Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 84

  • 23 154
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 186
Е, тогава аз няма да бъда.

# 706
# 707
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Айде, пак се почна със ЗП!  ooooh! ooooh! ooooh! И всеки път - един и същи клип, всъщност два са - в гората и този на яхтата. Дафне, ЗП си има тема, клиповете ги публикувай там! И престани да коментираш потребители и да се правиш на на ни лук яла, ни лук мирисала. Направо аман!

# 708
  • Мнения: 186
Госпожата, след края на филма темата за ЗП е приказка, иначе много добре знам какво беше, защото влизах там. Очаквам и нашата тема след края на филма да е приказка, да останат само тези, които наистина обичат и харесват този филм, а другите да бъдат също в темите за любимите си филми, но сега разбрах, че и след края на филма, ще се продължи с оплювките...
какво да кажа... жалко

# 709
# 710
  • Мнения: 18 543
А сега прочетох разговора между Гюлтен и Джемре - така съм се смяла... " Ще ни чукнат 70-те години, а аз още ще чакам неговото окончателно решение. Той ще продължава да говори - Ти си бившата годеница на моя брат, но кога е било това, аз забравих. А Гюней ще люлее внуци, ще е прихванал Алцхаймер, няма да си спомня нашите имена, а нашия все Гюней, та Гюней. Ще видиш."
Момичета  Hug ама хайде вече да престанем, а? Толкова хубави емоции ни чакат, ние тук само се заяждаме.
Дафне, на какво точно се смееш, че не разбрах?
Терзи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 3 371
Госпожата, след края на филма темата за ЗП е приказка,
 

Каква е една тема, зависи единствено и само от потребителите, списващи в нея ! От никого друг !  Peace

Грозно е да квалифицираш различните мнения като “оплювки“. Аз не мисля, че плюя по някого, това е приоритет на любимата ви героиня. Смея да твърдя, че мненията ми са аргументирани, подплатени с факти и обосновани . Това, че са различни от твоето , че не отговарят на твоите очаквания, не ги правят “оплювки“, нито по- малко стойностни, от всяко едно друго мнение тук.
След края на филма, ще продължа да споделям емоциите и впечатленията си, точно, както и до сега.
Не мисля, че е жалко, мисля, че е така е редно и честно !

# 712
  • Мнения: 18 543
Момичета, желая ви лека нощ! Heart Eyes Hug Heart Eyes Утре пак съм на работа. Но пък следобед ме чака музиката на Куин, нямам търпение! Лека и синеока!

# 713
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
А сега прочетох разговора между Гюлтен и Джемре - така съм се смяла... " Ще ни чукнат 70-те години, а аз още ще чакам неговото окончателно решение. Той ще продължава да говори - Ти си бившата годеница на моя брат, но кога е било това, аз забравих. А Гюней ще люлее внуци, ще е прихванал Алцхаймер, няма да си спомня нашите имена, а нашия все Гюней, та Гюней. Ще видиш."
Момичета  Hug ама хайде вече да престанем, а? Толкова хубави емоции ни чакат, ние тук само се заяждаме.
Дафне, на какво точно се смееш, че не разбрах?
Терзи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дафне Hug се смее на романтиката предполагам Peace
Но, в края на краищата всичко зависи от Хилал Сарал...както каже тя, така ще играят. Аз попрегледах снощи всичките му изяви...Перла, ЗП, МиХ, и си дадох сметка, че Киво навсякъде играе различно любовните сцени. Което идва да покаже, че както каже режисьора, така ще го играе...в нашия случай Хилал Сарал решава. Peace
Някой харесват романтиката тук...други не...мнения различни.
Аз примерно предпочитам любимият да ми говори 7 мин. , отколкото да ми се нахвърли настървено  и да ми вика ''моя си , моя си, мояяяяя....''

# 714
  • Мнения: 3 371
Утре ли е събитието ? Пожелавам ти незабравимо преживяване !  Hug
Аз още съм под влиянието на емоциите от Бон Джоуви !  Crazy
Лека и на теб, Фенче !  Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 0
 Госпожата,  Hug и аз тва си помислих, в темата за ЗП кво ли е било  ooooh! Без да съм влизала някога в нея, щото тогава само бях чувала за тоз форум и естествено представата за него беше много различна от действителността, та съм убедена просто, че коси са хвърчали Бихтер ли, Нихал ли  Joy Ти отново ми потвърди нещо, което само си го мислих.  Hug
 Не искам да звуча поучително, ама ше рискувам, дами, моля ви, на къде отиваме така  Confused Реших за малко, че точката на кипене я преминахме, и напрежението ще спадне, то по-зле взима да става  ooooh! Да издишаме дружно и да продължим напред. Да повторя призива на Терзи, още малко остана, можем да устискаме и да се изтраем. Все пак, извинете за дързостта. Peace
 Госпожата, все забравям да те питам откак си се върнала. Докато беше у френско, тръгна тема и някой споделихме зодиите си, Роминка изказа предположение, че май и ти си Дева /казвам и ти, като мен демек  newsm03 / Та, въпросът ми е, вернУ ли?

# 716
  • Мнения: 2 282
Охооо, снимката е от сутринта. Цяла нощ са били на яхтата. Може да е имало и гореща сцена.
Шани, Hug паднаха потурите на Кузей. Това е краят на Олмаза.

# 717
  • Мнения: 1 413
Охооо, снимката е от сутринта. Цяла нощ са били на яхтата. Може да е имало и гореща сцена.
Шани, Hug паднаха потурите на Кузей. Това е краят на Олмаза.

Дафне, Hug чудесно, бих казала! Очаквах да падне за ПБН, че тогава нямаше да има  връщане назад за Кузей! Сега става още по- интересно  Peace

# 718
  • Мнения: 18 543
Благодаря ти, джанъм! Heart Eyes Аз за съжаление не можах да видя Бон Джоуви, но Юри ми каза, че е бил върха!

# 719
  • Мнения: 0
И рускините пишат, че е бил пиян. Те поне разбират от секс и алкохол.

 На мен пък ми изглежда много, много уморен, направо скапан от преумора. Малък маратон ли изкара. Сезон на сериял, игрален филм, паралелно с това учене, принудително отслабване, последвал втори сезон на серияла, без никва почивка. Направо как издържа още не знам.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт