Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 93~

  • 25 118
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0


 Клоди, Hug

Скрит текст:
Бачкам, та главата не мога да си вдигна...работим по някакъв проект и е лудница... ooooh! Покрай абитуриентката също се мотаме...и вкъщи работа бол...да умреш е малко... Joy

Скрит текст:
ние сме на 25 и хич не си давам зор Laughingкостюма началото на април го взеха с баба му ooooh!и и казах че ако му отеснее че той яде пърди и спи само Mr. Greenще ги нося кат народна песен Laughingсамо яденето остана ама има време Laughingмайка ми вика кога ще пазаруваш айде ooooh!викам ама ти добре ли си има време ooooh!чок зор ми дават ама аз не ги отразявам Laughing

# 16
  • Мнения: 6
Айде и аз да се запиша в новата тема  Wink Поздрав за всички  Hug

# 17
  • Мнения: 0
Благодаря за новата тема   bouquet  Hug

Скрит текст:


Ох Heart Eyes  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 117
Ирка, трябва, но явно такъв си е характера й.  Rolling Eyes
Както казах, много ми е гадно за Емир, като гледам всичко това и вече мога да разбера държанието му след като научи истината. Докато ти сваляш звезди за любимия ти човек, той да те лъже по такъв начин..  Rolling Eyes
Не му е лесно и на него в момента, все да се опитва да й помогне, а тя все да е нацупена и както казваш ти- той горкия постоянно се чуди къде пак е сбъркал.  ooooh!

# 19
# 20
  • Мнения: 0
За нашата Ренка барабенка  bouquet

 Ренкааааааа Hug
  love001  love001  love001

Булка къде ходи Laughing

# 21
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренка Hug Ирка Hug Снежи Hug и изобщо всички "виновници" Hug за красивата и най-вече смислена тема Simple Smile

Благодаря newsm51

# 22
  • Мнения: 11 820
Булка,на кафе бях  Mr. Green Влъх,нещо за мен няма ли  newsm78 Фемир опасни  Mr. Green

# 23
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

# 24
  • Мнения: 11 820
Скрит текст:

# 25
  • София
  • Мнения: 30 142
Страхотен Емир в серията днес  Heart Eyes

# 26
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ами Рая,като я е страх,и като е гузна и виновна,може малко по-човешки да се държи,а не да ми чупи стойки,и милия да се терзае,че пак нещо не е направил както трябва #Cussing out

А той всъщност се чувстваше някак виновен и притеснен за нея, дори когато разбра за лъжите й, сърцето му винаги се стягаше за нея, когато нещо не беше в ред с нея, абе ... любов Two Hearts - една дума и е достатъчно Heart Eyes

Дори, когато се правеше на лош в сериите до отвличането, дори когато се правеше на сдържан в сериите от 57 до 61, винаги сърцето и душата му бяха с нея  Kissing Heart 

# 27
  • Мнения: 16 938
Продължава да ми е на вълна Юнал- Кучи син и усмивки.

# 28
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Клоди,  Heart Eyes и ние сме на 25 -ти, но момичетата са по - сложни... ooooh!

Ооо, в днешната серия и Сехер ми лазеше по нервите, много е долна, как само се умилква около Феяз и нашия Чепик нали си е простьо го върти на малкия си пръст... Sick

# 29
  • Мнения: 18 785
ида си  Mr. Green много студено бе уууууу смръзнах се  #Cussing out Йоанче  Hug и всички ви  Hug Ирче слушам ги аз тези телефон капалъ бийюрум мийрюм и си се подхилвам аз а те мойте на масата се чудат що се смея а аз полиглот сичко знам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт