Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 822
  • 900
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 72
Бръмбар, аз бях писала за Минито. Не го купи,х но ходих да го гледам в магазина. Дръжките са ниски, много маневрено е.

 Grinning Точно това ми трябва - маневрена, нисичка и по възможност лека. Някой беше споменал, че поскърцва при движение. Дано не е много дразнещ шумът. Определено много съм се навила на тая количка. Дано ми хареса и на живо. Все се оглеждам по парка да видя някой с такава и да я поогледам (и пробвам евентуално на истински терен), ама не съм засичала досега никого с Минито...

# 211
  • Мнения: 49
Момичета, проблем

количката ми започна да скърца, а това е 4-тата разходка. Имам BOOK PLUS . Скърцат сякаш предните колела когато минават през неравности, когато завиват...абе постоянно. И то не тихичко поскърцване а силно мноогооо силно скърцане. Единствено не скърца ако се движат в права посока. Някой да е имал подобен проблем? Или да ми дадете съвет ккво да правя??? Още е гаранционна, все пак скоро я купих, ама не вярвам да ми приемат скърцането за рекламация Sad Помогнете ми моля ви  Confused

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
osinko,нещо да се смаже?
Скърцането си е за рекламация.Давай докато е в гаранция

# 213
  • София
  • Мнения: 622
Аз съм с Бук Плюс и не скърца  newsm78 Минито подрънква и поскръцва, ама то е нормално за такава лека и крехка количка- аз по принцип нося мнооооого багаж  Embarassed

# 214
  • Мнения: 1 700
Хм, никога не ми е скърцала а я ползваме активно вече над година newsm78
Според мен направо рекламация. Може би е постояла в някой склад повечко.

# 215
  • Мнения: 534
Аз съм с GT3 и тя ми скърца от време на време като е ползвана активно само 1-2 месеца ,а я купих преди 6 м. Thinking

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Аз съм с GT3 и тя ми скърца от време на време като е ползвана активно само 1-2 месеца ,а я купих преди 6 м. Thinking
От къде скърца? Аз имам повече от 3г GT3 и не скърца. Прави рекламация.

# 217
  • Мнения: 0
Здравейте
Бихте ли могли да ми препоръчате магазини в София, където мога да намеря бебешки колички Пег перего? Една приятелка силно ми препоръча марката, но понеже тепърва тръгвам да гледам ( а има толкова голям избор) и нищо не разбирам, искам да ми обяснят добре в магазина за какво става въпрос.
Предварително благодаря, момичета  Simple Smile

# 218
  • Мнения: 72
juja858, можеш да видиш количките на Пег Перего в магазин Прима Папа на Г.М. Димитров 65. Бих те посъветвала първо да си направиш сама проучване на моделите. Когато посетих магазина, консултанта, която беше там - руса жена, ми се стори много ненаясно с нещата. Аз определено мога да кажа, че разбирам повече от колички от нея. Когато започнах да й задавам по-конкретни въпроси (на всички от които тя нямаше ясен отговор), чак започна да ми се дразни и да ми отговаря троснато  ooooh! Въпросите бяха от рода на колко кг е даден модел, какво се включва в комплекта, какви цветове са налични и пр. Накрая ми изтърси, аз да съм си проверявала периодично дали в магазина са докарали еди-кой-си модел, щото цитирам: "то в крайна сметка си е във ваш интерес това". Викам си на акъла "Да ти 2%":@##%=ІІ8... А какво е в твой интерес тогава?!!?!"

Честно казано вече ужасно се дразня на липсата на професионализъм и компетентност у търговците. Могат да откажат и най-ентусиазирания клиент. #2gunfire

# 219
  • Мнения: 0
Много ти благодаря, Бръмбар Wink Аз точно това имам предвид, все пак са от по-висок клас колички, доколкото разбирам и от цената и искам да ми се обясни подробно за всичко, че като започнах да чета просто нищо не ми става ясно. А за професионализъм и компетентност и правилно обучен персонал... въобще не ми се подхваща тази тема, че избеснявам. Тук все пак се касае за една прилична сума и би трябвало да се очаква човек да може да получи компетентно обслужване, но.. А други магазини, които предлагат тази марка в София, знаеш ли? Някой ми каза до Околовръстното имало някакъв бутик...Прочетох за Вито де симоне, но те са в Пловдив и честно казано не ми се ходи до там. Много се извинявам предварително, ако сте разисквали тази тема, но нищо не намирам като допълнителна информация

# 220
  • Мнения: 72
Да, в магазин Малечко също има някои модели, но не съм сигурна дали всички. Последния път, когато ходих, ми казаха, че нямат например летните модели на Пег Перего. Обслужването там по мои впечатления е на по-високо ниво. Оттам купих първата си количка, а след това съм ходила още 1-2 пъти да разглеждам.
Според мене е по-добре да отидеш в него поради още една причина - там има и много други марки колички. Така можеш да сравниш тези, които си си набелязала с други марки от същия ценови клас. За човек, който не е бутал количка преди, това може да е много полезно.
Така или иначе Пег Перего според мене е чудесен избор. Моделът, който най-много ми допада е Pliko Switch Easy Drive  Mr. Green Една приятелка има такава и мога да кажа, че е отлична количка за градски условия.

# 221
  • Мнения: 0
Бръмбар, наистина много ти благодаря. Определено ще отида там. Наистина искам да пробвам и други марки, просто приятелка ме насочи към Перего, дано да не се лутам много в избора на количка, че хич не обичам това обикаляне по магазините. Много ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 222
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Консултатът във Вито де Симоне е много добре подготвена,любезна и отговаря на всички въпроси.Но ти е далече  juja858
Аз поръчах от тях цвят,който не работят и за няма и месец ми пристигна

Скрит текст:

# 223
  • Мнения: 0
Да, чувала съм много добри отзиви за тях, Елфита, но наистина ми е далече, пък и искам преди да купя да пробвам. На картинки всички са страхотни, но друго си е да пипнеш, пробваш... особено за клиенти като мен, които си нямат и на идея за какво става на въпрос. Много благодаря, Елфита  bouquet

# 224
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
juja858 ,едва ли някъде зареждат всички цветове.Имат различните модели с по един цвят и останалите по каталог.Моделът го бях виждала на живо,но не и цвета.Все пак го имайте предвид и Витото.Ей,къде е Филибето от София  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт