Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 93~

  • 25 145
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Айди къзларки лека нощ.Ще ви изоставям,то ако не е едното дети ще е другото.До утре сутрин на по кафенце. Ама преди да се оттегля
Скрит текст:
и музичка

# 706
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Габи,  Heart Eyes
дай другота близначе.
Петрова,ами аз ги бях постнала и двете,няма такива сладки бебоци,одрали кожата на мама си и татко си Hug Hug

# 707
  • Мнения: 6
Айди къзларки лека нощ.Ще ви изоставям,то ако не е едното дети ще е другото.До утре сутрин на по кафенце. Ама преди да се оттегля
Скрит текст:
и музичка



Пепи мерси  newsm44 newsm44

# 708
  • Мнения: 22
Манка, преди две - три страници нахвърлях каквото разбрах. В допълнение ще кажа, че момчето казва, че обича да чете и се вози с градския транспорт. Питат го нещо във връзка с приликата му с Чаатай и дали го разпознават на улицата....

Галя,
Скрит текст:
Мишел е мнго жизнена, мъжко момиче, но не е груба. Много ми допада- а и е физически силна или поне така изглежда на екран. Въобще харесвам нейния тип жени Mr. GreenСя да не си помислиш нещо Joy Joy

# 709
  • Мнения: 22
Пепи, до скоро, парчето кърти newsm44

# 710
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Завъртя ми се един сценарий в главата #Crazy

Да сме чели някъде кой ще играе Самър и Сет от Ориндж Каунти? Не си спомням newsm78
Там ще е изненадата Laughing
Самър не е много висока и с тъмна коса ..., ето ти ролята за Хазалка smile3503
Сега за Сет - височък, къдравичък. Аз не ги знам много турските актьори, но ... например Енгин Mr. Green

Леле мале каква четворка се заформи, е тогава ще хвърчи перушина, извън сетовете де newsm62

Ча ще вика на Енгин: Ти ли бе, дето в толкова анкети ме минаваш, сега и Хазал ли искаш да ми вземеш smile3512

# 711
  • Мнения: 16 938
А не спокойно нищо не съм си помислила и аз така мисля.

# 712
# 713
  • Мнения: 141
Ирка, Heart Eyes Hug  bouquet
Не съм ги видяла. Сигурно пак съм дремала на компа.

Пепи, smile3524
Благодаря за почерпката и музиката.

Ани, това което искаш може да стане.

Преди малко в другата тема публикуваха това:

Здравейте, и аз мисля, че има надежда да я видим през есента / мнооого искам и още вярвам.../. Сега потърсих инфо за Мишел Данър, ако наистина Хазал е тръгнала за там - в сайта на М. Д. пише че летните курсове са по 8,4 и 1-седмични. За това лято началните дати са 03.06, 08.07, 05.08 и 09.09.2013.   
 
 

# 714
  • Мнения: 18 785
Завъртя ми се един сценарий в главата #Crazy

Да сме чели някъде кой ще играе Самър и Сет от Ориндж Каунти? Не си спомням newsm78
Там ще е изненадата Laughing
Самър не е много висока и с тъмна коса ..., ето ти ролята за Хазалка smile3503
Сега за Сет - височък, къдравичък. Аз не ги знам много турските актьори, но ... например Енгин Mr. Green

Леле мале каква четворка се заформи, е тогава ще хвърчи перушина, извън сетовете де newsm62

Ча ще вика на Енгин: Ти ли бе, дето в толкова анкети ме минаваш, сега и Хазал ли искаш да ми вземеш smile3512


Габи  Naughty на мойто Бу ще му пасне добре ролята и него много го пере съчмата като Сет  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 6
Една от любимите песни на Ча - много обичал да я пуска когато води ракетки в тях.. за отпускане ..
Скрит текст:

# 716
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Вери, Бу ще трябва да го понакъдрим малко, ама успехът иска жертви, все пак newsm47

# 717
  • Мнения: 141
Габи,  Heart Eyes сценарият ти много ми допадна, но вероятността да се осъществи е твърде малка. Енгин е доста големичък и съм напълно съгласна с Вери, че Бурак Йозчивит може да изиграе блестящо ролята на Сет.

# 718
  • Мнения: 18 785
Вери, Бу ще трябва да го понакъдрим малко, ама успехът иска жертви, все пак newsm47
е чак такива прилики едва ли ще търсят  Peace ама като го поразрошат малко и ще стане горе долу  Wink рошкав най го харесвам  smile3534

# 719
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габи,  Heart Eyes сценарият ти много ми допадна, но вероятността да се осъществи е твърде малка. Енгин е доста големичък и съм напълно съгласна с Вери, че Бурак Йозчивит може да изиграе блестящо ролята на Сет.

Готово, хайде намерихме му нова роля на Бурак  smile3503 - рошав Laughing
 
Спретнахме четворката, и то с какви добри актьори, само Серенайката не знам какво прави там сред тях, ама ... може да е почерпила Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт