Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 107 045
  • 900
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Катрин, ако се интересуваш и от пликото, виж тази оферта
http://www.vitodesimone.com/content/view/131/172/
Ако вземеш сет модулар допълнително, може би ще излезе добра цена.


Аз пак да кажа,че на място в магазина на Вито де Симоне има допълнителни намаления, които не са от елязани на сайта, освен 25те %.

# 91
  • Мнения: 2
Здравейте , момичета аз самата се възползвах от въпросната 25% отстъпка от Вито Де Симоне и съм много доволна и мисля , че би трябвало да обърнете огромно  внимание , че цената е същата, доставката е безплатна и може да се види дори и на място.
Не бива да пренебрегвате факта , че ако недай си боже ви се случи нещо и имате нужда от резервни части към кого ще се обърнете , аз лично разбрах , че е решил да не предлага резервни части на неклиенти.Сервиза за бебешки колички и електромобилчета  за цяла България е само при него.

# 92
  • Мнения: 101
Катрин, ако се интересуваш и от пликото, виж тази оферта
http://www.vitodesimone.com/content/view/131/172/
Ако вземеш сет модулар допълнително, може би ще излезе добра цена.


Аз пак да кажа,че на място в магазина на Вито де Симоне има допълнителни намаления, които не са от елязани на сайта, освен 25те %.

Да благодаря ти,сега видях намалението от 25% за всички продукти в сайта.Лошото е, че Пловдив ми е доста далече и незнам дали ще имам път натам .Ако имат представителство в Бургас,ще отида да разгледам на място.Ще попитам къде са им другите магазини.

# 93
  • Мнения: 498
Отгледах моето детенце с Пег Перего - УНО. Уникална количка. Точно каквото исках, 3 в 1, с обръщаща се дръжка, маневрена. Докато през зимата на снега повечето колички бяха като шейна по снега и леда, гумите на Уното бяха безотказни. Разбира се, по нашите павета, и улици с дупки и слизане по тротоари и стълби големите гуми се поразклатиха, но тъй като сега я дадох след 5 години друго бебе да я ползва, сменихме гумите. Пазете си гаранцията. С нея имате намаление при закупуване на аксесоари.
Столчето за храна също ни беше Пег Перего - Денди. Ужасно сладурско)))

# 94
  • Мнения: 534
И аз вече съм с нова количка за бебчо взехме си Пег Перего GT3 COMPLETO. невероятна е  Hug Това е моята количка със всички аксесоари чанта,дъждобран,комарник излезе 840 лева  Hug

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 23 761
Честито! Голям танкер е Simple Smile Да внимаваш - не влиза в малките асансьори Simple Smile

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Честито Белисима, моята е същото зелено, много си я харесвам. От къде я купи? Взе ли си кош за новородено? Аз бях много доволна от него.

# 97
  • Мнения: 101
И аз вече съм с нова количка за бебчо взехме си Пег Перего GT3 COMPLETO. невероятна е  Hug Това е моята количка със всички аксесоари чанта,дъждобран,комарник излезе 840 лева  Hug

Честито,Белисима.Много е красива,и аз вече съм с две ръце за Пег Перего.А откъде я взе и имаш ли представа колко ще излезе с коша за новородено.

# 98
  • София
  • Мнения: 983
И ние сме със зелен GT3 разкошен е!

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Катрин, моята количка купих миналата година по това време. Взех GT3 Completo (обяснения  и показан вариант от Белисима) и Set Modular пак в зелено(кош за новородено, кошница за кола и чанта за количката (не борса).  Пак имаха добро наламеление във Вито де Симоне и цената ме устройваше. Позната взе същото GT3, но в оранжево- кафяво. Явно от този цвят нямаше Set Modular,  и тя просто си беше взела друга разцветка Set Modular. Така има сякаш две колички Simple Smile

Set Modular представлява това:
http://www.vitodesimone.com/content/view/143/184/

Ако си вземеш от сета, който например е намален на 610лв., сложиш и намалението от 25%, ти идва около 460лв за кош за новородено, кошница за кола и чанта. Мисля, че цената е повече от прекрасна, ама не знам дали ти трябва и кошница. Ние нямахме и ме устройваше перфектно.

