19 ОДЗ "Деница" - Младост 2

  • 13 676
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Ехаааа, колко хубаво е, че са се включили повече майчета Simple Smile Сега вече темата ще бъде по-полезна Simple Smile Аз отложих постъпването на Юли за 15.11, защото още не е проходил - онзи ден направи първите си стъпчици... Изпуснала съм и родителската среща и сега не знам Мече ли е или Маймуна Simple Smile Laughing

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Честити ходещи крачета!Сега започва забавата! Grinning
Моята хубавица и тя още не е тръгнала,че малко здравословни причини ни спъват за момента.Но скоро ще я пускам живот и здраве.На мен лично ми допада персоналът и от двете групи.Имам малко поглед,тъй като до 15 септември,докато бяха сборните групи,медицинските сестри се грижеха за децата.Дефакто тогава се грижеха за голямото ми дете и имам добри впечатления.Стаичките и  на,,Мечетата",и на ,,Маймунките" са много симпатични и кокетни.

# 17
  • Мнения: 11
еха, звучи  чудесно Simple Smile Тъкмо влизам да питам кои сестри са по-добри - на майчмунките или на мечетата Simple Smile все пак чакам отзиви де Simple Smile Тъкмо моя позната ми се оплаква от друго ОДЗ - как й оставят детенцето да реве по 4 часа и накрая се карат на майката защото "малката им разваляла деня"... Дано в 19-то да са по-добре... От директорката аз лично имам приятни впечатления досега... Simple Smile

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Криста тръгна миналата седмица.Доволна съм,в групата на ,,Мечетата" е тя.До тук имам само добри впечатления от мед.сестрите.Е,плаче сутрин,но на обяд  като си я прибирам е спокойна и обядвала,което е доста успокояващо за мен.
Колкото до директорката,аз лично много я харесвам.Доста добре се справя с длъжността.

# 19
  • София
  • Мнения: 114
Аз съм била в тази детска градина като малка  Grinning  Преди 1-2 месеца ходих до градината да я видя и си поговорих с госпожите. Има 2-3 госпожи, които работят от 30 години там ... та даже познах едната госпожа  Heart Eyes
По мое време имаше и басейн  в подземието. Плувахме и даже имаше и състезания, но до колкото ми казаха сега не работи Sad

# 20
  • Мнения: 64
Доколкото разбирам, басейнът още съществува и принципно ако се намерят пари за ремонта му, би могъл да бъде пуснат в експлоатация. Много ми се иска да се случи това, докато нашите деца още са там, макар в тази криза да не съм особено голям оптимист. Истината е, че предвид много доброто състояние на градината, ако се пусне и басейнът, трудно ще може да се намери в София детска градина с по-добра материална база Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 114
Ще бъде прекрасно, ако това се случи, но на дали... Помещението е доста голямо и ще трябват доста пари, които стиснатите управляващи няма да дадат за да се направи басейна в името на спорта, а ще инвестират в пътища за да си прибират по лесно парички.
Аз съм благодарна на тази детска градина, че ме научи да обичам водата.Станах състезател по водна топка, но за съжаление тази година не пуснаха средства и нямаше състезания Sad (Май малко се отклоних от темата, извинявам се)

# 22
  • Мнения: 11
Мина доста време, но да пиша от личен опит впечатленията си от яслата. Юли попадна в група "Маймунки". Много съм доволна. Сестрите са Петрова и Георгиева - изключително мили, много добре се грижат за дечицата. Лелите също са прекрасни. Базата няма нужда да коментирам - всичко е новичко и всичко си имат. Харесва ми, че обявяват седмичното меню в чакалнята и няма нужда всеки ден да питам какво е ял сина ми. Хранят ги разнообразно. Твърдят, че всичко си изяждал и като гледам каква е ламя - вярвам им напълно. детето в началото плачкаше, но много бързо свикна и сега когато мъжът ми е на работа в събота, малкият тръгва с него и ми казва 'чао" - иска да го водят на ясла Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 158
dilyanadi , разкажи за режима на децата. Успяват ли да нахранят по-малките, които не умеят сами? Вода дават ли им и каква? На гърнета колко често ги слагат? Как процедират с трудно заспиващите?
Синът ми също е от "Маймунките" и ще посещава яслата от март.

Последна редакция: вт, 11 фев 2014, 08:29 от Коти

# 24
  • Мнения: 11
Първо хранят "бебетата" - моето на 1.4г. и е от привилегированите. Гладни никога не остават Simple Smile Даже по думите на сестрите бебетата после ходят да "крадат" на по-големите плодовете Simple Smile Доколкото знам на гърне се слагат след хранене... Вода дават - каква и колко не знам, но от чашка... В менюто са предвидени айрянчета, чайчета и сокчета също...
Юли имаше проблеми със съня като тръгна, защото беше много малък и понякога спеше по 2 пъти - не спеше по техния режим  - но си го слагаха и в 10 и следобед - общо взето съобразяват се с обективните обстоятелства Simple Smile Сега и да се събудел по-рано си гукал и пеел в леглото, та няма драми Simple Smile

# 25
  • Мнения: 64
Аз също съм много доволна от персонала на Маймунките. Детето е спокойно, усмихнато, не плаче.

# 26
  • София
  • Мнения: 158
Прави ми впечатление, че 80 % от персонала в яслите е 60+ г. Но... това е действителността в яслите и градините в Бг- ниско заплащане, липса на млади хора и много пенсионери....

# 27
  • Мнения: 388
Здравейте мами Simple Smile!
Тъй като скоро няма коментари, мога ли да побутна темата? Моля за скорошни отзиви от градината!

# 28
  • Мнения: 43
Ние сме класирани в яслата Simple Smile Има ли други ?

# 29
  • Мнения: 29 451
На нас ни беше заместваща градина, т.е. един месец през лятото. Градината е хубава, ремонтирана. Не знам за персонала как е, защото си бяхме с наши госпожи. Градината е малка, няма басейн, доколкото разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт