Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 759
  • 900
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Здравейте мами, искам да ви попитам за мнение за столчетата за хранене Сиеста и Татамиа? Някой да продава също?

# 736
  • Мнения: 293
Здравейте, знаете ли къде във Варна или близо до Варна мога да видя количките на пег перего?

# 737
  • Мнения: 1 410
Здравейте!
Бих искала да попитам за мнението ви относно този модел:
  https://vitodesimone.com/produkt/bebeshki-kolichki-peg-perego/fu … DFuuJIpkXpXv5_Jk0

  Достатъчно маневрена ли е? По малките предни гуми проблем ли са зимата? Също така някой казват, че била тясна, ако имаш едро дете?

  Благодаря предварително! Simple Smile

Моята количка също е 51см, бебчо е едричко 9кг но не му е тясна изобщо

# 738
  • Мнения: 1 471
Здравейте, знаете ли къде във Варна или близо до Варна мога да видя количките на пег перего?
В Айко имаше бежева, с по-евтинта тапицерия. 😁, а при една разходка в морската, може да добиеш представа и за другите цветове

# 739
  • Мнения: X
Здравейте! Имам едно питаме относно летния кош на количката, как се слага дъждобранът? Никъде не намирам отгоре копчета за закопчава и ще съм благодарна, ако някой даде малко разяснения и ако може някоя снимка да видя. Става въпрос за такава количка:
https://vitodesimone.com/produkt/bebeshki-kolichki-peg-perego/bo … us-modular-elite/
Благодаря предварително!

# 740
  • Мнения: 1 410
Отгоре наистина няма копчета, само на рамата закопчаван и толкова, ако някой друг каже и аз ще съм благодарна. Мисля си, че стандарти не дъждобрани да за друг модел на Пег перего

# 741
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Оф и мен ме изнервя и само го намятам набързо и това е Rolling Eyes

# 742
  • Мнения: 375
Здравейте, момичета! Имам Peg Perego Book Elite Modular, като до момента съм много доволна от количката. Днес обаче реших да сложа коша за след 6 месеца и ми се струва, че на бебето му е тясно. Излязох навън и се разминнах с няколко майки с колички и забелязах, че на повечето кошовете са по-широки, наподобяват на зимния кош. Вие забелязали ли сте подобно нещо? Чудя се дали бебето се чувства комфортно с този кош в напълно легнало положение и дали не му е тясно на ръчичките. Моля да споделите вашия опит. Хубав ден ви пожелавам! Simple Smile

# 743
  • Мнения: 4 785
Здравейте, момичета! Имам Peg Perego Book Elite Modular, като до момента съм много доволна от количката. Днес обаче реших да сложа коша за след 6 месеца и ми се струва, че на бебето му е тясно. Излязох навън и се разминнах с няколко майки с колички и забелязах, че на повечето кошовете са по-широки, наподобяват на зимния кош. Вие забелязали ли сте подобно нещо? Чудя се дали бебето се чувства комфортно с този кош в напълно легнало положение и дали не му е тясно на ръчичките. Моля да споделите вашия опит. Хубав ден ви пожелавам! Simple Smile

Не му е тясно, а не е бил никога от малките бебета. В момента е на 1,6 г., около 13 кг. все още ползва тази количка и е с този кош.

# 744
  • София, България
  • Мнения: 3 580
И аз не мисля, че му е тясно. Ако искаш покажи някоя снимка (като скриеш лицето разбира се). На моят син му е широко, но той си е малко бебе.

Аз забелязах нещо неприятно. Като е обърната седалката по посока на движението, чантата пречи на пълно легнало положение. В смисъл става, ама трябва да бутна чантата назад. Оказа се, че при доооста марки колички е така Flushed

# 745
  • Мнения: 14
Здравейте! Една приятелка може да ми продаде тяхната Peg perego Book Plus XL. Някой имал ли е такава? Какво мислите за нея? Също така каква е разликата между Book Plus и Book Plus XL?

# 746
  • София
  • Мнения: 265
Здравейте мами, искам да ви попитам за мнение за столчетата за хранене Сиеста и Татамиа? Някой да продава също?

Имам сиеста (не го продавам), но за мен столчето е много добро. Много съм доволна - компактно се сгъва, чисти се добре и го ползвах за шезлонг, монтирах му играчки разни, доволна съм много.

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Благодаря и аз си купих Wink. Засега съм очарована Simple Smile.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Здравейте на всички!
Живот и здраве март месец ще ставам мама и съм в трескаво разглеждане на колички.
Имам огромен проблем: Асансьорът в блока, в който живеем е с уникално минималистични размери от 64 см Ширина и 100 см дълбочина, което автоматично прави невъзможно побирането на детска количка с кош за новородено и китче (мен) вътре едновременно Simple Smile
Така че се спрях на Пег Перего с надеждата, че поне с летния кош ще се събираме вътре (заради тясното шаси от 51 см), а относно коша за новородено- Пег Перегото ми се видя , че се разглобява сравнително лесно и с минимални навеждания и усилия.
Някоя мама, която е използвала такава количка и може да изкаже мнение за разглобяването им, наистина ли е толкова лесно и бързо, колкото изглежда на клипчетата в нета? И смятате ли, че ще ми е много трудно да я разглобявам и сглобявам по 3-4 пъти на ден, за да излезем и да се приберем ? Simple Smile

# 749
  • Мнения: 1 410
В момента с такава количка (от самото раждане), наистина разглобяването е много лесно. С една ръка я разглобяван а с другата държа бебето (вече сме на 9м). Понякога я държа в багажника на колата и от там я вадя сама с бебето на ръка. Всеки като ми види предлагат да помогнат но аз се справям сама. Това се отнася за шасито, ако е с коша летния малко ми тежи дглобяването и разглобяването но съм и слабичка 56кг и 160см.

Общи условия

Активация на акаунт