19 ОДЗ "Деница" - Младост 2

  • 13 700
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Благодаря много за отговора,
А извеждат ли ги повече вече? Допускат ли болни деца?

# 46
  • Мнения: 388
Благодаря много за отговора,
А извеждат ли ги повече вече? Допускат ли болни деца?

[/quote

Извеждат ги на тераската, когато е хубаво времето. Групичката им е от доста дечица и повечето са си мъници, та ги разбирам защо не искат да ги изкарват на двора. 2-3 пъти обаче, когато са били малко дечица съм го взимала и от двора. Ще видим сега как ще е лятото. Предполагам, че ще ги изкарват.
Относно болните деца - по принцип следят децата, но със сополки и леко подкашляне съм виждала деца. Но децата на тази възраст си боледуват.

# 47
  • Мнения: 130
Здравейте,
записвам се и аз да следя темичката, защото и моя син го приеха в 1-ва яслена група. Моите притеснения са за гърнето, че нещо последно време се пъчи само и категорично отказва да сяда на гърне, най му е хубаво да си ака прав  Laughing  Макар, че има достатъчно време до септември, за да се научи. С яденето до сега нямаме никакви грижи, надявам се да остане и за напред така.
Иначе кандидатствахме в тази градина, по препоръка на моя колежка, чиято дъщеричка ходи от няколко години там. Вярно в градинските групи е, но жената е доволна и аз реших да рискувам с моя мъник и да го пусна там. Силно се надявам дечицата ни да са добре гледани  Praynig

# 48
  • Мнения: 2 653
Здравейте,
Моят син е приет в 1-ва яслена група, набор 2015.
Ще следя с интерес темата, ако някой сподели впечатления, че на всички са ни свити душичките, нормално.

# 49
  • Мнения: 3
Здравейте майчета,
Виждам, че отдавна не е писано, но все пак... Синът ми е приет в първа яслена група набор 2015, има ли вече някакви по-нови впечатления. Как е персоналът, с дечицата как се държат? Виждам, че материалната база е нова и добра.
Извинявам се за този въпрос, но нещо се обърках 19 ОДЗ Деница и 186 ДГ Деница (Младост 2)една и съща сграда ли са?
Благодаря Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 966
Да побутна темата, че и аз се интересувам от яслената група.
Всякакви мнения ще са много добре дошли!
Поздрави  bouquet

# 51
  • Мнения: 388
Здравейте Simple Smile! Макар, че моят юнак не е вече в тази градина, имам само добри мнения. Племеницата ми е там в 1 група и също сме много доволни. Материалната база е добра, лелките са съвестни и кадърни. Директорката е много взискателна към персонала и държи на дисциплината. Няма да съжалявате! Не се притеснявайте!
Относно въпросът за 19 ОДЗ и 186 ДГ - от миналага година всички детски заведения се водят ДГ. Вече няма ОДЗ, ЦДГ и т.н. Покрай прехвърлянето на имената, се смени и номера /не знам защо/. Детската градина обаче си е една и съща.

# 52
  • Мнения: 91
Здравейте на всички Simple Smile Понеже повечето мнения са за яслата, някой може ли да сподели и за градината? Мисля си, че щом за яслата са добри, градината би трябвало също да е ОК, но все пак, ако някой може да сподели, ще съм много благодарна.

# 53
  • София
  • Мнения: 966
Побутвам темата отново, ако има майки с дечица в яслата и биха искали да споделят мнение, много ще се радвам Simple Smile
Моят син започа да ходи миналата седмица. В група Мечета е и лелята - Катя - ми се струва много мила. Не си каза фамилията, така че не я знам, но е усмихната и любезна. До тук вече 7-8 дни реве и като го оставяме и като си го прибираме, надявам се скоро да свикне.
Ще се радвам да прочета мнения и дори и препоръки от майки, на които дечица са посещавали яслените групи.

# 54
  • Мнения: 3
Материалната база е добра, жените са добри, но през повечето време са събрани двете яслени групи в една сборна, а повече деца на едно място е много стресиращо за всички. Яслените групи почти не се извеждат без значение колко е хубаво времето. Жените не насмогват да се справят с децата, групите са претъпкани и в яслата и в градината. Ако имате нужда да разговаряте с директорката-не си губете времето, защото няма да помогне по никакъв въпрос, държи се грубо и нападателно, за да не смеете пак да я потърсите.

Общи условия

Активация на акаунт