Конкуренцията е голяма, коя ще стане следващата ЮНСКА мама?

  • 22 953
  • 768
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 39
Eva_Beva,повечето легълца са така,може да вземете фазер и да го сложите отдолу върху чекмеджетата, така хем няма да зеят,хем няма да се прашат дрешките в тях. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 889
Ева-Бева, много готино изглежда стаята и съвсем предвидливо сте я боядисали в синьо! Mr. Green

# 62
  • Мнения: 214
demi_m, права сиии. Яд ме е, че в магазина матрачето беше най-отдолу и не видях, може би ако знаех... Абе, здраве да е, но трябва да се сложи нещо, че всичко ще се праши!

Kölsches Mädel, мерси много! Синият цвят е едно голямо съвпадение, за което съм много щастлива. Всъщност това ни е спалнята, която ще делим и с новото човече  Praynig

# 63
  • София
  • Мнения: 360
Юхуууу как сте мили, аз днес накарах мъжо да направим един бърз /в буквалния смисъл на думата/ спринт до мола и после пеша по стълбите /но за жалост сме на 3 етаж/ , сега имам леки болки ама като легна после 100 % ще минат  #2gunfire иначе снощи как не умрях незнам - освен че ми е трудно да спя, имах жестоки киселини, 3 мнооооооого силни контракции и 1 отвратително повръщане / заради тъшите киселини/.... направо беше забавно отвсякъде  hahaha

az ti nie хайде мила, време ни е да тръгнем към родилното.... аз с всеки изминал ден все повече искам да раждам, даже почнах да приемам залози за датата  hahaha аз мисля за 13 или 15 май, моя близка за 17, а дръга прителка сега ми изтърси 25  #2gunfire  hahaha hahaha та ще видим тая работа, дано е по-скоро, че искам да гуша бебе вече  Heart Eyes

Eva_Beva всички легла са с тази противна дупка отдолу - варианта е или фазер или някакъв шперплат да си изрежете /в бриколажа има и не са скъпи/ другия вариант, който аз избрах е да я гледам дупката 3-4 месеца и после да смъкна нивото Simple Smile

И сега да се оплача - тия идиотки в Щерев, които пишат болничните са ми сбъркали последния болничен и са превишили тези 180 дни и сега от телк ме викат на комисии и некви тъпотии и няма да ми се изплати болничния докато не се оправя с тях... направо не е истина... толкоз ли не могат да сметнат 6 болнични по 30 дни да му се невиди.... направо съм бясна....

Айде оплаках се, ооо и Мечо Пух, благодаря за темичката  Hug

# 64
  • Мнения: 5 393
Та и аз съм с мъжка рожба  Sunglasses Ако мога да помоля Мечо Пух за син щъркел.

Един син щъркел- готов Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 533
Да ви се похваля - днес пристигна пратката от Спортсдирект. Оказа се че тъпаците от спортса са я пратили, но не са ми пратили нито имейл нито я има в системата на моя акаунт. Та поне това е оправи. Сега остава и бодитата да дойдат и всичко ще е 6.

Нашата кошара е със смъкваща се решетка и за мен това е по-добрия вариант, защото не се налага да се качва и смъква матрака и съответно няма и дупка. Супер е удобно и сега с баткото я пускам максимално долу за да може да слиза сам от леглото (не че той го прави де, голям е страхливко).

# 66
  • Мнения: 17
Eva_Beva  и аз си мислих за тази дупка която се получава и мисля, че го измислих  Mr. Green. Когато сложиш чаршафчето не го подпъхвай под матрака а го спусни надолу да се получи преграда. Аз пробвах и се получи само че имам само 1 чаршаф без ластик и ще трябва да си купя още , с чаршафите с ластик няма как да стане. Та така, а пък с този чаршаф става страхотно, но е скъпичък
http://www.bebelandia.bg/product/9424/gluck-dolen-charshaf-s-vol … ra-60-120-sm.html

# 67
  • Мнения: 155
Да се включа и аз за дупката която се получава ние за това не взехме от този тип кревачета много ме дразни, не че при нашите от Икея не се получава пак нещто не чак хубаво като гледка ама не е така дразнещо. Аз мисля да взема от този тип чаршавчета но в бял цвят и да го сложа върху подматрачната рамка и да си седи за красота а матрачето ще си го завивам с тези от комплекта, така поне ще ми е по евтино.

# 68
  • София
  • Мнения: 360
Ади радвам се че нещата с доставките се нареждат, че то е супер гадно да е в неведение човек....

# 69
  • Мнения: 9
Здравейте мами, днес съм по добре. Снощи както ме посъветва КАНАРИ пих бусколизин и си взех 1 душ и ме потпуснаха конракците.Ако и днес се повтори ще звънна на доки.  Shocked

# 70
  • Мнения: 23
Здравейте мами, днес съм по добре. Снощи както ме посъветва КАНАРИ пих бусколизин и си взех 1 душ и ме потпуснаха конракците.Ако и днес се повтори ще звънна на доки.  Shocked
Дано не се повтаря ,стискай крачета  Mr. Green
Аз пък да ви кажа,много искам да си родя на термина точно,хич не искам малко бебе.Искам да си е голяма и якичка!  Mr. Green   Мъжа ми само ми се смее,как си говоря на корема и и казвам да си стои там и да расте до 30 юни  Simple Smile И сега като чета как ви започнаха вече контракциите и нещо съм се вкарала в едни филми и излишни притеснения.  Shocked

# 71
# 72
  • Мнения: 214
Благодаря ви за отговорите, момичета  Hug
Ади е права за смъкващата се решетка, ама като не знаех преди!
Зори и sweet дават доста приемливи вариянти Simple Smile
veniva, и аз не знам какво сме се разбързали всички  hahaha уж сме юнски мами, а нещо нямаме търпение.

# 73
  • Мнения: 2 515
Хелоу тумбита, аз малко ви изпуснах края, ще се връщам да чета, само видях че има мистериозна нова мама, дано да са добре с бебчето и скоро да ни зарадват с инфо за тях  Simple Smile
Уикенда си празнувахме с ММ рождените дни на една вила, беше супер ама аз към 22ч ест едвам гледах и ме прибраха в София, и си посрещнах РД-то сама с котьо пред телевизора и гледахме за многоплодните бременности по TLC  Laughing Една лека депресия ме е налегнала, ама ще мине надявам се Wink
А днес бях на ЖК, и ми казаха, че по плацентата ми вече има калцификати, най-накрая разбрах защо последните пъти като ходя на прегледи и ме питат дали съм пушач Sad А то нито аз, нито ММ, нито някой около нас, защо така е станало с тази плацента, не знам  ooooh! Но хубавото е, че поне пъпната връв е супер и храни бебка без проблем, а тя вече е 2070гр, доки е сигурна че до термин няма да устискам, то и аз имам някакво усещане, че ще станат по-рано нещата, ама ще видим, когато тогава.. да сме живи и здрави.
И туй от мен..  Hug От тази седмица май ще се почне с бебевалежа, мм?  newsm68

# 74
  • Мнения: 23
Мен също на последната ФМ,ме питаха дали съм пушач и ми каза,че плацентата започвала да старее вече,но това си е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт