната музика, Джемре погледна Кузей с поглед, в който се четеше, че има нужда от помощ и Кузей веднага стана от стола.  Peace

Hug Кралице, и от какво толкова се изплаши Джемре. Преди 5 серии сама, в тъмницата отиде на другия край на Истанбул да се разправя с Баръш, сега от две думи на Г. се уплаши. Превземки, да нстройва двамата братя. Нямаше проблем, Г. играеше театър. И се подиграваше.

# 56
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хай Hug Hug Hug

Роминка, Heart Eyes мерси за темата!  bouquet Hug

Утро, Heart Eyes Накрая Кузей каза на Джема "Ще се видим" Peace

# 57
# 58
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Eхооо, къде сте бе хора... Heart Eyes
Не гласувахте ли вече? Laughing
Аз влязох, вие излязохте... Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 18 562
Зизкооооо,  Heart Eyes хай! Къде се губиш? Вчера никаква те нямаше...ами не пишем, щото няма какво да дъвчем...И във Вики нещо не може да се гледат 72 и 73 серия...защо, не знам. newsm78 Чакаме фрагман. Зизко, какво каза Кузей, когато прочете желанието на Джемс? Едни го превеждат " Без теб как да бъда щастлив" други "Как аз ще те направя шастлива" Моля те, ако знаеш, напиши. Шани  Heart Eyes моля те, пусни отново линка за руския форум...там има момичета, които добре владеят турски и можем да видим някакъв превод.

Последна редакция: нд, 12 май 2013, 12:48 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт