КЪРТИЦАТА по ТВ7: седмица 13.05-19.05

  • 30 491
  • 493
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 117
Умирам от смях като я видя със забита в масата глава, правеща някви странни физиономии.
Или като почне да раздава акъл на другите. Били малки, видиш ли  Mr. Green
Много неща им липсвали ...
.................
Нали.. и аз така.  Joy
Ако беше доста по-голяма от тях, може да ги посъветва нещо, но пак няма право да им се бърка в живота. А тя е почти колкото тях пък тръгнала да им обяснява, че са малки и нищо не разбирали.  Joy

# 331
  • Мнения: 3 947
^ Точно на 28 години и като започне да дава акъл - колко много е преживяла и през какво е преминала, да каже човек, че е на 70 Grinning  А фактически е с 5 години по - голяма от Марияна Grinning 

# 332
  • Мнения: 0
Ауу,как я захапаха Емануела  Grinning

# 333
  • Мнения: 0
Ами тая я нападна първа, а Емануела хич не е от хората дето си мълчат.  Laughing По бих застанал на страната на Емануела в случая понеже наистина не беше уместно това изказване на дебеланата.

# 334
  • Мнения: 0
И аз бих застанала на страната на Емануела...тази дебелата започна ''Ама вие сега ще ми кажете и че имате висше образование?'' и т.н..много противна жена  Grinning

# 335
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тя била кучка. Как пък не. Овца да, ама много е далече от кучка.

# 336
  • Мнения: 0
много ми хареса мнението на Любо от "Те", че не е сигурен, дали много интелигентни и изучени хора всъщност не са лоши:)) браво.. не трябва да се съди за хората по професията или да се поставят под общ знаменател.. особено пък в България, където всеки оцелява както може.

между другото Deliquent, за един предишен мой коментар.. май сега разбирам, че наистина има смисъл и вътре да търсят къртицата, защото май ако я намерят и тя излезе от шоуто в сметката се връщат половината пари, които е събрала къртицата.. не съм много сигурна.. ако9 може някой да потвърди:)

# 337
  • Мнения: 9 865
А защо веднага трябва да се лепи етикет "дебеланата" и "дебелата"... Тя дори не е толкова дебела.
Но спорът по същество е обречен, нито Емануела е "детска възпитателка", нито точно от нея зависи дали ще има чалга или не. По въпроса с това какво се излъчва и търси, нападките преспокойно могат да се отправят и към водещите, те са едни от заслужилите за налагането на фолка по ТВ, в качеството си на продуценти.
Няма да забравя как се гнусяха от Азис и го гавреха в Сблъсък, после всички видяхме как се обърнаха нещата.

# 338
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Там е работата, че Емилия е чалгарка и извън сцената, няма елементарно възпитание, пакзва простота с всеки свой жест и действие. Не е интелигентна, колкото и да ѝ се иска, защото интелект означава да намираш бързо правилни решения, а тя това не го умее, но много го иска и завижда. Например 100 кила е доста над нея.

# 339
  • Мнения: 0
Мда така е половината пари отиват при тях ако я разкрият. Но действително може би е по добре ако си сигурен кой е къртицата да го държиш възможно до последният момент защото знаейки кой е бива огромно предимство в доста аспекти на тази игра.
А защо веднага трябва да се лепи етикет "дебеланата" и "дебелата"... Тя дори не е толкова дебела.
Ми добре..приятно закръглена начи.  Rolling Eyes

# 340
  • Мнения: 0
много ми хареса мнението на Любо от "Те", че не е сигурен, дали много интелигентни и изучени хора всъщност не са лоши:)) браво.. не трябва да се съди за хората по професията или да се поставят под общ знаменател.. особено пък в България, където всеки оцелява както може.

между другото Deliquent, за един предишен мой коментар.. май сега разбирам, че наистина има смисъл и вътре да търсят къртицата, защото май ако я намерят и тя излезе от шоуто в сметката се връщат половината пари, които е събрала къртицата.. не съм много сигурна.. ако9 може някой да потвърди:)
Мда,50% от парите на къртицата се прехвърлят при групата,ако тя бъде намерена предварително.

# 341
  • Мнения: 0
Там е работата, че Емилия е чалгарка и извън сцената, няма елементарно възпитание, пакзва простота с всеки свой жест и действие. Не е интелигентна, колкото и да ѝ се иска, защото интелект означава да намираш бързо правилни решения, а тя това не го умее, но много го иска и завижда. Например 100 кила е доста над нея.

ми аз не съм чалгарка, и даже и след 12 не обичам да слушам чалга, но пък съм на точно противоположното мнение на твоето.. изобщо не й липсва интелигентност на Емануела, друг е въпроса колко е ерудирана.. напълно функционален човек и просто, мога да кажа, едно малко по-разглезено момиче.. но аз не мисля, че в това има нещо лошо.. дай боже всеки му да има човек до себе си, който да ни кара и да ни дава възможността да се чувстваме като кралици.. Емануела си има човека до себе си, който явно и дава точно това, и от там нататък не е длъжна пред никой.. който не я харесва, просто не я харесва.. и точно това е в основата на държанието й.. така човек живее по-лесно.. и между другото, ако се замислите, не задължава никой с нищо.. не виждам на кой пречи.. А колкото до интелигентността й, само от този разговор в момента един интелигентен човек кможе да види, че не йу липсва нищо кой знае какво в това отношение

# 342
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Там е работата, че Емилия е чалгарка и извън сцената, няма елементарно възпитание, пакзва простота с всеки свой жест и действие. Не е интелигентна, колкото и да ѝ се иска, защото интелект означава да намираш бързо правилни решения, а тя това не го умее, но много го иска и завижда. Например 100 кила е доста над нея.
Точно това мисля и аз. Без последното за 100-те кила.  Peace

# 343
  • Мнения: 0
Например 100 кила е доста над нея.

Със сигурност сто кила не е доста над нея, на същото ниво й е, да не кажа по-зле  Wink Единия се мисли за умен, другия се мисли за велик  Simple Smile

# 344
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
ОК, това е твоето мнение, 85dodo85. Не смятам да го оспорвам, такива са твоите впечатления. Явно са различни от моите. Няма лошо.
За сто кила мнението ми е такова, защото, когато той влиза в конфликт, се аргументира и имат някакво основание аргументите му, без да обижда. Докато губещият по интелект и аргументи, веднага вкарва обидите и тогава става ясно колко струва - нищо.

Общи условия

Активация на акаунт