Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 831
  • 900
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 103
Когато асансьорът не работи, няма лека количка Simple Smile

# 511
  • Мнения: 229
Мамчета, някоя ползвала ли е Pliko Mini  и добър избор ли е за лятна количка?

# 512
  • Мнения: 13
да,много е лека и маневрена,с чувалче става и зимна,както я ползвам аз.

# 513
  • Варна
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета!
Аз се разходих до София и покрай друг ангажимент използвах да разгледам за колички. В крайна сметка поръчах BOOK S POP-UP Modular, цвят Fleur. Живот и здраве я чакаме юли месец. Надявам се да остана доволна от избора си.  Simple Smile Благодаря на всички за полезните мнения и споделения опит. smile3525

# 514
  • Мнения: 21
Здравейте момичета!

Искам да си купя запазена количка 2-ра употреба:

-шаси peg perego book S
- лятна седалка pop up
- покривалото за крачета

Цвета няма много значение, само да не е розова.Може да е с 3те модула и чантата, може и само лятната седалка с покривалото. Ако някоя мама ще си я сменя с лятна или вече не и трябва да пише на g.koseva89@gmail.com

Поздрави и хубав ден!

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
g.koseva89, моята количка не отговаря на твоите изисквания, но ако някой друг има нужда модела е Peg Perego Pliko P3 Modular.

Кош за новородено/ Столче за кола/ Летен кош/ Чанта. Цвят Киви.

С нея изгледахме двете ни деца.

# 516
  • Мнения: 358
Здравейте момичета!

Искам да си купя запазена количка 2-ра употреба:

-шаси peg perego book S
- лятна седалка pop up
- покривалото за крачета

Цвета няма много значение, само да не е розова.Може да е с 3те модула и чантата, може и само лятната седалка с покривалото. Ако някоя мама ще си я сменя с лятна или вече не и трябва да пише на g.koseva89@gmail.com

Поздрави и хубав ден!
скоро имаше обява в продавалник точно за pop up с шаси s на много хубава цена, но може и да са я грабнали вече.

# 517
  • Мнения: 21
Здравейте, намерих си такава количка. Благодаря все пак Simple Smile

# 518
  • Мнения: 1 308
Чадър за количката трябва да е на марката или има стандартни, които пасват?

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Нимфея,ползвам количката 1 г и 9 м и не съм купила чадър.Сенникът е съвсем достатъчен.Не ти помогнах много,ама ...  Mr. Green

# 520
  • Мнения: 727
Има и стандартни.  Peace

# 521
  • Мнения: 1 308
♥Elfita♥, имаш право Mr. Green Обаче в полуседнало като затворя сенника и малката вътре е напълно затворена. Засега ползвам една малка хавлийка с животинки, та да се заглежда и мислех да купя и чадър. Проверих в Джъмбо, но не пасват, а не ми се дават толкова пари за оригинален. Ще потърся щом има и стандартни.
Отделно сенникът има цип по средата и като се отвори предната му част пада напред до крачетата. Каква е идеята на този цип? Нямам мрежа на сенника, а прозорче.

# 522
  • Мнения: 4 761

Отделно сенникът има цип по средата и като се отвори предната му част пада напред до крачетата. Каква е идеята на този цип? Нямам мрежа на сенника, а прозорче. [/i]

Така както го описваш и съдейки по моя опит, идеята на падащия сенник е като на всеки сенник - пази главата и горната част на тялото. Така детето е по-защитено и нямаш нужда от чадърчета и допълнителни приспособления. Нашата количка Макларън Куест беше точно така и съм много доволна - крачетата са на слънце, пък главата на сянка.

Прозорчето е за да виждаш детето, без да вдигаш сенника. Аз нямах такова на моята количка и честно казано, ми липсваше. Трябваше все да минавам отпред, за да видя какво прави детето - не че правеше нещо особено, ама от време на време ги измисляше едни...

# 523
  • Мнения: 1 308

Така както го описваш и съдейки по моя опит, идеята на падащия сенник е като на всеки сенник - пази главата и горната част на тялото. Така детето е по-защитено и нямаш нужда от чадърчета и допълнителни приспособления. Нашата количка Макларън Куест беше точно така и съм много доволна - крачетата са на слънце, пък главата на сянка.
Прозорчето е ясно. Обаче като се отвори ципът и тази част пада напред, а детето отгоре остава открито  newsm78, та не знам дали точно това е идеята на ципа.

# 524
  • Мнения: 4 761
А прозорчето не може ли да се затвори? Иначе ще пече на главата на детето, което пък обезмисля целия сенник. Но пък можеш да мяташ някаква кърпа, пелена, шал...

Общи условия

Активация на акаунт