Мисля, че ти питаше къде в Бургас може да видиш Пег Перего- на първо търсене намерих това:
http://tobolino-bg.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8

Иначе и на мен по-миналата седмица като купувах стола за хранене във Вито де Симоне ми казаха, да пазя гар. карта, че давали резервни части само срещу нея. Не ни се е налагало да ползваме, дано не се и налага. Катрин, мисля, че пак ти в темата за количкита коментираше доставка от Италия и валидност на гаранцията в Италия. Не знам дали съм права, но мисля, че изпращане на количката до Италия, ремонт и обратно връщане би те оставило без количка за около месец. За мен това е много време, макар да позлвам доста и слинг. И поне пращането би било за твоя сметка, не вярвам някой да поеме и таксата по изпращането.

Много дълъг пост стана, дано съм ти помогнала с нещо...

# 100
  • Мнения: 101
Катрин, моята количка купих миналата година по това време. Взех GT3 Completo (обяснения  и показан вариант от Белисима) и Set Modular пак в зелено(кош за новородено, кошница за кола и чанта за количката (не борса).  Пак имаха добро наламеление във Вито де Симоне и цената ме устройваше. Позната взе същото GT3, но в оранжево- кафяво. Явно от този цвят нямаше Set Modular,  и тя просто си беше взела друга разцветка Set Modular. Така има сякаш две колички Simple Smile

Set Modular представлява това:
http://www.vitodesimone.com/content/view/143/184/

Ако си вземеш от сета, който например е намален на 610лв., сложиш и намалението от 25%, ти идва около 460лв за кош за новородено, кошница за кола и чанта. Мисля, че цената е повече от прекрасна, ама не знам дали ти трябва и кошница. Ние нямахме и ме устройваше перфектно.

Мисля, че ти питаше къде в Бургас може да видиш Пег Перего- на първо търсене намерих това:
http://tobolino-bg.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8

Иначе и на мен по-миналата седмица като купувах стола за хранене във Вито де Симоне ми казаха, да пазя гар. карта, че давали резервни части само срещу нея. Не ни се е налагало да ползваме, дано не се и налага. Катрин, мисля, че пак ти в темата за количкита коментираше доставка от Италия и валидност на гаранцията в Италия. Не знам дали съм права, но мисля, че изпращане на количката до Италия, ремонт и обратно връщане би те оставило без количка за около месец. За мен това е много време, макар да позлвам доста и слинг. И поне пращането би било за твоя сметка, не вярвам някой да поеме и таксата по изпращането.

Много дълъг пост стана, дано съм ти помогнала с нещо...



Portokalche.,много ти благодаря за изчерпателния отговор.Аз имам още доста време докато трябва да взимаме количка,но отсега събирам мнения.Ще се включа пак след време за мнение за модел.Мерси за инфото на магазина в Бургас,знам къде е и ще отида да погледна.

# 101
  • Мнения: 23
Здравейте,
ако някой има мнение и впечатления за този модел количка http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=54&pid=73581 може ли да сподели....плюсове, минуси...?
Благодаря предварително!

# 102
  • Мнения: 6 998
9 кг рама + 5 кош  Rolling Eyes Rolling Eyes
Иначе в магазина бутах само Book+ , много мазничко и леко върви.
Но аз много държах на възможно най-леката, а и ми беше извън бюджета бук.

# 103
  • Мнения: 22 466
bugsy, тежка е с коша за новородено.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте,
ако някой има мнение и впечатления за този модел количка http://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=54&pid=73581 може ли да сподели....плюсове, минуси...?
Благодаря предварително!

Миналата година като купувах моята и преди няколко седмици като купувах стола за хранене, пак я бутах. В магазина върви много леко, маневрена.
Всички ти писаха, че е тежка. А ти питаш плюсове, минуси. Нямам впечатления за конкретната количка, но нещо относно тежестта- и по-тежката количка може да е маневрена и да върви леко. Моята  (GT 3) сигурно с коша за новородено е била някъде 16кг, но това не пречеше  да е маневрена. Разбира се, сега със седналия кош е доста по-маневрена. Относно коша за новородено Naveta XL- писах преди 1-2 страници- за мен беше голямо удобство, освен за разходките го позлвахме вкъщи и при свекърите много активно.  АКо имаш възможност вземи количка с него, още повече, че ще имаш зимно бебе.

Общи условия

Активация на акаунт