Арабски мами ~ лятото ни зове захаросани и сиропирани в 136 тема

  • 103 299
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 208
Файма искам да те питам нещата които са в блог-а ти с цени в долари кой ги купува арабките ли ????

# 91
  • Мнения: 63
Здравейте момичета .
Не пиша че нещо съм в дупка имам нужда от основен душевен ремонт явно  Mr. Green
Лубс и бибито маи изметоха беирут
Икси стискам всички палци на света.
Фатима нур здравеи добре че сте си тръгнали ,то като гледам тоя ужас няма да има скоро край . Дано в софия ви е по лесно. С арабския съм много зле никакъв напредък яко се излагам и дори и моичкия не ме разбира . Артемис че горе главата  има време за всичко Heart Eyes
Флауърс много сложно чак ме досрамя че немога компа да си направя да работи от 10 дни а хората като теб с какви сложности са са се захванали браво и успех : Embarassed Hug
Асефа какъв е този блог а за сънито ОК разбира се
Момичета  Hug Heart Eyesза всички ви като се излекувам от апатията ще пиша по дълго

# 92
  • Мнения: 208
alisamer на Faima на подписа е нейния блог

# 93
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета.

За моята специалност звучи сложно знам Simple Smile.

За среща и аз съм за , но съм на работа до 18, както и писах в чата, но ще се опитам да дойда.

Хубав и усмихнат ден ви желая! Hug

# 94
  • Мнения: 2 171
Привет, арабелки Hug

Много бих искала да се видя с вас в сряда, но едва ли ще мога, защото съм на работа. Все пак ще помоля да ми пратите на лични координати за срещата и евентуално телефон на някоя от вас, за всеки случай.
При нас новото е, че Алекс завърши вече първи клас с отличен. Сега сме ги пратили за седмица при баба им и дядо им, следващия уикенд отиваме да си ги приберем. Аз съм на работа още един месец и след това напускам, за да имам време да се занимавам повече с децата. Защото миналото лято се измъчихме далече от тях и сега не искаме да ги изпращаме за толкова време на вилата. А и майка ми и баща ми не успяват да накарат Алекс да чете и да се упражнява и, ако не се погрижа, догодина ще му бъде много трудно.
Гледах снимки във фликр - Бибито, много сте красиви с дъщерите ти на сватбата Heart Eyes
Фатима, добре дошла и от мен Hug. Бързо адаптиране ви желая тук и дано скоро ужасът в Сирия да свърши и да се съберете с близките си, Инш'Алла!
Алисамер, какви са тези дупки?! Бързо излизай от тях! А какво се случва с вашето преместване?
Артемис, представям си какво ти е - хем вълнение от срещата с близките, хем тъга от раздялата с любимия. Дано бързо да се пребориш с бюрокрацията и да се съберете много скоро Hug
Любе, Бибито, с нетърпение чакам снимките от Бейрут Simple Smile
Икси, стиснати палци и от мен Peace

Доскоро, момичета и поздрави на всички неспоменати Hug

# 95
  • Мнения: 0
Добър ден Simple Smile За първи път виждам темичката ви,много сте сплотени и сте като едно семейство    Nature Sun With Face
Надявам се да приемате нови попълнения  newsm03 моето общо,ако мога така да се изразя,е че мъжът ми е сириец.Не сме женени,но имаме детенце на 3 месеца Heart Eyes
Връщам се да чета назад,че да наваксам Hug
Хубав ден ви желая  Flowers Bouquet

# 96
  • Мнения: 1 166
Здравейте милички!
Наистина е така за мен чувствата са смесени,но не ми е за първи път така че и сега ще се справя,но дано е за последен Praynig
Алисамер дано скоро излезеш от тази дупка,мисля че всеки е попадал в такава в даден момент,дано лятото и хубавото слънчево време помогне да оправиш настроението по-бързо Hug
Фло колкото и да е трудна специалността съм сигурна ,че ще се справиш Hug,като се хване човек на хорото трябва да го докара до край Peace
Сема поздравления за малкия Алекс,вашата гордост,това е просто чудесно ,мисля че от първите години си личи кой го влече ученето от там нататък трябва и подкрепата на родителите и щом имаш възможност да спреш работа ,за да си заедно с децата е много хубаво решение Peace

Флорет добре дошла при нас  bouquet  bouquet  bouquet
Тук наистина е така както го казваш и аз съм от новичките ,но се чувствам много уютно тук със всички Heart EyesДа ви  е живо и здраво малкото бебче,какво си имате момченце или момиченце ,ще се радвам да споделиш повече за вас и вашата love стори Heart EyesПриятно четене имаш доста работа и аз така бях в началото,трудоемко си е доста има за четене и много интересни неща Peace

Фатима къде си ,всичко наред ли е при вас ?Какви са ви първите планове в бг за работа и т.н,споделяй не ни жали Hug

Еййй Бибито и Любс ,голямо хайманосване забравиха ни ,да си изкарате хубаво ,но после да разказвате и Любс да цункаш и ти Иването от мен Heart Eyes

А сега да ви представя моите ноктенца,вчера си ги направих и се почувствах супер отдавна не бях изкарвала всички материали за ноктите ми,е не е кой знае какво набързо ги спретнах ,но да съм джи-джи за пътя Flutter

Скрит текст:

# 97
  • Мнения: 815
Хей, девойки, тук съм  Hug оставих Бибсита да гледа от другия ъгъл  Laughing

Наистина голямо метлосване беше  Mr. Green ометохме Бейрута и околността Sunglasses ама всичко мина токова бързо, че все едно беше сън  Heart Eyes

Наистина Бейрут е страхотен град. Ходихме и до планините и до морето. Нагледах се на зелено поне, че ми липсва тук, естественото зелено. Бибсита ме води на много места, посетихме и двореца на Муса. Това е "младеж" на около 85 години, който е го изработил саморъчно отвън и от вътре за около има няма 50тина години. Бибси, ела на помощ, ако бъркам нещо в историята  Peace а аз се снимах и със самия Муса  Crazy Любимото ми място от Бейрут е даунтаун-а. Това е центъра около парламента. Тук се забравя къде си.... Страхотно чисто с цветя и заведения  Heart Eyes

Арте, нацелувах я малката Ивана. Голям бонбон е. А Лина и Ясмина са страхотни млади госпожички  Heart Eyes Бибсита, аз ти казах, ама пак да кажа, имаш страхотно семейство  Hug Heart Eyes почувствах се, все едно ви познавам отдавна и това не беше за първи път.  Heart Eyes Hug  bouquet Искам пак да ти благодаря за всичко, което направи за мен да се почувствам добре на ваша земя  Heart Eyes Hug  bouquet

Снимки ще пусна скоро, за който очаква.  Peace

Лека и спокойна вечер на всички   bouquet

# 98
  • Мнения: 2
Здравейте,

Флорет - добре дошла.

Сема - за малкия първо честито. Не се притеснявай за книгите, и мен не можеха да ме накарат да чета докато не прочетох няколко книжки по мой избор, след това почнах да си чета книгите от училище без да ме карат, но беше чак към 8 клас. За твоето дете щом сега е завършило с отличие сигурно и за напред ще е така.

Благодаря на всички за вярата в мен, така ми вдъхнахте кураж.

Алисамер - малко сладко, хубава музика и време с любимите хора, трябва да ти помогне.

Лека вечер и прегръдки Hug

# 99
  • Egypt
  • Мнения: 132
Lubs, страхотно преживяване, аз чакам снимките с нетърпение! Това за приятелството си го мислих оная вечер, когато бях на приема по случай 24-и май. Пиех си коктейлите, и зяпах, и изведнъж, гледайки момичетата покрай мен осъзнах, че те вече са ми скъпи приятелки, а когато заминавах от Бг си мислех, че край, никога няма да намеря сродни души, с които да споделяме едни възгледи и да се смеем на едни шеги, но ей на, намерих. Празненството мина страхотно, разходих си токчетата, пих джин с тоник до насита Laughing  
Добре дошла на floret234!
alisamer,  Hug
feel_the_rush, синият шал едно от малкото неща, които съм направила за мъжа ми, обаче беше доста студено нея вечер, и Софито се загърна. Но пък тоя шал ми донесе предложение да водя курсове по плетачество към една болница, за сестрите и персонала Heart Eyes
Поздрави на всички!

# 100
  • Мнения: 550
floret234, добре дошла при нас!  Hug
Ако нямаш нищо против, може да разкажеш малко за вас - как се запознахте с половинката? От колко време сте заедно? Ние тук обичаме да споделяме...

Артемис
, страхотно се е получил маникюрът ти! Изглежда, че ти се отдава. Hug Аз имам трудности дори при нанаснето на едноцветен лак.  Whistling

Астарта, поздравления за отличния ученик!  Hug

ЛЮбс, много се радвам, че сте имали толкова хубаво време заедно с Бибито в Бейрут!

Аз бавно, но славно почнах да оправям багажа, че и нашето пътуване наближава. Много се радвам, че толкова момичета се включиха в обсъждането за среща. Дано успеем да се видим възможно повече съфорумки!
Успешен старт в новата седмица!

# 101
  • Мнения: 97
Здравейте банда Hug Арте,не сме ви забравили,разбира се,просто времето беше кът и гледахме да го използваме максимално полезно Mr. Green Любси,няма за какво да ми благодариш,за мен беше абсолютно удоволствие да бъда в твоя компания,пък било то и за малко Sad ако си прекарала чудесно и аз имам поне един пръст в това,съм доволна Heart Eyes То това дежаву ни е взаимно Hug
За замъка на Муса ще добавя някои неща защото историята и мястото са ми едни от любимите,а човекът е просто впечатляващ и вдъхновяващ,какво търпение само и решителност за осъществяването на мечтата му!Та самият Муса е роден 1931г.,когато е на около 14 в съзнанието му изплува идеята да построи замък.В училище е бил бит от учителят си и подиграван от съучениците,затова бяга от училище и пеша стига до Сайда(около 40 км),където започва да работи с чичо си по реставрацията на крепостта в Сайда.Муса всъщност е потомък на инженери и архитекти.След това работи доста години по реставриране на обекти в цял Ливан,включително и двореца Бейтеддин,за който ще ви разказвам по късно,до там не можахме да стигнем с Любса(следващият път Mr. Green ).Плащат му доста солидна сума с която той си купува земя и заедно с жена си започва сбъдването на мечтата си Heart Eyes Отнема му около 60 години да завърши замъка.На камъните,с които е строил има рисунки,негови мисли и вярвания,той собственоръчно ги е правил.Вътре е направил музей от всевъзможни антични артикули от цял свят и от различни епохи,направени са восъчни фигури,които пресъздават някаква дейност в миналото,например правене на хляб на каменна пещ,всичко е толкова автентично и романтично,просто те връща в онези времена..дълго стана,извинете,обаче не мога да си сдържа възхищението от това място.А то е и на един хълм,всичко зелено,отсреща на замъка пък човека направил и цветна градина няколко декара..не е за приказка,спирам че много захаросано стана Grinning Аз съм ходила 5-6 пъти и не бях засичала Муса,обаче Любето излезе късметлийка,като качи снимките ще видите какъв сладък и щастлив 'младеж' е,верно не му личат годините.
Още едно цветенце при нас,Флорет добре дошла  bouquet  Ние тук ламтим за любовни истории така че разказвай,ще ни е приятно Hug Мисля,че нямаме още никоя арабелка с дете и без някакъв брак,признавам си интересно ми е Thinking Гледам че живееш в Германия,половинката да не е роден там?
Астарте,браво на Алекс!Все така да продължава!И на теб браво,че си наясно с приоритетите си и не се двоумиш да правиш жертви   bouquet
Алисамер,живота продължава,децата са живи и здрави,вие също и щастливи заедно сигурна съм,другото е преходно,но е трудно знам Hug Никакви дупки не могат да те поглъщат за повече от ден два,освен ако не си минала покрай Бермудския,стягай се че кварталната кръчма те чака да си спомниш как е като на 17 с шампанско и сълзи Mr. Green
Фло,и ти се стягай и успех с дисертацията и изпита.
Файме,наздраве! Party
Ние днес сефтосахме плажа за тази година,а на Ивето и беше за първи път.Ще кача после няколко снимки,хвана ни и обичайното неделно задръстване та съм ви нащракала снимки и по пътя,ентусиазирахте ме с тоз интерес към наште земи Mr. Green
Още ми се пише,но ще се възспра,че да не става досадно,пък и ще ме избие на глупости пак най-вероятно,да не развалям поста с историческо-културната история Crazy
Лека вечер и сладки сънища Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 2
Добро утро,

Малко за събуждане


Бибито страхотни снимки, много сте сладки. От вашите разкази и на мен ми се приска да пътувам.

Хубав и усмихнат ден ви желая! Hug

# 103
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 943
floret234, добре дошла   bouquet 

Бибито, големи сладурани са твоите момичета  Hug Малката е такова бонбонче, че ми идва да я нацелувам на снимката.

Аз отпадам от срещата. Май не съм ви казвала, но имаме една баба на 89 години, която има нужда от денонощни и непрекъснати грижи и по- близките жени се редуваме да я гледаме и на мен ми е ред в сряда. Няма кой да ме замести, хората ходят на работа и аз като свободна попълвам дупките.

Има голяма вероятност скоро да започна и аз работа, минах и второ интервю и чакам обаждане. Но може и да не стане, та гледам да не храня големи надежди, та да не се разочарова.

Ясмин, децата са добре, голямата ще започва работа тази седмица.Те с приятеля й си живеят на квартира и се справят учудващо добре. Синът ми си работи, нещо и той се кани да живее с приятелката си, та да видим кой ще ме направи баба по-бързо  Simple Smile Малката е на училище до края на месеца и няма търпение да дойде ваканцията.

Сема, поздравления за отличника  Hug Остави го поне малко да се наслади на свободата, пък после го почвай с четенето. Но трябва да се упражнява , няма как, иначе ще забрави да пише  Simple Smile

Целувки за всички  Heart Eyes

# 104
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Биби - дай няккави снимки на замъка, в гуглето няма ли...Такъв замък строи един мъж в Равадиново, до морето.Не съм ходила ,но мои приятели са възхитени.



Сема - Браво на Алекс! Да  е живи  и здрав и все така отличник!

Общи условия

Активация на акаунт